Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 20 / 300

Versija: LV 7.4.2

Dwayne_Stevenson

2019 m. klano vadas
 • Pranešimai

  408
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Dwayne_Stevenson paskutinį kartą laimėjo Liepa 5

Dwayne_Stevenson turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

555 Turintis nepriekaištingą reputaciją

Apie Dwayne_Stevenson

 • Rangas
  Pažįstamas

Paskutiniai lankytojai

3.813 profilio peržiūros
 1. Leidau sau uždėt maišą, nes ponas DPI nesugėbėjo net pranešt apie klaidą administracijai arba tau pasakyt, kad nebehealintum mirties būsenoj, kai jam buvo parašyta. Skundžiuosi tik pagydymu mirties būsenoje ir jeigu rakina per grobimus iš oro ir tazina. Blogai supratai, nes nemačiau dar nei vieno, kad healintu mirties būsenoje tik tave. Dirbu nesąmones? Konkrečiau kokias? Pakabinu ore? Sakau netyčia užsižiūrėjau ir įvažiavau į vandenį 1 karta numesk fotkių, kai tai kartojasi ne viena karta. Narkuose uždedu maišą? Galbūt esate aklas ponas medikų direktoriau ir nežinote už ką uždėjau maišą? https://prnt.sc/tta50m Priežastis kodėl uždėjau maišą yra viršuje tai prašyčiau pasiskaityti jeigu dar neskaitėte. Bėje dar apie tuos įspėjimus kalbant tai volfsas mum visada uždeda pilna įspėjimą, o ne kaip myq savo teisėsaugos valdžiai 2 žodinius įspėjimus ir tik tada pilna įspėjima deda.
 2. Tas papildomas healas gali daug ką padaryt jeigu normaliai pašaudai tai ir 3 klaniškius išneši su tuo full healu. Su tavimi visada sunkiau susišnekėt, nes pas tave per mažas iq, kad suprast. Visada galima padaryti išimtį jeigu tokie dalykai vyksta ir uždėt maiša,bet kaip sakiau man ir 2 variantas tinka banas Intrestingui ir klanui įspėjimas. O, kad jūs rakinsit iš oro tai kžn nieko keisto vistiek tokie kaip Tomas_Dirt rakindavo ir pajibat xdddd Bėje, kad dar tik dabar susipratai, kad reikia pranešt nenustebau nors ir buvau jau rašęs, kad praneštum, bet nesugebėjai kažkaip reikėjo pačiam uždėt maišą. Pats nepranešiau, nes tau lengviau susisiekt su administracija, o aš praneščiau tai po 3 savaičių gal ir ištaisytų https://prnt.sc/ttmh8r
 3. Bičiuli cbugas yra pačio gta san andreaso klaidą, o ne serverio, o jog tu gydai miręs tai jau yra serverio klaida, nes kiek žinau kitų komandų neina naudot mirties būsenoje. Todėl ir vadinasi tokia bausmė serverio klaidų išnaudojimas.Laukiam volfso sprendimo jeigu tau tinka 2 variantas man tada irgi.
 4. Prie ko čia tas komandos narys? Sakau healinsi dėsiu maišą ir tiek nepaklausei uždėjau dabar verki. Arba yra 2 variantas tave užbanina už klaidų išnaudojimą tada klanui įspėjimą ir judam toliau. Healinsi taip pat vėl banas, nes klaidų išnaudojimas
 5. Labas. Buvai perspėtas jog nebehealintum, kai esi mirties būsenoje arba uždėsiu maišą tau tai buvo neidomu ir toliau healinai tad teko imtis savo iniciatyvos, nes dėl to buvo rašyta ir myq, bet jis nesugebėjo nieko padaryt. Manau, kad volfsas už tai nedės įspėjimo. Kitam medikui kuris kartu su tavimi healino maišo neuždėjau, nes jis negydė mirties būsenoje Įrodymai, kad healinai mirties busenoje: Čia iš seniau dar kai healinai mirties būsenoj: MYQ: https://prnt.sc/ttaedh bugas gal būt tai tada banint už klaidų išnaudojimą? Įrodymai, kad buvai perspėtas jog nebehealintum arba maišą uždėsiu:https://prnt.sc/tta50m
 6. prisidedu tikrai nebaudzia baisiai nuima /bega kai reik
 7. Tai parodyk kur yra, kad mum draudžiama šturmuot kita klana asiliuk tu mažas jaučiuosi taip jog su antroku rašinėčiaus.
 8. Eik pakvepuok gryno oro rytoj, nes perkaitai galva jau kaip matau nuo sampelio. Visada šturmai buvo ir taip klanų ir dar vis jie yra tai bbž kokias čia palevas rašai. O jei nepatinka, kad per /k rašo jog narkus surinko tai /uzsitildyti visma_wtf.
 9. Nedarys, o jei ir padarys,kad per visus narkus tai nebus skirtumo, nes teisėsauga dažniausiai tik naikina, o nesišaudo.
 10. Nors ir nebuvai prie sienos, o kažkokiose dykumose, bet su klano nariais pakalbėta ir sakė, kad daugiau taip nebedarys. Žmogų vežiau iki angaro, tačiau užsižiūrėjau ir netyčia įkritau į vandenį(Už jo matosi kalnas kur yra angaras) taigi tau reikėjo jį tik nušauti būčiau padaręs /tpk su juo būtum dar labiau apsiverkęs. Gero vakaro. Ai jo dar man įdomu kodėl jūs galit atgrobti žmogų per angaro sienas juk nelogiška bšk sakyčiau bičiuliai teisėsaugininkai ką?
 11. REGISTRACIJOS ANKETA Jūsų Vardas_Pavardė:Dwayne_Stevenson Ar susipažinote su taisyklėmis ir jas žinote?:Jo
 12. https://prnt.sc/teqb7a http://www.mediafire.com/file/6fzjvld0v3etn9w/interface.rar/file Jei netiks tai sakyk.
 13. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson 2. Jūsų vaizdo įrašas: 3. Jūsų komentaras (nebūtina): 1.6k krd jei neklystu. @Max_Tosha
 14. Papeikimo anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dwayne_Stevenson 2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Kevin_Costner 3. Administratoriaus nusižengimas: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
×
×
 • Kurti naują...