Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 37 / 300

Versija: LV 7.3.8

Dwayne_Stevenson

Nariai
 • Pranešimai

  314
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Dwayne_Stevenson paskutinį kartą laimėjo Sausis 2

Dwayne_Stevenson turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

294 Žmogus užsitarnavęs pagarbą

Apie Dwayne_Stevenson

 • Rangas
  Pažįstamas

Paskutiniai lankytojai

1.576 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Jake_Verona 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: Autocbug toks pat kaip pas Larsoną savo vidosuose prisigavo dar ir savo pridėsiu kur šaudė su tuo pačiu auto. Gali net netrint video, nes dar blogiau sau pasidarysi. Gražaus vakaro 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 2. Matosi, kad pusė enforcerio buvo narkų zonoj pusė ne(pagal spalvas) still kokia teisę tu turi sunaikint enforcerį kai teisėsaugai jis yra svarbiausias xd.
 3. Papeikimo anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dwayne_Stevenson 2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Lucy_Suarez 3. Administratoriaus nusižengimas: Administratoriaus komandų naudojimas veiksmo metu(Narkai. Sunaikino enforcerį su administratoriaus komandomis.) Jeigu reiks daugiau įrodymų, kad tuo metu vyko narkotikai raštelk @Jack_Montecarlo 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: Gražaus vakaro
 4. Sveikinu pasigavus savam video aimas uzsilockina is vien nu nrml, o pajibat man tavo tas pc tavo tokius griaudzius bannedus priima tai tu ne skirtingas, kad tavo nepriimtu.
 5. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Porn_Star 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: Aimas. Pramerkiam akis Tosha vienus tokius pačius bannedus priimi kitus atmeti tai wtf. Ai ir bėje čia dar kažkada iš seniau kai buvau jį čytinant pagavęs.Dadėsiu dar ir iš praito bannedo tuos video, kad dar karta peržiūrėtum dėl autocbug, o jei ir šita atmeti tai prašom tada ir kitus atmesti Blokuosiu tol kol priimsi, nes kitus kažkodėl priimi nors lygiai tos pačios situacijos bent jau su autocbugu buvo. Ai bėje ir ten kreivos kulkos buvo ir dar ore praitam bannede. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): Senesnis bannedas:
 6. Baisiai prisidirbai bicas db pyksta tosha ant taves sake tai negausi unrcon

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Hot_Anonymous

   Hot_Anonymous

   cia kai uzsirasai ant paraso buves mediku direktorius, tai ir pagarbos pristinga :Ddd

  3. Porn_Star

   Porn_Star

   @Pit_Viper kas tu man toks, kad tureciau tau rodyti pagarba? Esi man visiskas 0,sudo vietoje,tai ties tuo ir pabaigiam. 

  4. Dwayne_Stevenson

   Dwayne_Stevenson

   Gražiai bendrauji kaip komandos narys Džeri 🤨

 7. Blmb, o kartais ne toks pat autocbugas? O šjp visai neblogai tik kadruose galėtų nesimatyt Dangis_Nepramusinek, nes klanui gėdą daro.
 8. O tu dieve gal tu istrink jau ta video savo nes savam video su aimu pasigavai. Ne, o jei rmt niurkt,niurkt ir priimta.

  1. Arminas_Carleone

   Arminas_Carleone

   Ar tu durnas, ateinu kartas nuo karto pašaudyt ir tai uzbanina

  2. Jonas_Slash

   Jonas_Slash

   Siūlau prisipažinti nes priims 

  3. Last_Fight

   Last_Fight

   Bridai tai tiksliai....... Video is tavo perspektyvos siuo atveju NEPADES

 9. Sveikinu pasigavus savam vidose su extra, o del autocbugo reikėjo filmuot pačiam ta vieta,nes toshai tokie įrodymai netinka. Gero vakaro.
 10. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Porn_Star 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: Pirmas video autocbug toks pat kaip pas Larsoną arba bent jau panašus.Pačiam gale dar matosi kaip bando cbugint su savo auto :D, bet kulkos pasibaigė ar kas ten jam buvo. Antras video aimas. Gero vakaro Džeri.
 11. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Just_Cance 3. Užblokavimo priežastis?: Drive-by per narkus 4. Papildomi komentarai: Jeigu reiks įrodymų, kad narkotikai tuo metu vyko numesiu tik pasakyk. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/3YMJt8y
 12. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Ernis_Bryant 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: Afkbotas. Jei sakysi, kad ant mygtuko kažka buvai uždėjas tai pats kaltas, nes taip negalima skaitosi kaip afkbotas 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 13. Ai gal uždraudžiam ta cbugą čia, nes baisu numeta video kai švariai cbugina vstk priimta.

 14. ANKETA: Jūsų Vardas_Pavarde: Dwayne_Stevenson Jūsų [/info > patirties taškai] nuotrauką:https://imgur.com/a/dsIYuG9 Trumpai papasakokite kodėl norite į ginklų prekeivius?: Reikia deaglo kovojant prieš teisėsaugą. Kiek reikia pradirbti į dieną, kad negauti įspėjimo?:60min Kokios darbinės transporto priemonės turi 4-duris?:Sentinel,Boxville Kokia komanda reikia panaudoti norint pasiūlyti pirkti ginklą žaidėjui ?:/gsiulyti Ar turite „TeamSpeak“ programa?:Taip
 15. Gerai varai Larsonai. @Lucy_Suarez Pats su fake sampcacu saudai tada dar cia kazka saka tylim ir pas akiu daktara apsilankom ok?
×
×
 • Kurti naują...