Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Luksz_Lektka

Žaidžiam CS:GO Competitve.

Rekomenduoti pranešimai

Žaidžiam CS:GO Competitve.

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Duoooooooooooooooooooooooooooooook steam noriu kartu palossssssssssst :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galvojau kad silver 1 egzistuoja tik mituose...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirma kart savo akim matau silver 1,bet kai pažiuriu kaip tu žaidi :DD , toks jausmas kad tavo fbs -1,reakcijos 0 , krc užsimerkes manau geriau lošiu už tavi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirma kart savo akim matau silver 1,bet kai pažiuriu kaip tu žaidi :DD , toks jausmas kad tavo fbs -1,reakcijos 0 , krc užsimerkes manau geriau lošiu už tavi ;)

 

 

Tu zinojai kad cia ne mano video sukurtas ir cia ne as? Tesiog radau 1silveri lietuvi kaip losia ir ikeliau ant prikolo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmą kartą matau Silver I :DDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu zinojai kad cia ne mano video sukurtas ir cia ne as? Tesiog radau 1silveri lietuvi kaip losia ir ikeliau ant prikolo..

Tema pavadinta "žaidžiam csgo competetive" , tai "žaidžiam" yra trečiuoju asmeniu ir reiškia , kad tu ten esi. Niekur neparašyta , kad čia ne tavo , tai kokiais jobanais būdais jam žinot?

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visi čia tipo stumia silver ir t.t šiaip bent man seniau patikdavo būti silverį, nes kaip pradėjau lošti cs:go po 10win gavau silver1 kadangi nelošiau kitų ten cs dahuja kaip kiti ir gauna normalius rangus, bet jame bent buvo smagu su gera komanda pamenu Deivis, Lukis būdavo ir dar kiti na kartu lošdavom daug, bet dabar jau nlb.... Visi gal buvome kadaise silveriais, o gal kiti gavo iškarto kokį goldą ar aukštesnį, kad stumiat? http://www.part.lt/perziura/1986a00b366919c4851f67682ce9f656618.jpg  Dream Team kažkadaise labai užkerinau silverį nors buvau ir silver joks smurfas. http://www.part.lt/perziura/cb27e66c5b5e4149171e514197ed1ddd483.jpg Beto reikėjo parašyti, kad čia ne tavo video, nes dabar rėkauji čia...


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* rimtj galvoju kad čia tu žaidi.... kitą kart normaliai parašyk kad ne tu čia žaidi... Visi mes kas žaidė bent prieš metus visi buvom silveriai... Dabar šiais laikais ateini, suloši 10 winu ir gauni golda arba mg... Tada taip lengvai nebuvo :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tema pavadinta "žaidžiam csgo competetive" , tai "žaidžiam" yra trečiuoju asmeniu ir reiškia , kad tu ten esi. Niekur neparašyta , kad čia ne tavo , tai kokiais jobanais būdais

jam žinot?

Toks prikolas kad mano vardas Lukas o ten jo kanalo vardas kazkoks ten Eimis ar koks ten tai kaip nezinot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Toks prikolas kad mano vardas Lukas o ten jo kanalo vardas kazkoks ten Eimis ar koks ten tai kaip nezinot?

Tame prikolas , kad kai žiūrime video mes į jo kanalą neiname , o tiesiog paspaudžiame čia forume ir peržiūrime , o video pavadinime nieko parašytą nėra.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Visi čia tipo stumia silver ir t.t šiaip bent man seniau patikdavo būti silverį, nes kaip pradėjau lošti cs:go po 10win gavau silver1 kadangi nelošiau kitų ten cs dahuja kaip kiti ir gauna

normalius rangus, bet jame bent buvo smagu su gera komanda pamenu Deivis, Lukis būdavo ir dar kiti na kartu lošdavom daug, bet dabar jau nlb.... Visi gal buvome kadaise silveriais, o gal kiti gavo iškarto kokį goldą ar aukštesnį, kad stumiat? http://www.part.lt/perziura/1986a00b366919c4851f67682ce9f656618.jpg  Dream Team kažkadaise labai užkerinau silverį nors buvau ir silver joks smurfas. http://www.part.lt/perziura/cb27e66c5b5e4149171e514197ed1ddd483.jpg Beto reikėjo parašyti, kad čia ne tavo video, nes dabar rėkauji čia...

Nerekauju as xD plius zinai kodel silveriai uzpisa delto kad jie gali patekti i mg1 mg2 matchus ir taip uzpisa ir delto daug kam nepatinka silveriai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tame prikolas , kad kai žiūrime video mes į jo kanalą neiname , o tiesiog paspaudžiame čia forume ir peržiūrime , o video pavadinime nieko parašytą nėra.

Protingas -.-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* pirma karta pamačiau blogiausia žaidėja cs go istorijoj :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...