Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Jonh_Volfs

[Priimta] Jonh_Volfs užblokavo The_Kent

Rekomenduoti pranešimai

Įrodymai ne mano, beto niekas neįjungta ir gal naudojama dėl pagerinimo žaidimo, kad nelagintų. Vėl baninama su ne pilnais įrodymais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+ esu LSV, o ne GS. GG.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pakeist gauja galima per 1 minute /paliktauja istoti prote gi šturmavom buvai lsv bazei ir buvai priimtas.Nedaryk gėdos čytina ir ne pirma karta pala tuoj surasiu video kai esi GS ir pažesim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pakeist gauja galima per 1 minute /paliktauja istoti prote gi šturmavom buvai lsv bazei ir buvai priimtas.Nedaryk gėdos čytina ir ne pirma karta pala tuoj surasiu video kai esi GS ir pažesim

Įrodymus pateik pilnus, prikurti visi galime. Svaboden.

Ir dar pats pavaduotojas čytus naudoja, įkelsiu video kai grįš čiuvelis už šitą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čytus ? :DDDDDD Laukiu,nekalbėk nesamonių boksininke.Ne pilni irodymai? Parašai į chata tave nužude nufotkinai sako ne mano nuotraukos :D Ane tai kai bučiau vienas serveryje ir sakyčiau daug snukiu server.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čytus ? :DDDDDD Laukiu,nekalbėk nesamonių boksininke.Ne pilni irodymai? Parašai į chata tave nužude nufotkinai sako ne mano nuotraukos :D Ane tai kai bučiau vienas serveryje ir sakyčiau daug snukiu server.

Buvau šalia visų kitų ir viskas kas tau nepatinka? Ko tu čia parinies tiek, kad gausi įspėjimus ir buri savo nesamonės. Viskas lauk Tonito sprendimo nesamonių čia savo nerašęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas nu nebefreepostink, ko taip šiki į batą, kad gausi įspėjimų?:) SVABODEN.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

https://gyazo.com/c4c37e1c087eeca30e047dbda1571f21

 patr irodei kad čytinai.Nuotraukos ne tavo bet ijungta kad nelagintų? Viskas sėkmės bane :)

Jau atmazai, nerašiau, kad mano. Eik toliau kelk tas savo bereikalingas nuotraukas, parašiau, kad ne mano fotkes, bet, gal naudojo, kad žaidimą pagerintu. Fsio davaj, daryk murze savo ir lauk atsakymo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

a jau gal naudojo :DDD savo sakyniuose klysti viskas laisvas laukiam atsakymo.

Tai aš nežinau kam naudojo ko tu verki čia išviso, lauk to atsakymo, subinė dega žiūriu jau. Neverk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įrodymus pateik pilnus, prikurti visi galime. Svaboden.

Ir dar pats pavaduotojas čytus naudoja, įkelsiu video kai grįš čiuvelis už šitą.

Atmazintojas 3k 500 *Myliu Las-Venturas.lt*, geriau pisk iš lv ir vežk gamyklom pieno nes *Myliu Las-Venturas.lt* čia ožių nereik.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas nu nebefreepostink, ko taip šiki į batą, kad gausi įspėjimų? :) SVABODEN.

Kentuk aš naudoju sob žinai kad padidėtų fps žaidime. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau atmazai, nerašiau, kad mano. Eik toliau kelk tas savo bereikalingas nuotraukas, parašiau, kad ne mano fotkes, bet, gal naudojo, kad žaidimą pagerintu. Fsio davaj, daryk murze savo ir lauk atsakymo.

Tai jei ten ne tavo ft tj davai įrodymus ar ką padaryk ok ? ar jau mazinsies tas tas ir tas ? :DDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai aš nežinau kam naudojo ko tu verki čia išviso, lauk to atsakymo, subinė dega žiūriu jau. Neverk.

Pisk iš čia ožį tu *Myliu Las-Venturas.lt* agurkais prasmiręs. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

OŽĮ PATS PASIGAVAI :)  - IR NEMALK TO SAVO ATMAZO KUR KIEVIENOJE TEMOJE NAUDOJI, NEĮPERKI UNBANO TAI TAIP BLE IR SAKYK IŠ KART *Myliu Las-Venturas.lt* MAZINASIS VISUR IR FREEPOSTINA KRWWWW NYK IŠ TO SERVO KAIP IR SAKIAU - ČIA FT KUR PATS PASIGAVAI

 

http://www.part.lt/perziura/1b53506a57e66cf6a8c2154fc4a38c22459.jpg 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Priimta!

Anketa priimta!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...