Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Vilius_Star

Prisipažinu.

Rekomenduoti pranešimai

Nebuvo apgaudinėjimu per skype 1 apgavimas buvo . Invis žino aš čia nesakysiu veltui vistiek iš to niekas nepasikeis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakiau, kad Copperis, o tu dar melavai man :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai, kad vpš prisipažinai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nujimt jam pavaduotoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakiau, kad Copperis, o tu dar melavai man :)

Bijojau seniuk kad išduosi bet viskas pats dar prisipažinau ir invis paviešino dabar man svarbiausia ar galėsiu turėti privilėgijas kokias ir kad invis mane žiurėtu kitaip kaip į paprastą žaidėja o nebe ta kuris apsivoges.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Invi gal atleisk gi vėl vienu žaidėju bus daugiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas suprantat gerai kas nesupranta tai nerašykit neišgeres nesuprasi auksiniai žodžiai ... Na dar kolkas invis man nenujamė pavaduotojo tai gal dar galvoja del manes ar duos šansą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisipažinai kai buvai pagautas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau tau parašyta kad tai yra nemačiau šaukykloje jau rašiau prisipažinyma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisipažinai kai buvai pagautas :D

atleisk tu jam :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

atleisk tu jam :D

 

Tokiems atleisti negalima, nes reikia galvoti ką darai iš pradžių, o ne tada, kada jau pervėlu... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokiems atleisti negalima, nes reikia galvoti ką darai iš pradžių, o ne tada, kada jau pervėlu... ;)

Atsimink šiuos žodžius žmogau dabar aš pasikeičiau. Kai tau atsitiks taip patikėk nesulauksi mano žodžio jeigu dar busiu projekte kad atleistu tau ar kaškas panašaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stumi su copperiu , pasikeiti nick tai tada prašaisi į pavaduotojus , susikuri naują acc tai tada stumi vėl. Pats prisidirbęs buvai , tai pats ir kentėk už savo klaidas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stumi su copperiu , pasikeiti nick tai tada prašaisi į pavaduotojus , susikuri naują acc tai tada stumi vėl. Pats prisidirbęs buvai , tai pats ir kentėk už savo klaidas.

Lukai kas stumė ant manes per skype Ta dieną kai negavai diriko ? Rekei lochu , duchu , i visaip kitaip išvadinai ir save laikai geru>?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lukai kas stumė ant manes per skype Ta dieną kai negavai diriko ? Rekei lochu , duchu , i visaip kitaip išvadinai ir save laikai geru>?

Nori pasakyti , kad aš kopijavau ? Tu toks nemokša esi , net apsaugos temas kitame projekte nukopijaves iš šito projekto ir dar sakai , kad nekopijavai ? Kai tave direktoriu išrinko aš tave varčiau ? Tigi tu atėjas į TS sakydavai : Lukas *Myliu Las-Venturas.lt* , ką *Myliu Las-Venturas.lt* ir pnš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nori pasakyti , kad aš kopijavau ? Tu toks nemokša esi , net apsaugos temas kitame projekte nukopijaves iš šito projekto ir dar sakai , kad nekopijavai ? Kai tave direktoriu išrinko aš tave varčiau ? Tigi tu atėjas į TS sakydavai : Lukas *Myliu Las-Venturas.lt* , ką *Myliu Las-Venturas.lt* ir pnš.

Skype gal pokalbį aš nenoriu ginčytis juk buvo pasakyta vieno žaidėjo kad tu inviui 10 lt davei už direktorių ir buvot susitikes o tas žaidėjas su jumis kartū buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skype gal pokalbį aš nenoriu ginčytis juk buvo pasakyta vieno žaidėjo kad tu inviui 10 lt davei už direktorių ir buvot susitikes o tas žaidėjas su jumis kartū buvo.

Tu gali net nesvaigti , galiu pasakyti jog buvo kas siūlė už direktoriu inviui 50lt ir jis nesutiko , tai kaip už 10lt galėjo jis sutikti ? Išvis , čia nesamonęs skleidi , iš kur tu žinai kad aš pirkau ? yra įrodymai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Seniai zinojau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir ką čia dabar daryti? Gi gerai, kad prisipažino. Nori žmogus žaisti normaliai kaip ir kiekvienas žaidėjas ir "*Myliu Las-Venturas.lt*" jį čia dbr smerkti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Invi, kas čia per nesamonės? Kiek galima su juo žaisti? Vieną kartą atleidom, antrą, gal jau gana? Toliau šiks visiems ant galvos, ir sakys kad kepure. Nors jis ir mano buvęs Pavaduotojas, bet man trūko kantrybė, as jo netoleruoju kaip eilinio žaidėjo, jis kažkoks... Jis sugeba isisukinėt nors akivaizdžiai matosi kiek jis yra prisidirbęs...

Negi su vienu žaidėju mes čia terliosimės? BAN ant Rcon ir ant forumo. Nuo to serveris nežlugs ;)

Be to mačiau jį kitame projekte.

 

Bent jau mano nuomonė tokia. Gal pasirodysiu negailestingas, bet kiek zaidėjų nuo jo nukentėjo... bet busiu teisingas :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Torres teisingai sako,žmonės per pora savaičių nesikeičia logiškai pamastykit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Funixas gavo už kažkokį šūdą rcon, o šitas ĮŽEIDIMAS negali gaut rcono niekaip ? :) Invis parašė, tai ir temas kuria, galvoja atleis.. Gaila man tokių kaip tu.

Redaguota nario James_Cortez
ĮŽEIDIMAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Funixas gavo už kažkokį šūdą rcon, o šitas ĮŽEIDIMAS negali gaut rcono niekaip ? :) Invis parašė, tai ir temas kuria, galvoja atleis.. Gaila man tokių kaip tu.

Tu supranti aš šaukykloje dar nepastebėjau invio žinutės ir aš pats esu kaltas prisidirbau ir noriu pasikeisti o tavo nuomonė yra irgi svarbi bet juk tu čia man kašką sakai aš paimsiu tavo nuomone rconas man už tai kad suklydau nejuokaujam noriu kad atleistu taip tu teisus del to kad aš padares klaidų pvz : Jarek_White žmogus suklydes biški prisičytino aš nebuvau čytines pagautas apsivogiau ir to gailiuosi ir bandau iš*Aš nieko daugiau nesugalvoju, todėl parašysiu nesąmonę* klaidas kaip jarek_white ir aš manau kad jis ir aš pasikeisime .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rcon'ą ir gana, Na*ui čia dar žaist, su tokiom nesamonėm, jei jau gaudyt reikia, ir sekiot kas jis yra tai spręskit. RCON + WEB BAN Geriausia išeitis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...