Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Andery_Toronto

LV C4D Parašas!

Rekomenduoti pranešimai

Labas,padariau parašas C4D,jeigu kažkas blogai rašykite  ^_^ 
P.S Dariau girtas  :D
 

5b51c381b0c003a2d56a376569c785b4701.png

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikiai atrodo glitch effektas ;) Man patinka!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus parašas reiks užsidet.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražūū :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko gero tas parašhas tavo, nes text'o template paimtas iš youtubės, o kalbant apie bg tai tik pora textūrų užmesta ir cc


Sėkmės tobulėjant


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nieko gero tas parašhas tavo, nes text'o template paimtas iš youtubės, o kalbant apie bg tai tik pora textūrų užmesta ir cc

Sėkmės tobulėjant

 

Tu gal adaptuotas? Koks iš youtubės? :D Tai tu palauk,čia man girtas idėjų nebuvo,padarysiu kada nors kitą,pažiūrėsim ką pasakysi tada ))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu gal adaptuotas? Koks iš youtubės? :D Tai tu palauk,čia man girtas idėjų nebuvo,padarysiu kada nors kitą,pažiūrėsim ką pasakysi tada ))

*Myliu Las-Venturas.lt* netingečiau surasčiau :). Geriau adėkotum man už pastabas vietoj to, kad čia pili iš kiauro į tuščia btw

Kad ir koks peilis aštrus jį vistiek reik galasti atmink :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

*Myliu Las-Venturas.lt* netingečiau surasčiau :). Geriau adėkotum man už pastabas vietoj to, kad čia pili iš kiauro į tuščia btw

Kad ir koks peilis aštrus jį vistiek reik galasti atmink :)

 

ačiū u- pritiką,didysis gfxerį ))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus parašiukas užsidejau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"Dariau girtas" - Supraskit jog nebuvo , kadangi nenori jog gautu per daug ne tokių nuomonių kokių jis turi savyje. Nu bet tsg nesvarbu , mldc tikrai gražus nblg atrodo ir t..t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Tikrai gražus darbas, aš kai neužsiėmu tokiais dalykais tai tikrai įspūdingai atrodo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"Dariau girtas" - Tai čia pasigyriai labai jautiesi? Nebūtina pasakoti visiems ant kiek tu degradaves.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"Dariau girtas" - Tai čia pasigyriai labai jautiesi? Nebūtina pasakoti visiems ant kiek tu degradaves.

Atsipūsk nuo sampo erelį ;) Pasakiau tai,kad nerašytų nesamonių,kad negražiai kažkas padaryta,tai ir parašiau tai,kad nebūtų nesamonių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsipūsk nuo sampo erelį ;) Pasakiau tai,kad nerašytų nesamonių,kad negražiai kažkas padaryta,tai ir parašiau tai,kad nebūtų nesamonių.

Atsipūtęs esu seniuk kas nepatinka tau čia? - Pasakiau tai,kad nerašytų nesamonių,kad negražiai kažkas padaryta,tai ir parašiau tai,kad nebūtų nesamonių. Tai va ka aš ir rašiau tai ir yra tiesą sako atsipūsk ir parašę dar nesąmone.. Normalus esi eik daugiau daryk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsipūsk nuo sampo erelį ;) Pasakiau tai,kad nerašytų nesamonių,kad negražiai kažkas padaryta,tai ir parašiau tai,kad nebūtų nesamonių.

 

Įdomu kam čia reiktų atsipūst  :D  Ale čia tipo girtas dariai, tai bandai įrodyti, jog nebūtų kritikos. Ką tu *Myliu Las-Venturas.lt* avine šneki pats supranti? Tu nei gėrei, nei tau čj 14 metų nėra dalyvi baisus.

 

 

Atsipūtęs esu seniuk kas nepatinka tau čia? - Pasakiau tai,kad nerašytų nesamonių,kad negražiai kažkas padaryta,tai ir parašiau tai,kad nebūtų nesamonių. Tai va ka aš ir rašiau tai ir yra tiesą sako atsipūsk ir parašę dar nesąmone.. Normalus esi eik daugiau daryk

 

Realiai nesupratau ant kurio čia užbrist nėrėjai, nes po tavo komentarų dar vieno vertėjo reikėtų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus parašiukas pasiskolinsiu! ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ikrai gražus darbas, aš kai neužsiėmu tokiais dalykais tai tikrai įspūdingai atrodo 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai gražus darbas, gan neblogai panaudotas cc, sėkmės darbuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kol geras nesipykit mano skiltį, ačiū. Tema rakinama.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...