Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 39 / 300

Versija: LV 7.3.7

Dwayne_Stevenson

Nariai
 • Pranešimai

  268
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Dwayne_Stevenson paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 21

Dwayne_Stevenson turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

195 Pripažintas

Apie Dwayne_Stevenson

 • Rangas
  Patyręs

Paskutiniai lankytojai

1.065 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Dylan_Jefferson 3. Užblokavimo priežastis?:Čytinimas 4. Papildomi komentarai: Aim. @Lucy_Suarez baisiai suvarpytas ane? 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 2. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Aurimas_Aoo 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai:S0b 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 3. Jeigu neatitiktų tai būtum net neklausęs kaip įjungt, o paklausei ir po kelių minučių jau sau ramus žvėjoji https://imgur.com/a/hpgkO5u
 4. Tai gali pasakyt kaip jis laikydamas Y raidę parašė žinutę???? ir kodėl bazarinot apie scriptus ten kažkokius tavam bannede? Ai dar bėje turiu video kai klausei @Jonas_Slash kaip įjungt šita scripta čia berodos vakar ar prieš kelias dienas.
 5. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Deddosouru_Lolicon 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai:Tas pats shit kas čia Tik čia dar aiškiau matosi, nes parašo žinutę kai reikia laikyt įspaudus Y. Nu nebent jis turi 8 rankas tada srr tikrai. Dar fps unlockas matosi. Jeigu truks įrodymų dėl šito čiūvo galėsiu dar įmest, nes šitus veikėjus kažkur stebėjau apie 1h tai turiu medžiagos prisirinkęs.
 6. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Liom_Himbetron(sv sheepard again) 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: Vien tik iš chatu galima suprast, kad naudojo scriptą kažkokį kur automatiškai paspaudus Y(nereikia laikyt tik paspaust) ištraukią žuvį, o kiek vėliau iš vis su ENTER(2 video) pradėjo žvėjot nespausdamas Y.Fun fact susirašinėjo angliškai, nes jo tas draugelis anglas tai kam su anglų kalba prastai galit net nežėt. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 7. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Luke_Sheepard 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: Autocbug 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 8. Tikrai kai buvau specuose žinau, kad užpisa kai įlenda klaniškis ir nušauna, bet tikrai galėtumėt cargo atsivaryt, o ne enforceri. Cargo vos ne dvigubai geriau yra, nes ten kai lendi nėra animacijų jokių ir daug daugiau vietos tai ez nušaut klaniškį kuris įlindęs.O ta Cargoboba turi specai tai čia jau jų bėdos jeigu neatvaro.
 9. Tikrai nemanau, kad ta antra įdėja reikalinga. @Jonas_Nikez tik primenu, kad dar cargoboba turit.
 10. Už 1 įdėja gal ir už, bet antra įdėja tai kosmosas, nes jūsų tada bus neimanoma nušaut. Kodėl bus neimanoma nušaut? nes jūs ten getinatės ir healinatės vienu metu. O ir narkotikai nėra ant tiek op kaip enforceris būtų jeigu padarytų toki dalyką, kad neitų įlyst klaniškiams, nes paliktumėm jum low įlystumėt palauktumėt 5-10sec(ar kiek jum ten reikia, kad galėtumėt healintis) ir toliau ramūs išlystumėt.Taipogi jūs atgaunat visas gyvybes vienu paspaudimu, o jeigu mes liekam low tai mum reikia atsipūst hašišą tada palaukt 10sek atsipūst kreką td dar 10sek, kad vėl atsipūst tai bšk pieva būtų sakyčiau.Dėl infernusų už, nes kodėl gi ne.
 11. Dalyvausiu su šeštoku @Dangis_Nepramušinėk ir lenku @Lett_Life dar prie progos gal ir su čyteriu @Arminas_Carleone
 12. Baisiai stumi šeštokas žėk vėl su aimu nepasigauk, nes tau bus 3/3 jau.
 13. Jo tikrai nesidarai vienus papeikimus priimi kitus atmeti arba tu pats nežiūrai ką priimi, ką atmeti. Gryna korupcija tik pradėjau nepatikt tau pisai free įspėjimą admino
 14. @Jack_Montecarlo Nuimk tą įspėjimą ir bus viskas normaliai arba dar tada Arnio priimk papeikimą kur man parašė ir visų kitų, nes nenoriu aš čia su tavim pyktis dėl to, kad daraisi panašus į Mister_Tedis su savo nesamonėm.Nu bent jau tą taisyklę išsiverkiau su Žuku kur iš saugių zonų negalima išsivest tai bent tiek gerai dėl taves.
 15. Tai gal tada pašalinam iš vis tą taisyklę, kad mutint už įžeidimus? ir ramu bus
×
×
 • Kurti naują...