Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Aivaras_Warning

Atsiliepimas apie Las-Venturas serverį - Aivaras Warning

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, kaip matote esu naujokas, ir rašau "Atsiliepimą apie Las-Venturas serverį" visgi tikrai projektas yra itin išksirtinis, bendruominė yra itin maloni. Kaip užsiregistravvau man iškarto buvo pasiūlyta pagalba tiek iš senbuvių tiek iš naujokų, parašius adminsitratoriams (/adminams) sulaukiau iškarto pagalbos ir tirkai nustebau nes jie atsakė ne per 1 ar 2 mintes o per kelias sekundes, projektas tirkai vertas tiek dėmesioo iš senų samp'o vilkų (Kaip man, ir kitiems vilkams) visgi žaidžiu samp'ą nuo 2009 metų ir tikrai galvojau jog šis serveris bus tas pats kaip ir kiti tik išsiskirs savo bendruomine, visgi šis dalykas nepasiteisino. Šis projektas išsiskiria savo gerais atnaujinimais, greita pagalba, malonia bendruomine ir galiu vardininti bet nenoriu jūsų užlaikyti. Visgi projektas tirkai vertas dėmesio tik jis neturi daug žaidėjų kurie jį populeritų ir darytų geresnį ne savaitėom ne dienom o minutėmis. Visgi tikrai geras projektas ir galiu garantuoti jog jis pasieks aukštumas SA-MP pasaulyje.


 


Pagarbiai Aivaras Warning.


Sėkmės siekant šiandien daugiausiai prisijungusių serveryje žaidėjų "Sekmadienio diena".


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Aivarai, tikrai tave žinau iš kitų projektų, tu man tikrai kituose projektuose būdavai autoritetas. Man labai pasidarė gera jog po biškį gryžti į SA-MP erdvę ir ateini būtent į šį projektą ir kažką bandysi pasiekti, Sėkmės tau šemia projekte.

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

 

 

Sveikas Aivarai, tikrai tave žinau iš kitų projektų, tu man tikrai kituose projektuose būdavai autoritetas. Man labai pasidarė gera jog po biškį gryžti į SA-MP erdvę ir ateini būtent į šį projektą ir kažką bandysi pasiekti, Sėkmės tau šemia projekte.

 

 

 

 

 

Sveikas, girdėjas tavo patį vartotoją. Ačiū jog taip sakai jog buvau autoritetas man tai labai patinka. Manau šemia projekte būsiu irgi geras autoritetas, nes bandysiu siekti sau patinkančių pareigų. Projektą pasirinkau nes kažkada esi man tu paie jį minėjas ir tikrai dabar kaip turiu laiko pabandysiu jame pažaisti. Sėkmės ir tau projekte

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, tavo atsiliepimą apie Las - Venturas projektą paskaičiau tikrai man patiko jisai (Tavo ryžtas bandyti kažkokių pareigų, ir visa ktia0 Manau kažko pasieksi šemia projekte nes kaip esu girdėjusi esi tikrai šaunus vaikinas. Visgi matau iš pačio rašymo jog kažką bandysi čia daryti todėl su didžiuliu ryžtu tau sakau sėkmės projekte.


  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

 

 

Labas, tavo atsiliepimą apie Las - Venturas projektą paskaičiau tikrai man patiko jisai (Tavo ryžtas bandyti kažkokių pareigų, ir visa ktia0 Manau kažko pasieksi šemia projekte nes kaip esu girdėjusi esi tikrai šaunus vaikinas. Visgi matau iš pačio rašymo jog kažką bandysi čia daryti todėl su didžiuliu ryžtu tau sakau sėkmės projekte.

 

 

 

 

Labas, taip aš kažką bandysiu siekti šemia projekte nes visgi į projektus visi ateina kažko pasiekti savo ryžtu. Visgi nežinau ką tu girdėjai apie mane ir iš kur girdėjai apie mane. Bet galiu pasakyti jog gal išgirdai gerai, jeigu nepeiki manęs <šypsausi> sėkmės ir tau šemia projekte.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas aprašymas, trumpas drūtas patiko, sėkmės žaisti projekte ir sekti aukštumų. 

 

 ko nors reikes nesidrovek kreipkis padėsiu ) paiškinsiu.

 

sėkmės žaisti

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

 

Sveikas aprašymas, trumpas drūtas patiko, sėkmės žaisti projekte ir sekti aukštumų. 

 

 ko nors reikes nesidrovek kreipkis padėsiu ) paiškinsiu.

 

sėkmės žaisti

 

 

 

Sveikas, labai ačiū, visgi nemėgstu rašyti didelių eilių kaip sakoma. Sėkmės ir tau projekte. Tikrai jeigu prireiksk pagalbos tirkai kreipsiuosi Dar  sykį sėkmės projekte ir tau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...