Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Himleris_Komunistas

Serveris

Rekomenduoti pranešimai

Žinot, nuo jūsų tų forumų žinučių kiekvienoje temoje vemtis nori... Atsiverkite savo kambario užuolaidais, pasižiurėkite koks oras... O jūs laukiate serverio įjungimo?! Smegenys jums jau išsilydė nuo tų kompų. Tempkite dviračius lauk ir važiuokite, iki vakaro pabaigos.. O jau ir rytoj matysite savo tą serverį įjungtą..


 


Pergyveną jie čia dar dėl serverio.


 


  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neįsijausk, negalvok kad čia visi neina į tą kiemą, paviždžiui aš tik katik grįžau iš kiemo nes buvau pažaisti kašio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tu čia pats ko stradalini?

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Žinot, nuo jūsų tų forumų žinučių kiekvienoje temoje vemtis nori... Atsiverkite savo kambario užuolaidais, pasižiurėkite koks oras... O jūs laukiate serverio įjungimo?! Smegenys jums jau išsilydė nuo tų kompų. Tempkite dviračius lauk ir važiuokite, iki vakaro pabaigos.. O jau ir rytoj matysite savo tą serverį įjungtą..

 

Pergyveną jie čia dar dėl serverio.

 

Visiškai nereikalinga tema tegu ką nori tą ir daro :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats tipo nelauki beto gal visi buvo jau lauke ba grazus oras as pvz su draugu db katik drauga palydejau biski o po pamoku as jau buvau lauke...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na man nesakyk,as sendien beveik 5 valandas praleidau stadione,kases losiau ir fules,tai vos kojas pavelku,kaip kiti tai nezinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesą sakai :) Smegenys jau išpulevę nuo to kompo... Čj kokią savaitę servas neveiktų tai išprotėtų. <.<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei kuri tokais temas, tai patarčiau pačiam lauke pabūti, o ne knisti kitiems protą, kad kuria ''bereikšmes'' temas. Galbūt tu supranti kažką ne taip, bet žmonės domisi, kada bus įjungtas serveris ir toliau kimarinsim jame, nes ne visi galbūt turi užsiėmimą ar popamokinę veiklą. Pamąstyk apie kitus.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

NU JO GERAI SAKAI>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš kalbu apskritai... O ne apie konkrečia valandą.. Pats aš turiu reikalų, namų darbai, referatą parašyti, viską... Ne taip kai jūs sėdite ir burbuliojate, kada jūsų sušik... serverį pajungs, ką negalite net pakentėti. 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasižiurėk į save..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pritariu, oras - achujienas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pritariu, oras - achujienas

Tai ko į kiema neini ? :D Aš tai pats katik grįžau , nuo antros valandos sėdėjau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Himleri ,su tokiom temom ,parodai koks noliferis esi ,kitiems siūlai į lauką eiti ,o pats? Tiesiog graudu žiūrėt kaip ,,Džiūni'' savo darbo vietoj ,su spurgom be džemo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Aš kalbu apskritai... O ne apie konkrečia valandą.. Pats aš turiu reikalų, namų darbai, referatą parašyti, viską... Ne taip kai jūs sėdite ir burbuliojate, kada jūsų sušik... serverį pajungs, ką negalite net pakentėti. 

 

Kalbek uz save,as tai galiu pakenten,man nuo to nei silta nei salta,sporto sale antri namai mano....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siandien buvau lauke gal 6 valandas, visas slapias nuo to karscio gryzau :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai vaizduoja jis ( Himleris ) kad visi cia sedi tik prie PC,o jis tik lauke sedi,kvaila.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu taip pat nekūrk bereiškšmių temų. Tema Rakinama.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...