Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


NatoG

CS:GO - natog Frag Show #5!

Rekomenduoti pranešimai

 

NAUJAS!

 

LIKE/SUBSCRIBE/COMMENT

 

HD!

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš nugaros atsistoja ir nenušauja, čia jau iškarto galima suprasti kokie priešai. Nueitum kada į nomalų servą kur visi Veterano coin'us turi tada jau kažkas kito. Siūlau daugiau paintu gaut, nes tikrai daug gražiau ant video atrodo kai ne "plikas" ginklas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wowww,gerai varai man asmeniškai patiko sėkmes tobulėjant!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš nugaros atsistoja ir nenušauja, čia jau iškarto galima suprasti kokie priešai. Nueitum kada į nomalų servą kur visi Veterano coin'us turi tada jau kažkas kito. Siūlau daugiau paintu gaut, nes tikrai daug gražiau ant video atrodo kai ne "plikas" ginklas

Pirmas dalykas siūlyčiau pasitikrinti galvą pas gyditojus arba vaistininkus, kodėl? Nes čia ne servas, nežinau kaip galima nesuprasti, antra Coins, tu bent žinai kas tai yra? Leisiu pasamprotauti pačiam, trečia 'PAINTUS' jaigu kalbi apie skinus tai tu tikrai esi protiškai atsilikęs individas , sekmės gyvenime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wowww,gerai varai man asmeniškai patiko sėkmes tobulėjant!

Dėkui, malonu girdėti.

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Spamminimas/Floodinimas, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gan gražiai, numesk savo STEAM ID, ir p.s duok man kada savo video, norėčiau išbandyti ant tavo vid naujus savo SV efektus, būtų įdomu paeditinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmas dalykas siūlyčiau pasitikrinti galvą pas gyditojus arba vaistininkus, kodėl? Nes čia ne servas, nežinau kaip galima nesuprasti, antra Coins, tu bent žinai kas tai yra? Leisiu pasamprotauti pačiam, trečia 'PAINTUS' jaigu kalbi apie skinus tai tu tikrai esi protiškai atsilikęs individas , sekmės gyvenime.

 

 

:DD Skaičiau ir lūžt pradėjau. Nepriimi kritikos ? Giliai "vienodai" man. Servas ne servas koks skirtumas, žaidi vistiek su žaidėjais ar competetive ar serveryje, kad tu moki iš šonų arba ant naujokų šokti tai čia nieko įpatingo, visi taip moka. Gydytojo reikia man ? :DD O gal tau psichologo ar pokalbio su tėvais ar draugais, nes "nervus į konservus" Coinai sakei nežinau kas yra, jeigu nei tu nei kiti tokio neturi tai patyliu kad ne nezinai kas tie coin :DD 

Paintas, ar skinas, mokantis anglų supras, kad kalbama apie tą patį "nudažytą ginklą", gal aš tarp draugų sakau ne skinai o peintai ir koks skirtumas ?

 

 

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DD Skaičiau ir lūžt pradėjau. Nepriimi kritikos ? Giliai "vienodai" man. Servas ne servas koks skirtumas, žaidi vistiek su žaidėjais ar competetive ar serveryje, kad tu moki iš šonų arba ant naujokų šokti tai čia nieko įpatingo, visi taip moka. Gydytojo reikia man ? :DD O gal tau psichologo ar pokalbio su tėvais ar draugais, nes "nervus į konservus" Coinai sakei nežinau kas yra, jeigu nei tu nei kiti tokio neturi tai patyliu kad ne nezinai kas tie coin :DD 

Paintas, ar skinas, mokantis anglų supras, kad kalbama apie tą patį "nudažytą ginklą", gal aš tarp draugų sakau ne skinai o peintai ir koks skirtumas ?

 

 

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kritika prijemu visada, tiesiog man nervina kai žmogus aiškina nors nihuje nesupranta apie ką šneka ir bando įrodyt savo. 'PEINTAI' Nieekas taip nesako todėl ir nesupratau, noriu paklausti iš ko sprendi kad mano priešininkai yra nevykeliai? Pradėjai vėl nusišnekėt apie tuos coin, pirma kalbi apie tai kad tu nežinai, paskui sakai kad aš nežinau kas tie coinai.. Apie coinus ir 'PEINTUS' pasakysiu tiek, jie VISIŠKAI VISIŠKAI nieko neparodo apie žaidėja, jaigu nori gali bandyti paneigti mano nuomonę. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogas video. Tik nesuprantu kaip jum gali būti patogu kai ginklas kairėje pusėje? Man net žiūrėti buvo nepatogu :D


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesveikai tas kilas su Asiimovu per smoke ;ooo Ir šiaip neblogas video ;p

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu ką žinau fragai nėra įspūdingi , nes jau apie 7 mėn statau itemus ir sekų profesionalus tai titan komandas / ldlc/ fnatic ir t.t , o šiaip koks tavo rankas?


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Fragshow tai toks easy pyzi :D, tiesiai šviesiai pasakius fragai tai tikrai ne iš geriausių, jau geriau parink tuos demo su normaliais fragais ir tada kelk, o ne kai nušauni jau -2 ir jau fsio Hello YT :D.

Kai kažką panašaus pavarysi ant cs:go taip kaip aš ant css, tada kelti ir gali ;D

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/125425-css-fragshow-1-by-leon/&do=findComment&comment=1141892

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogai visai, bet su tiek mažai fps pažaidi dar :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

nu ką žinau fragai nėra įspūdingi , nes jau apie 7 mėn statau itemus ir sekų profesionalus tai titan komandas / ldlc/ fnatic ir t.t , o šiaip koks tavo rankas?

 

Žmogau, tu mane lygi su profisionalais? :D Net nejauku pasidarė, o šiaip master guardian elite.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Fragshow tai toks easy pyzi :D, tiesiai šviesiai pasakius fragai tai tikrai ne iš geriausių, jau geriau parink tuos demo su normaliais fragais ir tada kelk, o ne kai nušauni jau -2 ir jau fsio Hello YT :D.

Kai kažką panašaus pavarysi ant cs:go taip kaip aš ant css, tada kelti ir gali ;D

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/125425-css-fragshow-1-by-leon/&do=findComment&comment=1141892

Jaigu taip galvoji pažiūrėk kitus video.

Pirmas dalykas niekada gyvenime nekėliau -2 NIEKADA, pas mane visada arba 4kz, ace, arba įspudingas Wallbang ar panašiai..

Antras dalykas, jaigu tu lygi css su csgo tai... Ant csgo yra žyymiaiii sunkesnis šaudymas su visais ginklais. 

Na bet dėkui už nuomenę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogai visai, bet su tiek mažai fps pažaidi dar :D

Kai filmuoju demo, visad būna 40-50fps net mažiau, o kai žaidžiu visada 70-fps stabiliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip ir kiti minėjo nieko įspūdingo, bei ir labai lengvas tas fragshow.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...