Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Jbl_Master

Unban Jbl_Master

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis:  Jbl_Master
2. Administratoriaus slapyvardis?: E'T
3. Užblokavimo priežastis?:  fps unlocker,  Žmogus sueditino viska užtruko 30 min kad užpildytu anketa + prisijungiau prie serverio su 105 fps ir nedaugiau net nerodo žinučių kurias jam rašiau nes jis jas ištrynė 
4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):  https://imgur.com/

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip galima ištrynt žinutes? :DDDD Ką tu čia man pasakoji? Ar taip ar taip būsi neatbanintas, kadangi nuotrauką padarei po rr. Tai aišku, paskui prisijungei užsilokinai fpsus ir viskas. Protinguoli protinguoli tu..

UŽPILDYTI ANKETĄ TURIU 3 valandas laiko, nepildžiau nes šrate šaudžiausi. @Sean_Russell gali tai paliūdyti.

 

Geros dienos, fps unlockeri :) 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

taip nes aš atsijungiau paskiau nes nebuvau gavęs jokio bano ėjau i Monsteri prasišaudyt paskiau youtube žiūrėjau  neužilgo buvo man zona prisijungiau ir tada žiūriu banas  + tu užtrukai 30 min pildyt anketa tai per toki laika tikrai būtum spėjąs sueditint ir bėja tesiog iškerpi mano chata ir paslenki savo i viršu nėra sunku ir aš nieko nesakau kad mane čia turės atbanint nuspręs administracija  

ta pati ir su fps padidinai bet nežinau kodėl ant manęs nes su tavim i šratą  nejau ar kaip čia ?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...