Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Carlos_Riverry

Jūsų gyvenimo įstorijos.

Rekomenduoti pranešimai

Daliboi , neslysiu kol tokie gaidžiai kaip paška nevalint iš čia su savo samperiam gaujom :lol: :lol:

Tu gi nebesiteršk. Gana.

 

Tikrai turėtum ką susikviesti ir suspardyti tą jobana ožį :).

Nemėgstu kelti skausmo kitam, nes esu daug patyres, skausmo tiesiok nenoriu jog kitas pajaustu skausmą kokį aš jaučiau.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daliboi , neslysiu kol tokie gaidžiai kaip paška nevalint iš čia su savo samperiam gaujom :lol: :lol:

 

Mokykloj žinai kas yra toks dalykas LIETUVIŲ PAMOKA?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Komentarų neskaičiau, nežinau ar buvo kažkas panašaus, tačiau galiu pasakyt, kad aš vietoj tavęs bent jau "dabartiniam" amžiui susirasčiau kažką, kažką už ko galima stipriai užkibt ir nepaleist (kalbu apie veiklą), kažką kas leistu išliet pyktį, nesvarbu ar tu vienas, panaudok pyktį, neapykanta, bei vadinama "skausmą" kažkokiam tikslui, padės.. ir dar kaip.

 

Ir šiaip, nemanau ar gera mintis "išsiliet" sumautam tinklapį, iš tokių užjaučiančiųjų nieko gero, nemanau ar tau kas pasikeis išvis nuo to, kad rašysi istorijas tinklapyje, tuo labiau "SAMP" serverio :D.

Aš neužjaučiu ir nelinkiu jokios stiprybės, nesuspaudė man jokios širdies, nes nesi toks vienas, tokių yra ir ne du ir ne šimtas. Vietoj tavęs šia istoriją būčiau pasilaikęs sau, viskas su laiku pasikeis anaiptol. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomonė, ne čia rašai savo gyvenimo istoriją, tesiog man juokinga kas rašo čia tavo gyvenimas , bet nepritariu rašyti apie savo praaitį,....

Atsigauk, cia ne vien forumas visas apie sampa, jei nematai tai cia tema "Apie viska"

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Komentarų neskaičiau, nežinau ar buvo kažkas panašaus, tačiau galiu pasakyt, kad aš vietoj tavęs bent jau "dabartiniam" amžiui susirasčiau kažką, kažką už ko galima stipriai užkibt ir nepaleist (kalbu apie veiklą), kažką kas leistu išliet pyktį, nesvarbu ar tu vienas, panaudok pyktį, neapykanta, bei vadinama "skausmą" kažkokiam tikslui, padės.. ir dar kaip.

 

Ir šiaip, nemanau ar gera mintis "išsiliet" sumautam tinklapį, iš tokių užjaučiančiųjų nieko gero, nemanau ar tau kas pasikeis išvis nuo to, kad rašysi istorijas tinklapyje, tuo labiau "SAMP" serverio :D.

Aš neužjaučiu ir nelinkiu jokios stiprybės, nesuspaudė man jokios širdies, nes nesi toks vienas, tokių yra ir ne du ir ne šimtas. Vietoj tavęs šia istoriją būčiau pasilaikęs sau, viskas su laiku pasikeis anaiptol. :)

Vėl kartoju, jog čia Skiltis #@!#!@# " Apie Viską " !##@!#!~@ joje rašoma nuo vieno pirstelejimo, iki istorijų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na siaip patarciau eit i mma ar boksa ar ka nors panasaus, issilietai ir paciam butu geriau, dar is tu nervu supistai visus.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mūsų mažame mieste nėra Mma. Nei bokso.

Sorry jei tema suteršiau, bet tas kur su Pc išeina man užkliuvo.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sorry jei tema suteršiau, bet tas kur su Pc išeina man užkliuvo.

Nieko tokio:))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Klausyk čia rimtai tokios pievos? Būčiau jau nudūręs tą tėvą, išsigimėliai, imbicilai neturi gyvent šioje žemėje :) Sorry, kad stumu ant tėvo, bet jis rimtai p*daras nes drįsta kelti ranką prieš moterį, o tuo labiau jog ji nėščia.

 

Visų pirmiausia tu net nepaimtum peilio į rankas, ir net neparodytum prieš tokį tėvą kaip rašė čia..

 

Na ką, aš galiu pasakyti, kiekvienas mes esame skirtingas, kiekvienas mes turime savų problemų ar su draugais, ar su artimais.. Bet aišku, nereikia to slėpti, aš tave gerbiu, jog tu sugebėjai išsipasakoti čia. Aš irgi labai dažnai pykstuosi su tėvu, man irgi užeina įvairios mintys, nieko nebesinori, tik užsidaryti kambaryje ir raudoti, bet savaime viskas suprantama - raudos nieko nekeičia. Bet, aš kai susipykstu, tai mes ir sugebam susitaikyti, man tėvas irgi kartais pasako, kad dingčiau jam iš akių ir panašiai, na o aš tai atsikertu atgal įvairiausiai, kaip tik moku, bet stengiuosi taip jog jo neįžeisčiau.. 

Vieną dieną, buvo taip jog mes susipykome dėl pažymių, ir jis ant manęs šaukė visą likusį vakarą, jo balsas girdėjosi per visus namus, aš nebegalėjau to iškęsti ir rėžiau jam tiesiai šviesiai į akis - nebenoriu, kad tu gyventum šioje šeimoje, tada jis užtilo ir man nieko nebe atsakė, bet po savaitės laiko mes vėl bendravome. Tiesą pasakius, aš irgi savo tėvo nelabai pripažįstu, nes jis turi vyresnį sūnų, kitaip man tariant - įbrolį. Labai puikiai matosi, kad jam geriau yra bendrauti su mano įbroliu, nes jie randa bendrą kalbą ir panašiai, bet va - aš su savo tėvu tai nerandu tokios bendros kalbos, mūsų santykiai su tėvu nėra tokie įspūdingi, kaip su mama. :) 

 

Bet, aš tikrai suprantu kaip tau yra skaudu, bet pakentėk dar 4 metus, kai tau sukaks 18 metų, galėsi būti nutolęs nuo tėvo toli toli. :)

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esi šaunuolis jau vien dėl to, kad visą tai ištvėrei, viduje esi tikrai stipresnis žmogus nei pats gslvoji. Belieka tik džiaugtis, kad viskas susitvarkė, o ir tas tėvas matyt ne ką geriau gyveno, dėl to ir liejasi ant sūnaus. Bet matos jį gyvenimas nuvedė į visai kitą pusę nei tave. Tikrai manau kad daug ko pasieksi gyvenime, ir šita istorija tau tik padės, o ateitį iš jos tik pasijuoksi. O tėvas kada nors susimastys ir tikrai sulauksi šilto "atleisk". ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na parskaičiau ir supratau kame esmė, ištikrūjų manau ateis laikas kai ir tėvas jau taves paprašys tau reikia tik laukti, tada jam galėsi priminti viska viska kas buvo seniau ir t.t. na o šiaip nelabai.. tau reikia tik laukti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na parskaičiau ir supratau kame esmė, ištikrūjų manau ateis laikas kai ir tėvas jau taves paprašys tau reikia tik laukti, tada jam galėsi priminti viska viska kas buvo seniau ir t.t. na o šiaip nelabai.. tau reikia tik laukti.

Na, tai tikriausiai, taip ir bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu atvirai šnekant tai tikrai žiauru... Bet suprask vieną dalyką, t.y. ašaros nepadės. Padeda tik šeimos šiluma :) Nors suprantu, kad tau jos labai trūksta, tačiau nepasiduok, ir bandyk daryti tai kas tau pačiam patinka :) Linkiu tau sėkmės, laikykis :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Jeigu atvirai šnekant tai tikrai žiauru... Bet suprask vieną dalyką, t.y. ašaros nepadės. Padeda tik šeimos šiluma :) Nors suprantu, kad tau jos labai trūksta, tačiau nepasiduok, ir bandyk daryti tai kas tau pačiam patinka :) Linkiu tau sėkmės, laikykis :)

 

Ačiū, ir tau sekmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viską perskaičiau iki pat pabaigos. Aš irgi dabar su patėviu gyvenu , nes tėvas mus paliko kaip man buvo 2 metai. Jis sukėlė daug ašarų tiek man tiek mano mamai. Jis ją mušė ir tie vaizdai taipogi liko mano akyse. Kaip ir tavo istorijoje tas pats ir pas mane jis yra ŠIUKŠLĖ. Be jo pataikiau savo pirmajį metimą į krepšinį , be jo išmokau skaityti ,rašyti. Be jo daug ką padariau. Jis man yra tuščia vieta. Paskutinį kartą jį mačiau kaip man buvo 14 metų ir jį norėjau taip atvanot už tai ką dėl jo mums teko iškęsti. Ir nuo to laiko sakė , kad daugiau mano akyse nesirodys. Taip aš grasinau savo tikram tėvui , kad nesiartintų prie mūsų arba jam bus išmaltas snukis. Jis dabar turi šeima ir kitą sūnų man tai kažkaip p* iš tiesų čia jau jo gyvenimas , jo pasirinkimas. Šiuo metu savo patėvį laikau tėvų , kadangi jis man jį atstoją ir suteikia daug daugiau džiaugsmo negu tas nuskurėlis. Kaip ir sakiau tavo istorija yra panaši ir mano , kai užaugsi nuvažiuok pas jį ir pamokyk kaip rankas reikia keliot. Tą darysiu ir aš , kad jam daugiau nekiltų noro pakelti ranką prieš moterį. ;)

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stiprybės su tokiu tėvu,kurio tikrai nepavadyčiau tėvu,manau tau ir tavo mamai reikėtų nuo jo nutolti,kaip sakei gal ir pas tavo mamos sese,nes su tokiu gyvent nekažka,manau tikrai nekarta buvo pas tave Policija, 

Senai būčiau tokį atsiprašant GAIDĮ suspardes kaip jis miega ar kada visgi sakei jis už tave yra stipresnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo... širdį suspaudė.. Nepamiršk to, kad lazda turi du galus kažkada jam reikes tavo pagalbos.

 

Pritariu šimtu procentu! Linkiu tau stiprybės, nepasiduok!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viską perskaičiau iki pat pabaigos. Aš irgi dabar su patėviu gyvenu , nes tėvas mus paliko kaip man buvo 2 metai. Jis sukėlė daug ašarų tiek man tiek mano mamai. Jis ją mušė ir tie vaizdai taipogi liko mano akyse. Kaip ir tavo istorijoje tas pats ir pas mane jis yra ŠIUKŠLĖ. Be jo pataikiau savo pirmajį metimą į krepšinį , be jo išmokau skaityti ,rašyti. Be jo daug ką padariau. Jis man yra tuščia vieta. Paskutinį kartą jį mačiau kaip man buvo 14 metų ir jį norėjau taip atvanot už tai ką dėl jo mums teko iškęsti. Ir nuo to laiko sakė , kad daugiau mano akyse nesirodys. Taip aš grasinau savo tikram tėvui , kad nesiartintų prie mūsų arba jam bus išmaltas snukis. Jis dabar turi šeima ir kitą sūnų man tai kažkaip p* iš tiesų čia jau jo gyvenimas , jo pasirinkimas. Šiuo metu savo patėvį laikau tėvų , kadangi jis man jį atstoją ir suteikia daug daugiau džiaugsmo negu tas nuskurėlis. Kaip ir sakiau tavo istorija yra panaši ir mano , kai užaugsi nuvažiuok pas jį ir pamokyk kaip rankas reikia keliot. Tą darysiu ir aš , kad jam daugiau nekiltų noro pakelti ranką prieš moterį. ;)

Nu jo , stiprybės tau, nekelk kitam skausmo, pačiam atsisuks prieš jį patį. Jam gyvenimas nesusiklostis, tiesiok palik jį ramybėi, kaip ir aš tai dariau, nebebendrauk, žiūrėk į jį kaip į nepažįstamą asmenį, jokiu būdu , nekelk skausmo, nes gali būt jog susigadinsi gyvenima dėl jo. Sekmės !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ką žinau ar čia vieta išsipasakot, bet jei neturi kam, jau geriau čia, nei kokiam lopui. Tavo vietoj, sulaukęs 18 metų, supiščiau galvą jam už tai. Netoli tokį patį tėvą turėjau, bet jau beveik kaip visiems broliams virš 18, tai kažkur dingęs :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ant iešmo ir į laužą :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip čia daugelis net nesugeba blaiviai mastyti nes dar net pilnamečiais vadinti negalima, sampe sėdi kol tėvus šalia turi, viskas gerai. Esmė kad tau niekas nepadės, turi pats kabintis, bandyk ieškotis darbo Kaune ar Vilniuje. Yra galimybės gyventi bendrabučiuose, užsidirbsi pradžiai. Šiaip siūlau stoti i "profkę". Apgyvendisn, gausi litus už tai kad mokais ir t.t. Gal dar rasi kokį darbą po mokyklos, padės viską užmiršti. Nežinau, bet aš tau nesiūlau ten likti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip čia daugelis net nesugeba blaiviai mastyti nes dar net pilnamečiais vadinti negalima, sampe sėdi kol tėvus šalia turi, viskas gerai. Esmė kad tau niekas nepadės, turi pats kabintis, bandyk ieškotis darbo Kaune ar Vilniuje. Yra galimybės gyventi bendrabučiuose, užsidirbsi pradžiai. Šiaip siūlau stoti i "profkę". Apgyvendisn, gausi litus už tai kad mokais ir t.t. Gal dar rasi kokį darbą po mokyklos, padės viską užmiršti. Nežinau, bet aš tau nesiūlau ten likti.

Man dar nėra 18 metų. Jei čia man sakai:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...