Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Rokas_Stanius

žadu pirkti [ pirkti ar ne pirkti? ]

Rekomenduoti pranešimai

Labas vakaras . 

Taigi žadu ant pavasario , tai būtų 2014 metų pavasarį , pirkti

YAMAHA R6 , kaip manot apsimoką  ? iš pažįstamo už 6000 LT . kelios nuotraukytės..

 

{ nerašykit tų vėjų , nusipirk karstą ar panašiai ,  ar užsimuši .. man tik įdomu,gal kas tokią turit , ir žinot ar ji gęsta ar genda dažnai , kaip joms tos detalės kaip laiko .. )

 

 

http://www.part.lt/perziura/c7bfe0c2d5e04a7da010e714067250b1400.jpg

http://www.part.lt/perziura/4a60da92c642fa2a43dcf5c495be7e7a48.jpg

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oho, visai nebloga, siūlyčiau pirkti, nes tikrai gerai ir gražiai atrodo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oho, visai nebloga, siūlyčiau pirkti, nes tikrai gerai ir gražiai atrodo :)

Ačiū už nuomonę,nes reikia pinigus pradėt taupyt ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rokai, dauguma cia 14 metu vaikai, ir tu ju klausi kad gal kas turi tokia transporto priemone? :D Ji geris yra, zinoma, labai pavojinga, bet prasei nemoralizuot tai nepradesiu :D Seip tokiu dalyku geriau klausti labiau su tuom susijusiuose tinklapiuose arba bent jau tokiuose, kur renkasi suauge zmones dauguma. pvz uzdarbis . lt :D Ten kiek zinau yra OT skiltis tai ten ir domekis

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rokai, dauguma cia 14 metu vaikai, ir tu ju klausi kad gal kas turi tokia transporto priemone? :D Ji geris yra, zinoma, labai pavojinga, bet prasei nemoralizuot tai nepradesiu :D Seip tokiu dalyku geriau klausti labiau su tuom susijusiuose tinklapiuose arba bent jau tokiuose, kur renkasi suauge zmones dauguma. pvz uzdarbis . lt :D Ten kiek zinau yra OT skiltis tai ten ir domekis

:D sujuokinai su tais 14 metų + rep tau. :D

Nu šiaip,pačiam man 18 metų , bet va kitą met bus 19  tai kam tos teisės. . ;D

o gal pavįzdžiui čia irgi kas turi tokį dalyka,kurie domisi motociklais. :) ar britvom . :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką tu padarysi su tokiu laužu ?

 

Pirk tokį ir viskas :

 

 

Nebenusisnekek Mantai.

britva malonumui,mergom kabint , ir adrenalina sukelt .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesą sakant, Yamaha man ne prie širdies. Išvaizda taip.. Bet su ja, nežinau. Aš tiesą sakant esu prieš. Man labiau patinka busteriai. O yamaha daug kas skundžiasi. Mano draugas nusipirkto. Ir? Gedimas po gedimo, todėl aš nesiūlyčiau tau šią pirkti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesą sakant, Yamaha man ne prie širdies. Išvaizda taip.. Bet su ja, nežinau. Aš tiesą sakant esu prieš. Man labiau patinka busteriai. O yamaha daug kas skundžiasi. Mano draugas nusipirkto. Ir? Gedimas po gedimo, todėl aš nesiūlyčiau tau šią pirkti. :)

Jeigu pradėjiai rašyk ir parašyk ..

kokie gedimai papasakok daugiau,duok draugo duomenis pasiklausinėsiu ir kt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirk Yamaha r6 yra good aparatai supraščiau būtum išsirinkęs Gilera DNA tada prie kažko būčiau prikibęs nes ji yra nelabai didele tiktu gal 165cm žmogui, o taip šitas variantas labai geras retas lietuvoj vien del to bus sunkiau išlaikyt, nes lietuvoj nėra daug tokiu tai detaliu irgi nebus daug nebent pirktum iš intiko ir neblogai sumokėtum :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirma teises turėk tik tuomet o dbr nevaidink kai tau 14 ar mažiau ar biški daugiau :)

ne nu jau prasided,gi aš tuoj ivarysiu keiksmąžodį , ir vėl man uždraus temas kurt 1 savaitėj. :D

parašyk man po metų,susitiksim , atvažiuosiu su ta britva.

O dėl teisių, LIETUVA Lenkų šalis galim sakyt.. viską galima daryti ir be teisių ...

PINIGAI VISKĄ DARO :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebent pirk žiemą jį bus pigesnė kaina, per žiema pasidytum kapitalini remonta jeigu reikia tokio ir nuo kokio pavasario gali jau drožt drasei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirma teises turėk tik tuomet o dbr nevaidink kai tau 14 ar mažiau ar biški daugiau :)

Kam tu teisių reik mokėk važiuot, gražiai važiuok nebijok prieš mentus važiuot ir neprikims taigi pats be teisių važinėjau nei vieno karto neprisikabino nes nebijojau važiuot ir mokėjau važiuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebent pirk žiemą jį bus pigesnė kaina, per žiema pasidytum kapitalini remonta jeigu reikia tokio ir nuo kokio pavasario gali jau drožt drasei.

man jis ir taip jau pigiai parduod,skelbimas yra 11 k užsidėjęs ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pigesni rasti gali 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pigesni rasti gali 

Redaguota nario Dwyane_Morreti
Forumo taisyklių pažeidimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pigesni rasti gali 

Visos eina YAMAHA R6 dar + 600 cc.. kainuoj jos apie 10 šaibų prilaikytos o mažiausiai 6k ar 5k..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nebenusisnekek Mantai.

britva malonumui,mergom kabint , ir adrenalina sukelt .

 

Prajuokinai :D nukabinsi ir ką? :D ateis pizdi duos ir nei mergos nei britvos tavo :D

P.S Pirk apsimoka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1.Nori nusižudyti - Pirk.

2.Visi vaikai , kurie rašo - "Gražus ir daug kainuoja - pirk" Nykit iš čia , ne į groži žiūrėti reikia , o į būseną bei variklį.

3. Paprašyk kokio mechaniko kuris gaudosi mocuose apžiūrėti šitą , ar geras stovis / variklis , o tada galvok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neapsimoka turėjau šiek tiek brangiau pirkau, gesta galiu pasakyti gan dažnai, detalės irgi nepigiausios ir žiema žiauriai rūpintis reikia.Patariu nusipirkti kokį Aerox'a jeigu domina ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oho gražus tikrai, manau apsimokėtu nes toks tikrai labai brangus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...