Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Plug_Dj

KONKURSAS - IŠ PINIGŲ.

Rekomenduoti pranešimai

Laba diena , sumasčiau atiduoti pinigų.


 


Norint dalyvauti/laimėti, - reikia:


• Parašyti priežastį dėl ko jums reikia pinigų.


• Parašyti ką veiksite su pinigais.


• Parašyti nuomonę apie mane [ be melavimų pls. ]


• Paspausti LIKE ant posto.


 


Laimėtoją rinksiu 2015.12.11 17:20. Sėkmės.


 


1. 200.000€


2. 100.000€


3. 50.000€


  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reikia nes vapse be saibu,reikia krc skinu kokius csgo nusipirkt,seip esi brundiukas bet galima su tavim sutarti mldc prie ribetos esi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man reikia verslo kad gauciau pinigu iš verslo iš verslo imsiu pinigus ir ignazz puse duočiau pinigu. Verslas man reikalingas tam kad aš Pelna gaučiau ir minuso negausiu ignui turbut reikejo irgi verslo. Mldc esi ignazz Geras Draugas esi jei turečiau 300k tau duočiau 150k Patikimas esi Linkiu sekmes gyvenime ir serveryje tu toks mldc kad negaliu tu Pro šaudai tu vertas daug ko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pinigu reikia ir verslo ant misijos:D

Su verslu labai stengčiausi pabandyčiau gal prastumti jį kai tikrai truks šaibų gal ir dalį duočiau tau.

Manau esi neblogas pacanas gerai pašaudai, esi mldc ir toks rimtas:)

 

 

 

RIMTAS KENTY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pinigų man reikia, nes jų neturiu  :D bomž laif zinai :D

Pinigus panaudosiu tik geram, prisiekiu. Valgyt nusipirksiu, gal dar koke tacke zinai.
Mldc luciz:D ne sjp ka zn bendraujantis, draugiskas gal visai, taikiklis geras, daug kartu nuėmęs esi :DD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man reikėtų taip pat šio verslo, kadangi esu naujas veidas, ir dar neteko jo turėti, serveryje neturiu išvis jokių lėšų.

 

Jį taip pat pasiliksiu sau, kad visi matytu mano vardą pavardę ir žinotų, kad šis asmuo turi visgi kažką geriau :D

 

Nuomonė neutrali, kadangi neteko bendrauti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atiduok geriau kokiam nesenai pradėjusiam naujokui, nes čia ir taip visi kurie rašo/rašys jau turi tų verslų ir šaibų, o nauju labiau pravers.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prizas pasikeičia. nes verslą buvau užstatęs pirkti, o jį nupirko todėl.


 


1. 200.000€


2. 100.000€


3. 50.000€


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

man reikia versla nes noriu biski pinigu usidirbt vitiek nelengva pinigu gaut. as su juo veiksiu nnet nezinau ka galima su verslu darit. as negaliu parsiti savo nuomones apie tave juk mes net viems kito nemate

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reik pinigu nes *Myliu Las-Venturas.lt* ntr pinigu,pinigus taupysiu,esi mldc nes dirbi Suriuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reikia,labai pinigų ir verslo esu beveik naujokėlis čia tai reiktu kažkaip sukti suktis.

 

svajūnėlis :****

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, dabar pradejau taupytu pinigus be azartiniu zaidimu ir jau susitaupiau biski 65.000 e bet uzsimaniau taupytu ant kazko kur galeciau investuoti pinigus, kaip verslas, reta masina arba namas su sukuriamu interjeru, serve esu nenaujokas bet turiu mazai pinigu nes darydavau vis tapacia klaida zaisdavau azartinsiu zaidimus Kauliukas/pokeris, o kaip viska pralosiau ant to naujo zaidimo sugalvojau kad neapsimoka zaisti, Ir tada nuo 0e pradejau  taupyti tai va dabar taupau ir reike daugiau pinigu.\

 NU atsimenu is anksciau tave, bet buvom kaip ir nelabai geri draugai :D bet paskui buvom kazkaip susitaike tada tirai buvai mldc ir ka zinau gavai bana nuo invio manrdos o jeigu tu nepasikeitei tai esi visai normalus. Tai va tiek nuomone tiesiai sviesiai parasiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiuo metu neturiu daug pinigų tai dėl to ir reiktu, pinigus panaudočiau protingai - atiduočiau sistemai juos pralošęs. Taip pakelčiau serverio ekonomika. Apie tave daug nieko negaliu parašyti, bet man atrodo esi prie veiksmo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Vieta Cesare_Manzella [200.000€] Neįteikta.


2. Vieta Armani_Gold [100.000€] Įteikta.


3. Vieta Paulius_Dice [50.000€] Įteikta.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prizas įteiktas, galit užrakinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...