Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Prisijungę žaidėjai: 0 / 0

Versija:


Nikita_Markov

Atsiliepimas apie serverį - Nikita_Markov

Rekomenduoti pranešimai

image.png.8e42ca335df03a2e48c21507369d907f.png

  • Užsiregistravau šiame serveryje visai nesenai, šiek tiek daugiau, nei prieš 20 val. tačiau manau, jog jame praleisiu dar daug savo laisvo laiko.
  • Papasakosiu ką nuveikiau užsiregistravęs serveryje. Peržiūrėjęs apmokymus ir pasiėmęs dviratį nuvažiavau į drabužių parduotuvę, nusipirkau sau patinkančią išvaizdą, vėliau nuvykau į vairavimo mokyklą, išsilaikiau lengvųjų tr. priem. teises. Prieš pradėdamas emigravau, ir nors ir buvo naktis, mane emigravo greitai, dar vos nespėjus nuvykti į vairavimo mokyklą. Vėliau išbandžiau keleta serverio sistemų. Išsilaikiau ginklų licenziją, kas nebuvo labai sunku, kadangi buvau VIP narys nusiteleportavau į /tpvip, kas irgi nieko labai įspūtingo, bet man buvo nematyto. Pamačiau didelį kalėjimą, apžiūrėjau iš visų galų. Įsidarbinau į maisto išvežiotojus, apvažinėjau miestą, nusprendžiau vygdyti /misijos, įvygdžiau pirmąją užduotį, antroji kiek sunkesnė, todėl visdar ją bandau įvygdyti. Kitą dieną, tiksliau šiandien atvažiavau į žvejybos punktą, pažvejojau. Iš pradžių nesisekė, nes daug kartų nieko nepagavau, bet poto pagavau piniginę, perlą ir kelias žuvis, užsidirbau gerų pinigų. Vėliau bandžiau atrakinti viešbuty, bet įėjęs į vidų miriau, dėl vieno žaidėjo, kuriam prizas buvo svarbiau. Sudalyvavau rengenyje, kuriame laimėjau 25.000€. Pašaudžiau į kelis žaidėjus, nes man tai pasirodė linksma, o pats serveris iki dabar dar nenusibodo, nes neišbandžiau visko iki galo. Nežinau kaip bus ateityje, bet manau, jog čia praleisiu dar didelę dalį savo laisvo laiko. Administratoriai puikūs, padedantys, jų čia neminėsiu.
  • Patinka 3
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu! - Tikiuos tiek Administracija, tiek pats projektas, tavo nuomonės į neigiama nepakeis ;)

Didžiausios sekmės projekte :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...