Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Drugz_Tronaz

Situacija su PD direktoriumi

Rekomenduoti pranešimai

Nu neverkit dėl to žaidimo :D jau ir taip pizdokas servui pareina, tai tegul būna, ar jums gaila..

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Demokratija :D

Sultė gerai sakė pyzdokas pareina, tai keikit kiek norit koks servas toki ir žmonės. GGWP ir ačiū dievui pagaliau

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas iš to kad tik 15.000xp teturi ir gavo drk pd. Kiek atsimenu Šaltukas gavo Aro drk kai turėjo 25.000 xp. Viskas lygu yra. Aš ne prieš Drugz ir ne prieš Staska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Staska surinktų daugiau darbuotojų, nei buvę 3 teisėsaugos direktoriai sudėję. Bet, kadangi serveris jau nieko nebedomina, tai niekas ir nebegrįš čia ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu krc sakai manęs ilgai nebuvo :-D tu supranti kiek man metu kiek tau gal aš dirbu ne taip kaip tu tiharas prie PC all life jasna dabar tau?

 

tau daug metu , tu dirbi ? tai logiskai pagalvojus *Myliu Las-Venturas.lt* tu ta direktoriu pasiemi ? tam kad srw ateitum 60 min pralostum ir sio viskas dienos tavo aktyvumas kas per logika jai turi darba negali zaist tai kam imt direktoriu kam zlugtyt darba ? viska dabar uz tave darys Jonh cia jis tik surinks komanda ne tu ir tai jai ne vel teisesauga zlugus tokius durnus sprendimus priemat kad baisu zmogus suauges turintis darba o jam dar pareigas serve duoda kad tik neaktyvuma pildytu......................................................................

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dyglas gi nieko nebutu pririnkes i darba, o mafas manau tikrai pririnks ir duos veiksmo gaujoms...

Iškur tu žinai kad nebūtu pririnkęs?.... Nešnekėk už kitus žmonės, juk nesi visažinis. Pirma reikia suteikti šansą o tik poto kalbėti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

krc sakau renka senus patyrusius direktorius arba pavaduotojus o kodel negali rinkti  tu kurie dar niekad nebuve nei drk nei pav duokit sansa,bent pabandyti, o stasku visai nepasitikiu,nes jis dar normaliai serverio nepazista   :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesiog pranešimų kelimasis. Visi turi tos motyvacijos taip bet gi šis dar žmogus neparode ka gali gal jis bus direktorius geresnis už tave kuris kels firmą į aukštumas ir sieks didesnių rezultatų tiesiog moki kaip matau apšmeist žmogų ir tiek. Nenustepčiau jog jis geriau tvarkytusi su pareigomis nei tu ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ai *Myliu Las-Venturas.lt* geriau atlek paniuxinsim, pavaisinsiu paike

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sanai, ką pastebėjau jog darai žiauriai greitus sprendimus, aj va ta išrinksiu šitas mldc čiūvas ir t.t , aš pasistengsiu išlaikysiu šitą firmą, ir t.t o xuj būs tas, ką aš patariu imti žmonės kaip Delca, kur tikrai yra jau ilgai teisėsaugoje, dyglas irgi kaip drugz rašė jog ilgai tai o kodėl tas dyglas blogas? Kad ir pasikėles visi žmonės yra lygus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...