Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deimante_Miela

Išrinktas Radijo Direktorius.

Rekomenduoti pranešimai

a1e8da94a2504c5bb3fc1959e137f4e0740.png

 

 


Sveiki, ilgai laukti Radijo Direktoriaus rinkimų atrankos rezultatai, atrinkus kandidatus susidūriau su problema visi rašo“ rugsėjis nėra nei laiko, nei noro žaisti‘, dėl to tikrai sutrikau, nes tarp tokių rašančių mačiau ir mano atrinktus kandidatus, todėl tapo dilema ar kviesti į pokalbius ar ne.Pildančių buvo 16 anketų, kandidatų 3.Netoli kandidatų buvo Durant_Morris, ko jam trūko tikriausia aktyvumo ir žaidžia kaip rašo nuo starto, bet patirties 17k. ir bendra darbų patirtis 800xp.

 

Martin_Colt –anketa tikrai nebloga man patiko, radau išsamų savęs pristatymą ir motyvus, kodėl būtent nori šio posto. Stebėjimo metu rasdavau tave žaidime, visų kandidatų aktyvumas mane šiek tiek neramino, bet gal būt tai sutapo su mokslo metų pradžia. Pradžioje stebėjimo buvai bedarbis, paskui dirbai RC, beje visi kandidatai dirba RC firmoje .Pokalbio metu tikrai neišgirdau to ko tikėjausi, atsakymai buvo tarsi iš „špargalkės“, nebuvo kažkokio didelio pasitikėjimo savimi. Sveikinu užėmus  vietą.

 

Johnas_Freizeris-anketoje prisistatei pats pateikei keletą idėjų, kuriuos man tikrai patiko. Stebėjimo metu dirbai taip pat RC , kiek pamenu buvai RC Direktorius ir tikrai yra šaunu, kad šis darbas vis yra tavo mėgiamas, tai įrodo, kad esi pastovus ir nelakstai po darbus. Po stebėjimo buvai pakviestas į pokalbį. Pokalbio metu tu atsakei į mano užduodamus klausimus, bet ne viskas man patiko, atsakymai mano akimis nebuvo labai išsamūs sveikinu tave užėmus 2 vietą.

Rolinns_Gazas – anketa galiu pasakyti buvo išskirtinė iš visų, pirmą karta tenka tokia skaityti, kuria pradėjus norisi skaityti iki galo, o kaip  kartais būna pradedi skaityti ir ji tiesiog nesiskaito. Išdėstai savo požiūri koks turi būti šis darbas, kokie turi būti reikalavimai darbuotojams .Idėjos pateiktos gana įdomios. Stebėjimo metu dirbai RC (Linkėjimai Gasoliui, kad turi gerus darbuotojus).Po stebėjimo buvai pakviestas į pokalbį.Pokalbis buvo tikrai įspūdingas, nes praktiškai man nieko klausti nereikėjo tu viską dėstei, tarsi mano klausimus nuspėdamas. Esi tikrai labai iškalbinga asmenybė ir jeigu viską įrodysi darbais bus tikrai labai šaunu, nes sveikinu tave tapus Radijo Direktoriumi.

 

Naujasis Radijo Direktorius Rolinns_Gazas

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip ir maniau...renki naujokus,kad ir kiek bandytum nesiseka :/ na vistiek sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai. Sėkmės darbuose. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, čia rimta visi mano darbuotojai kandidatai ;D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ech... Sveikinu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip ir maniau...renki naujokus,kad ir kiek bandytum nesiseka :/ na vistiek sėkmės.

So ? reikia ir naujokams šansų :P Ir koks skirtumas naujokas ar ne , gi mielas sako kad iškalbingas ir t.t. reiškias protingas , protą turi reiškias tinkas :P

 

maladėc , sėkmės pacanas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikinu,kad ir naujokas,bet manau kažką parodys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkas naujo tikiuosi vėl prikels darbą iš mirusių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu,malonu matyti naujus veidus Direktoriaus pareigosia.Linkiu sėkmės nenuvilk serverio žaidėju ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu jei normalus būsi galėsiu įmest į seifą kažkiek pinigų , nes matau naujokėlis būsi , sėkmės poste išbūk atitinkamą laiką nors :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...