Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dangis_Noova

Laurynas_Fix - Apgavimas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dangis_Nova

2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Laurynas_Fix

3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate: Iškvietė GP, norėjo pirkti AK ginklą, aš pasiėmiau kulkų, jam siūliau, ir jis mane nušovė. Praradau 1800LT, nes tiek kainavo AK ginklas. Man su pinigais dabar yra bėdų, tad noriu kad jie būtų gražinti.

4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas):  eb6fe68b291bbee518e8a80db6fa36a1276.png



74b107ef9bb1098f25ea3d72f057622643.png

 

 



 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo *Myliu Las-Venturas.lt*. O kol pardavinejat dar ir saudot savo klientus? Atvaziavo ''drifteris'' kazkoks tavo kolega su gp skinu ir saudyt pradejo norma. Tai ir gavot y kaulus, as tikrai nesiruosi nusileist, ar leistis zudomam. O veliau tuos pacius ak nusipirkau is founterio taigi laisvas

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Netinkama kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo *Myliu Las-Venturas.lt*. O kol pardavinejat dar ir saudot savo klientus? Atvaziavo ''drifteris'' kazkoks tavo kolega su gp skinu ir saudyt pradejo norma. Tai ir gavot y kaulus, as tikrai nesiruosi nusileist, ar leistis zudomam. O veliau tuos pacius ak nusipirkau is founterio taigi laisvas

Pateik įrodymus, kad šaudžiau būtent AŠ, o ne koks Drifteris. Drifteriui eik tada atskirai papeikimą rašyt, jis čia ne prie ko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta

Neįžvelgiu rimto apgaudinėjimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...