Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Kennedys

Samp_Life cytas boom gg

Rekomenduoti pranešimai

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Samp_Life

2. Kuom jį kaltinate?: Na biski cytina. Vaikinas pajunges aima ir lag.cs + ne 100% anti stun.
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos):  https://www.youtube.com/watch?v=J9AYjcR_-Ds&feature=youtu.be

 

Video galit pradeti ziureti nuo 1:20

 

Manau video aiskiai matosi, ka jis naudoja per pirma pasisaudima normalu su sg. Ji sustunina kada jo ginklas pasikreipia sonu o jis toliau saudo. Tada Ginklas sonu ir toliau lesa tiesei i mane. Kulkos limpa jam tik tada kai jis sustoja.  Dar sake ikels savo video, kad ne cytina tipo tai idomu butu paziureti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD gg boom išmok šaudyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD gg boom išmok šaudyt

Na taigi taip tu pas mus moki dvigubai greiciau isauti negu visi serverio zaidejai. tave pagauna stunas tu toliau saudai. sako ismokti saudyti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką tu čia raganėji kampotas, gi senai pasigavęs esi ( gaila neturiu video kaip iš lempos su sobu prisitelini ) :DD


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Beja sam_life kur tavo video sakei ikelti man i cyteriu baze ir pats imesi video kad ne cytini. bet pasirodo kad neturi jokiu irodimu ir pasigaves ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kurioj vietoj čia čytinimas? aš nematau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kurioj vietoj čia čytinimas? aš nematau.

Jeigu tu nesupranti nieko kaip kas veikia geriau nerasyk :). Viska ka jis naudoja aprasiau ir i ka atkreipti demesi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gi  viskas matosi aškiai kad kai su stunina vstk išauna čytas gg anti-stunt arba rapid-fire. 1 iš 2.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidėjas nubaustas. (užblokuotas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidėjas nubaustas. (užblokuotas)

Eik tu *Myliu Las-Venturas.lt* baudėjau tu *Myliu Las-Venturas.lt* kloune va admains ggwp adminui bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas matėsi ka naudojo tai turėtu but nubaustas  Samp_Lifas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eik tu *Myliu Las-Venturas.lt* baudėjau tu *Myliu Las-Venturas.lt* kloune va admains ggwp adminui bus.

Man irgi sakei, kad man gg, rašysi inviui kad tave nušoviau. :D bet paskui dar sykį nušoviau.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Isiterpsiu, Na video kažką vis gi įrodo bet neperdaugiausiai, toki video būtų sunku priimt kaip tinkamą, bet pasižiurejus kaip samp_life šaudo nepajunges ir kaip pajunges akivaizdus šaudymas) ir kiek kartu man buvo sakės kad mane nufilmavo, ir save nufilmavo kaip šaudo ir niekad neikelia video nes žino kad pasigaus)

 

 

Jis per kulkas net nesifreezina kai į ji pataiko iš sg.. toks jausmas kad jis gali šaudyti ir šaudyti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Fasterweapon + antistunt. Visi jūsų čytai čia kiek matau ką jis naudojo. Kennedi gerai, kad pats išjungei filmuodamas.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ka žinau nematau čyto čia niekur. Lipt lipo, aimas tai čia vpš nesimato, o anti stunt tai vpš kai šaudai tai prieik arčiau jei nori įrodyt kažką... Ir kitą kartą ieškok serve admino kad pastebėtų... *Myliu Las-Venturas.lt* užpisa tokie nieko čia nesimato.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

na lag.cs irgi yra suletink video jam limpa tik tada kada jis sustoja vietoi. ir kentai galiu dazniau filmuoti man nera problemu nes nieko nenaudoju :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man irgi sakei, kad man gg, rašysi inviui kad tave nušoviau. :D bet paskui dar sykį nušoviau.

Neveltui.. Pasigaves esi ;DD

88b63ff45e00da936941007842a10ea92.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Čia bšk spėjau nufilmuot kai šaudėmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Čia bšk spėjau nufilmuot kai šaudėmės.

Ai nu sw pats pasigavai dabar nes ne eina taip greitai su sg cbugint :D. Kad raso AIM viena. Bet kad visas taikinukas vien buwo ant manes tai rigi irodo kad aimas esi sw. Ciuveli pasigaves jau totalei esi davaice. Taikinukas nejuda pas tave nei toliau nei arciau mano skin.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Čia bšk spėjau nufilmuot kai šaudėmės.

Tu pasižiurėk kaip šaudai vos ne nonstop. ir į tave pašove  ir toliau lesi net nebuvo jokios sustojimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai nu sw pats pasigavai dabar nes ne eina taip greitai su sg cbugint :D. Kad raso AIM viena. Bet kad visas taikinukas vien buwo ant manes tai rigi irodo kad aimas esi sw. Ciuveli pasigaves jau totalei esi davaice. Taikinukas nejuda pas tave nei toliau nei arciau mano skin.

Taigi čia su tuo aimu yra bugas tu pabandyk pvz per medžioklės eventa nuo kelio kapot i laiva ir rašyt itariame ,kad naudojate aima....taigi bugas čia yra...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu pasižiurėk kaip šaudai vos ne nonstop. ir į tave pašove  ir toliau lesi net nebuvo jokios sustojimo

Asile *Myliu Las-Venturas.lt* taigi su emke šaudė ne su sg... proteli tu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Asile *Myliu Las-Venturas.lt* taigi su emke šaudė ne su sg... proteli tu

Aš tau sakau nemoki čytinti nereik lyst kaip sakoma nemoki pist nereik list, tu gal skirk kažkiek sg nuo emkes? bent didžiu ir išvaizda.. nuo 46sekundės šaudo su sg sako su emke aš tau sakau akinius užsidėk jeigu nedamatai mafija_valdo *Myliu Las-Venturas.lt*.. tu pasižiurėk kaip tu šaudai ir kaip į tave nekimba kai turetu to laiku freeze būt..

 

ir dar kai nužudei ant žemes tai sg gulėjo ne emke)))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi čia su tuo aimu yra bugas tu pabandyk pvz per medžioklės eventa nuo kelio kapot i laiva ir rašyt itariame ,kad naudojate aima....taigi bugas čia yra...

Tu turbut skaityti nemoki. As parasiau, kad nekreipkit demesio kad raso AIM. Bet tu naudoji aim nes visalaika taikinukas buwo ant mano skin + koju pastovei viska pataikai. Taip kad neatsiamzinis ne aime..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šeip nežinau čia jau nesam isitikine kad jis čhytas nk nesakyki būtų adminas ikėlės ir parašęs /suvis ir stebėjas tada galėtumete pastebėti o dabar jus beprasmiškai čj.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...