Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Juan_Navaro

Erik_Samp dabartinis serverio vierchas ;) Prieš pora mėnesiu už **** sedėjo

Rekomenduoti pranešimai

 

 

 

Pameni Erik_Samp ? Kai išėjai iš kanalo tada nuleidęs galvą :D

 

 

 

Gero žiūrėjimo ;)

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsimenu kol dar klanai buvo cs:go kapuojau ir žvengiau kaip mafas ji varto ;dd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai kad jis visada toks buvo, klasėje sake yra iš tų, kurie klasiokai ant jo stumia, nu ta prasme, nenoriu įžeidinėti, bet toks... :D

 

Kažkada gal ir buvo normalus, bet kai vienas klasiokas ant jo užvažiavo, tai visi pradėjo.

 

Las-Venturas'e pastoviai, jeigu kas nors ne taip - bliauna.

 

Spėju jeigu ne Irma, tai jis net SP nebūtu.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kodėl tas Erik_Samp ar kas jis ten toks taip greit kalba? Negi elektros gavo? Nes kiek skaičiau elektros srovė skatina greičiau dirbti smegenims bei reaguoti į aplinkos pokyčius.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kodėl tas Erik_Samp ar kas jis ten toks taip greit kalba? Negi elektros gavo? Nes kiek skaičiau elektros srovė skatina greičiau dirbti smegenims bei reaguoti į aplinkos pokyčius.

Tai gal kas tazeriuka pabandė ant jo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai kad jis visada toks buvo, klasėje sake yra iš tų, kurie klasiokai ant jo stumia, nu ta prasme, nenoriu įžeidinėti, bet toks... :D

 

Kažkada gal ir buvo normalus, bet kai vienas klasiokas ant jo užvažiavo, tai visi pradėjo.

 

Las-Venturas'e pastoviai, jeigu kas nors ne taip - bliauna.

 

Spėju jeigu ne Irma, tai jis net SP nebūtu.

Kas tau sakė, spėjus iš lsv 100% kas nors, nenustebčiau jei dar ko neprikalbėtų :D

 

O apie tą video tai walkeri dar nepamiršk sau namuose ant sienos užsirašyt, kiši kur tik įmanoma, nors pats šuo esi nei savo nuomonės neturi nei proto, eilinis padlaižiautojas ždž, dar rašai kad vierchas :D *Myliu Las-Venturas.lt* koks tu lohas esi negaliu, man už tave gėda asil.e tu, ant bazaro suvartė ir ten visi lsv čj tokią laimę jaučia kad kokį karą laimėtų, man tai vpš ph yra ką sako tie lsv, aš savo nuomonę turiu ir išsakau ją, ir ph kad užstums ant manęs nuo to niekas nepasikes.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas tau sakė, spėjus iš lsv 100% kas nors, nenustebčiau jei dar ko neprikalbėtų :D

 

O apie tą video tai walkeri dar nepamiršk sau namuose ant sienos užsirašyt, kiši kur tik įmanoma, nors pats šuo esi nei savo nuomonės neturi nei proto, eilinis padlaižiautojas ždž

:DDD Koks dar šuo ? :DDDD Norėčiau pamatyt , argumentus . Visu pirma , kodėl aš šuo ? Visu antra , kodėl neturiu savo nuomonės ir proto . Lauksiu tavo argumentu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas tau sakė, spėjus iš lsv 100% kas nors, nenustebčiau jei dar ko neprikalbėtų :D

 

O apie tą video tai walkeri dar nepamiršk sau namuose ant sienos užsirašyt, kiši kur tik įmanoma, nors pats šuo esi nei savo nuomonės neturi nei proto, eilinis padlaižiautojas ždž

Nenoriu nei įžeisti taves nei ką. Bet manau tu esi labiau padlaidžiautojas, nepamiršk kaip nardė į spd, o prie ko čia walkeris kad jis yra lsv ? ar kur jis padlaidžiauja žmogui kokem ?

Tai jeigu tu achujielini žaidime, tai jis įkėlė į forumą kaip tu kalbi ts, ir jog vpš kietas nesi kaip vaidini esas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nenoriu nei įžeisti taves nei ką. Bet manau tu esi labiau padlaidžiautojas, nepamiršk kaip nardė į spd, o prie ko čia walkeris kad jis yra lsv ? ar kur jis padlaidžiauja žmogui kokem ?

Tai jeigu tu achujielini žaidime, tai jis įkėlė į forumą kaip tu kalbi ts, ir jog vpš kietas nesi kaip vaidini esas ;)

Kur aš tau ahuelinu, prie ko tą spd kiši vpš nesuprantu, paklausk mielos iš vis nei nardžiau nei ką, o tiesiog siekiau savo tikslą ir viskas. Jeigu kažką stengiuosi daryt jau padlaižiauju?:DD Nu ir logika bb.d

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kur aš tau ahuelinu, prie ko tą spd kiši vpš nesuprantu, paklausk mielos iš vis nei nardžiau nei ką, o tiesiog siekiau savo tikslą ir viskas. Jeigu kažką stengiuosi daryt jau padlaižiauju?:DD Nu ir logika bb.d

tumblr_lum7zcPJIB1qia3loo1_1321214984_co

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDD Koks dar šuo ? :DDDD Norėčiau pamatyt , argumentus . Visu pirma , kodėl aš šuo ? Visu antra , kodėl neturiu savo nuomonės ir proto . Lauksiu tavo argumentu ;)

Erikuti , vis dar laukiu tavo argumentu ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDD Koks dar šuo ? :DDDD Norėčiau pamatyt , argumentus . Visu pirma , kodėl aš šuo ? Visu antra , kodėl neturiu savo nuomonės ir proto . Lauksiu tavo argumentu ;)

Toks šuo kad kažkas parašo papeikimą mesiui, ar šiaip kažką pasako prieš jį iš kart tu pasirodai ir pradedi atmazint jį, bet jei tau parašo papeikimą tai nemačiau kad tave tavo "draugeliai" lsv gintų, todėl ir sakau kad šuo be nuomonės esi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Toks šuo kad kažkas parašo papeikimą mesiui, ar šiaip kažką pasako prieš jį iš kart tu pasirodai ir pradedi atmazint jį, bet jei tau parašo papeikimą tai nemačiau kad tave tavo "draugeliai" lsv gintų, todėl ir sakau kad šuo be nuomonės esi.

:DDDDDD Tai , kad man nieks papeikimų nerašo :D O kas čia dabar Messiui parašė papeikimą , ir visu antra tu žiūriu pastebi , tik tai , kad Messi visi mazina , o kitų tai nelabai :D Plius tu tikrai įsitikinęs , kad nieks iš LSV negina ? :DDD Jei numetu aš tau linka , kur mane užstoja LSV narys , arba nariai . Tu man admina nuperki ok ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDD Tai , kad man nieks papeikimų nerašo :D O kas čia dabar Messiui parašė papeikimą , ir visu antra tu žiūriu pastebi , tik tai , kad Messi visi mazina , o kitų tai nelabai :D Plius tu tikrai įsitikinęs , kad nieks iš LSV negina ? :DDD Jei numetu aš tau linka , kur mane užstoja LSV narys , arba nariai . Tu man admina nuperki ok ? :D

Tai tu nelygink kur vieną kart užstojo, o kur messi visi lsv užstoja TODĖL IR SAKAU KAD ŠUNYS *Myliu Las-Venturas.lt*. Normalūs būtų tai visi vieni kitus užstotų o ne kaip čia. 

Krč beprasmiška čia su tavim bazarint vis tiek atsilikęs školnikas esi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDD Ateičiau į ts , vėl bijotum kažką pasakyt :D Ar jau pasimokinai bazaro :D Ir atkalsi baisiai mane :D Ar irgi tapati sakysi , kaip Messiu , Mašina turi ? :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDD Ateičiau į ts , vėl bijotum kažką pasakyt :D Ar jau pasimokinai bazaro :D Ir atkalsi baisiai mane :D Ar irgi tapati sakysi , kaip Messiu , Mašina turi ? :DDDD

Tai kad tu vienas net neateini į tą ts

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ok ;) Šiandien išvarau aš , tai rytoj ateisiu ;) Pasiklausysiu , ką naujo išmokai :D Ar ir vėl tapati sakysi ,, Pats tu toks " ,,Ką dar papasakosi" Ar kai visad tylėsi šikna suraukęs ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ok ;) Šiandien išvarau aš , tai rytoj ateisiu ;) Pasiklausysiu , ką naujo išmokai :D Ar ir vėl tapati sakysi ,, Pats tu toks " ,,Ką dar papasakosi" Ar kai visad tylėsi šikna suraukęs ?

Tik vienas ateik ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...