Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


John_Crest

John_Crest apie serverį ( atsiliepimas )

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, esu John_Crest.

 

2014-02-11

 

Neperseniausiai užsiregistravau šioje svetainėje, bei pačiame serveryje. Pirmomis minutėmis susidūriau su keliomis problemomis.  Bet vos parašius administratoriams jie iškarto sureagavo ir tučtuojau padėjo išspręsti problemą, o problema buvo tokia, nežinojau kur yra vairavimo mokykla, nepraėjus minutei gavau net 4 administratorių pasiūlymus atsiteleportuoti pas juos. Deimantė_Miela ( Ačiū jai ) buvo ta pas kuria atsiteleportavau ir sulaukiau reikiamos pagalbos. Kalbant apie patį serverį tesiog net žodžiu neturiu labai gražūs serverio žemėlapio darbai, bei pats serverio skriptas, serverio ekonomika irgi liuks niekas niekur nesišvaisto milijonais. Ir administratoriai labai paslaugūs jeigu kažko prireikia neatsisako padėti. Reiškiu pagarbą šio serverio savininkams jog sukūrė šį serverį. Ir nelieka abejingi žaidėjams.

 

2014-02-12

 

Šiandien prisijungęs į serverį vykau toliau analizuoti serverio žemėlapio kartu su draugu kuris čia seniau žaidė ( šiek tiek žaidėm pas jį tai aprodė per savo žaidėją visą žemėlapį ). Išvažinėjome žemėlapį, sužinojau detaliai kur viskas randasi išskyrus klanus, nes jų bazės yra išdėstytos po visą San Andreas žemėlapį. Susiprotėjęs jog man reiki darbo nedelsiant vykau į forumą ir perskaičiau visus darbus ir labai užsinorėjau būti fūristu. Žadu siekti šio darbo vienaip ar kitaip žadu aš jį gauti.

 

Ačiū už tai, kad nepatingėjote ir perskaitėte. ;)

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Matosi kad rimtas žaidėjas. Visokeriopos sėkėms žaidime,jai ką sms. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...