Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deimante_Miela

Išrinktas "Yardies" mafijos Vadas.

Rekomenduoti pranešimai

a1e8da94a2504c5bb3fc1959e137f4e0740.png


 


Sveiki, kaip žinote viena mafija yra kitos ne, tai kažkaip reikėjo paskubėti ir greičiau išrinkti antros mafijos Direktorių. Prieš tai buvęs Direktorius tikrai atgaivino šią mafiją ir ji tikrai klestėjo ir buvo tikras išbandymas teisėsaugai ir „Lucchese“ mafijai, todėl norėčiau, kad Naujasis Direktorius šią mafija ir toliau keltų  į viršų. Anketų buvo 14, kandidatų 3, netoli kandidatų The_Kent, aš jo tiesiog šeštadienį neradau žaidime, forume kiek pastebėjau ir nebuvo, na ir dar neseniai grįžęs į serverį, todėl dar šiek tiek apsiprask ir manau, kad ateityje tikrai pasieksi savo.


 


Erik_Samp- anketa trupa, bet konkreti, radau tai ko reikia ir manau čia laimėjo ne kiekybė, o kokybė. Praktika prasidėjo tuo, kad norėjai padaryti grobimą, bet GP kažką paėmė ir teko tai atšaukti. Toliau darei treniruote ir jos metu buvo pagrobti keli darbuotojai ir čia tavo elgesys man nepatiko, nes tu jiems tiesiog liepei sumokėti išpirkas, bet mano akimis žiūrint mafija tai tarsi šeima ir dėl jos reik kovoti , dėl kiekvieno nario, o ne tiesiog sumokėti išpirką. Vienas darbuotojas ten buvo gana ilgai ir mes nevažiavome jo išlaisvinti.  Visos praktikos metu buvo betvarkė, žinom buvo trukdančių iš GS, bet mafijos veikla ir yra neprognozuojama, ją gali užpulti ,bet kas ir tu turi sugalvoti, kaip apginti savo baze, bei  savo darbuotojus. Šiandiena tau skiriu 3 vietą.


 


 Matt_Jace-šį kartą tave tikrai pastebėjau serveryje, buvai gana aktyvus ir anketa tikrai patiko, idėjos manau tikrai padėtų mafijai. Praktikoj buvo daug chaoso, kurią sukėlė GS gauja, bet mafija yra mafija ir galima laukti visuomet netikėtumų. Visos praktikos metu man trūko tavęs kaip vadovo, kuris apgalvotų kiekviena veiksmą, nesvarbu ar mūsų yra 8, o jų 15.Mafija visuomet turi kovoti iki galo, o to aš nemačiau, nors negaliu sakyti, kad tu dėl tų trukdymų būtum labai skundęsis. Tas dalykas, kad tu klausei darbuotojų ką jie norėtų veikti, man visai patiko. Sveikinu tave užėmus 2 vietą.


 


 


Deividas_Fast-anketoje gana įdomiai aprašei savo indėlį į mafiją ir idėjų buvo pateikta gana nemažai. Praktikos pradžioje tu kaip, kuriems darbuotojams parodei jų vietą ir tai padarei gana grubiai, bet mafija yra mafija ir joje turi būti tvarka.Pradėjai nuo GW ir čia prilėkė Lucchese, bet mes jiems atsilaikėm ir padarei 1x1. Po to buvo užgrobta mūsų bazė ir man patiko tai, kad tu visiems paaiškinai, kaip elgtis, kad pavyktų atgrobti. Nors paskelbus apie narkotikus, mes važiavom ten , nes jie atsitraukė. Po to padarei dar Dailės muziejaus grobimą, bandėm užimti „Lucchese“, bet teko atsitraukti, nes nebuvo jų valdžios. Paskui dar dm miete. Stengeisi vadovauti tu, nes taip ir turėtų būti. Šiandiena tau patikiu šios mafijos vairą ir linkiu sėkmės poste.


 


Naujasis „Yardies“ mafijos Vadas Deividas_Fast


 


 


Su pagarba Deimante_Miela

  • Patinka 17

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip ir turejo but sveikinam vienintelis kuriam praktikos negadinau

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikynū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai,Fastai  :ph34r: 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, visi darbuotojai pasiema direktorius..

 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Svkn. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Swkn wire.Sėkmės poste.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu sekmės kovose su sūriais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tautvi :D Sveikimai Festui, gaila aišku,kad į kandidatus nepatekau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu sveikinu sekmės kariuajant su lucchese mafija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, sėkmės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Sveikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...