Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mantas_Dzonson

Atsiliepimas apie Las-Venturas serverį | Mantas_Dzonson :* |

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi Las - Venturas žaidėjai nusprendžiau ir aš sukurti atsiliepimą apie šį serveri,bet jau nebesu aš naujokas čia toks žaidžiu kažkur gal mėnesi tik prisijungdavau retai va tik dabar jau įsižaidžiau ir pradėjo patikti man šis serveris.


Atėjau iš vieno populiaraus serverio aš tai iš LM* viso pavadinimo nerašysiu dar baniuka prasišausiu paskui tai vat ten man atsibodo žaisti kažkaip tas pats per tą pati viskas turiu jau ten 750k xp ir daug ką pasiekęs tai kažkaip sumasčiau ateiti aš į šį serveri ir pasiūlė man čia ateiti draugas,sako ateik nepasigailėsi yra aktyvus savininkai atnaujimai taip pat daromo dažnai labai nei tam LM* serve,tai ir galvoju ai surizikuosiu ir ateisiu aš čia,na ir nepasigailėjau aš galiu pasakyti tikrai labai įdomus serveris čia yra visada vyksta koks veiksmas kaip eventai ir panašiai,ir dar galiu pridurti čia mano trečias serveris yra kuriame atėjau žaisti pirmam serveri kur buvau nuėjęs ten nelabai jau daug buvo žmonių nu mažiau už las venturas žaisdavo,tai ten pažaidžiau kokius du mėnesius ir nusprendžiau apsilankyti tam kitame projekte LM* serveryje tai man ten patiko tikrai buvo įdomu žaisti ir ten prabuvau kažkur beveik du metus,ir štai nusprendžiau palikti tą projektą ir ateiti į šį serveri.Turbūt įdomu dar yra žinoti kuo jis man patiko?Ogi patiko tuo,kad yra puiki savininkai gerai sukurę šį projektą yra ganėtinai daug darbų va tas man yra gerai kad galiu pasirinkti labiau kur noriu eiti aš,dar šis serveris man patinka dėl serverio žaidėjų matau kaip jie padeda serverio naujokams ir man padėjo kai atėjau į šį serveri aš ko nežinau parašau ir iš kart jie prisistato prie manęs,dar yra vienas šaunus dalykas,kad čia gali pats sau susikurti namo interjera,ir labai man šis dalykas patiko bent jau man.Taip pat BMX parkas,žvejyba,darbai,degalinės,šratasvaidis bei kita. Na ir nežinau ką čia beprašyti daugiau ai vat prisiminiau galiu išvardinti žmonės kurie yra mldc. Tai Kasparas_Plucas šis žmogus yra tikrai šaunus dabar kaip tik pas jo dirbu PD firmoje ir galiu pasakyti yra šaunus direktorius aktyvus,ir ji atsimenu iš kito serverio kiek mes ten prisiblūdidavome ot buvo šaunus laikai,Taip pat Judita_Low ji yra labai šauni panele galiu pasakyti mano buvo pats pirmasis darbas šiame serveryje pas jos firmoje ir tiesiog viskas patiko ten.Deimante_Miela šis žmogus yra labai padedantis visada kai parašiau visada man padeda žiuriu tai pagydo ar dar ką tai galiu pasakyti labai šauni administratorė yra ji,taip pat yra dar žmonių su kureis susipažinau per TeamSpeak tai Philip_Moris man rodos taip rašosi nikas,dar Lauris_None gal neprisimenu niko  :D  ir dar daug kitų yra.Tai vat ir tiek gal jau manau būsiu čia nesąmonių privėles aš bet pom.


 


 


Su visa pagarba      


Mantas_Dzonson  :wub: 


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

opa nū tai ir maladiec žaisk ir toliau čia  :) žinoma jai reikęs pagalbos kreipkis į /adminams padės  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na išsamus atsiliepimas, na nors ir nesi naujokas tačiau vistiek įteiksiu 8,000 LT. Susisiek žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šis serveris geras,tik visi ožyna...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...