Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


arnas12344

Čytas Big_Bang (bike fall of)

Rekomenduoti pranešimai

Tu gal visai apsirukes ar kas tau ? Sampo nezaides ? Cia buna kad visiem zmonem rodo kaip pasibugini neva nukrenti ir vel atsisedi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu nemeluok.. kitas FTB Žmogus ir nufilmavo tik kitoi vietoi + tu čytas esu mates kartais su v palakstyt mėgsti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu gal visai apsirukes ar kas tau ? Sampo nezaides ? Cia buna kad visiem zmonem rodo kaip pasibugini neva nukrenti ir vel atsisedi.

Nesigink..aš ir trenkiau kiek ir nieko beto tu esi tralistų drk o ką darai ? bėgi su nrg,darai nonrp ir t.t visiškai firmos neprižiūri nusibodo direktorius ? palik.. Ir eik į mafiją,tai dabar nežinai ar tu gaujinis ar tu tralistas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau kad čytas bet tai nemanau kad taip darytu Direktorius nors aš taip dariau :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemanau kad čytas bet savo pareigu neprižiuri o kodėl? Todėl kad darbas buginasi nėra darbuotoju nes kroviniai baisiai buginas tai ka jam daryt? baziai tupėti atsigaukit...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Epic fail... Dirbtum tralistu tai paziureciau ka veiktum, reikia veiksmo tai ir einu i gaujas, direktoriams tai nera draudziama... O del cytu tai ble as jum galiu foto savo gta padaryt kad jokiu cytu neturiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Epic fail... Dirbtum tralistu tai paziureciau ka veiktum, reikia veiksmo tai ir einu i gaujas, direktoriams tai nera draudziama... O del cytu tai ble as jum galiu foto savo gta padaryt kad jokiu cytu neturiu.

Dar kart sakau palik postą ir viskas nu kam tu dar jame esi ? lauksi kol sutvarkys bugus.. nemanau ar išbūsi nes būnant gaujiniu prisidirbsi pamatysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Big džiaukis................. dėl to ,kad nefilmavau kaip aš tave gaudžiau 30min ir 3relogus dariai :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Big džiaukis................. dėl to ,kad nefilmavau kaip aš tave gaudžiau 30min ir 3relogus dariai :DD

Atsigauk naujokas *Myliu Las-Venturas.lt*.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

be f12 padarysi ane?:D

As kalbu apie savo gta failus, be f12 kiekvienas gali padaryti. Bet dabar esu per telefona forume, kaip busiu prie pc tada galesiu imest.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakai naujokas????? Tai pats ir atsigauk nepatinka neskaityk temos..

Ne tema man nepatinka o tu isišokelis kažkoks čytu medžiotojas didysis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne čytų medžiotojas o reloaderių ....... Kur pas tave logiką??

Reloaderiu ? Gal relogeriu ? Fuck the logic.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rašyti išmok vaiklei neveltui tavo facebooke nueikit ten pagal youtube name darželinoko nuotraukos dėl to aklas ir dar kompas medinis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Medinis kompas? Sakai Gal nori palošt Batle field naujause dalį? tavo medinis tikrai nepavež... Jai pas mane medinis atsigauk... 12gb ram

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Video nesimato ,kad ęytina tai manau nebaus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ištikro irodymuose nelabai kas matosi. Tik man gale idomu kaip jis per sekundę nulekę taip greitai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ištikro irodymuose nelabai kas matosi. Tik man gale idomu kaip jis per sekundę nulekę taip greitai?

 

Su nrg speedo bugint nemoki ? :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks dar čytas.. tau čia nuo modų taip, matyt netinka car modas, pas mane irgi ant Infernuso modas yra per mazas, todėl buginasi taip kaip tau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, čia nėra paslaptis, kad Big_Bang mėgsta šiek tiek pasukčiauti, tačiau tai dar kolkas nesu įrodęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...