Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Prisijungę žaidėjai: 0 / 0

Versija:


Carloss_Mallossi

Daktaras'Kasekas • Naujoko atsiliepimas.

Rekomenduoti pranešimai

Laba diena ,


      ► Sveiki , taigi esu naujokas šiame serveryję , ir noriu papasakoti apie savo pirmają valanda serveryję.Taigi nedelsinu ir pradedu.Prisijunges į sarveryje iškart pamačiau akį traukenčius mapp'inimo darbus,sistemos,ypač patiko naujokų dangorėžės,alkio sistema,naujoko pasiekimai,ir daug kitų unikalių sistemo.


      ► O dabar apie serveryję dirbančia administracija,Vos paprašius pagalbos pas manę atsikėlė Justis_Daedo,kuris geranoriškai padėjo man serveryję,suvežiojo iki visų reikemų vietų,parodė kur nusipirkti telefoną,gps,kur yra kioskai,pasakė svarbiausęs komandas,parodė keletą vertingų vietų,ir bėje davė premiją ųž žaidimą šiamę serveryje.Taigi labai ačių ųž pagalba Justi,ir linkiu sekmės žaidimę.



Dėkui ųž dėmesį , tikiuosi serveryję su visais sutarsim gerai!

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu jog pasirinkai ir dabar žaidi šiame serveryje :) Jei reikės dar pagalbos,kreipkis ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu kad pasirinkai mus. Tikrai atklydai į tau reikiama veita. Reikės pagalbos y až arba skype. Sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu kad pasirinkai mus. Tikrai atklydai į tau reikiama veita. Reikės pagalbos y až arba skype. Sėkmės.

Juokingas tu man :DD čia gerutis , o žaidimę? iš oro šaudai trankais ir tt,juokdarys.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...