Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Coco_Chanel

Andrius_Viperis, Karolis_Emkis, Arnold_Fukel, Tony_Mix

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

 

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):

Coco_Chanel

2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė):

Andrius_Viperis, Karolis_Emkis, Arnold_Fukel, Tony_Mix

3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate:

Masinės siuntos trukdymas, nenorėjau rašyti papeikimo pavaduotojui. Trukdė neleido tralistams pravažiuoti per masinę siuntą į pasikrovimą.

4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas):

tRHyfiP.png

 

 

vfreZdg.png

 

peej7sp.png

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mes jau buvom atsistoję prieš tavo skelbimą, kad masinė. Akivaizdžiai matosi nuotraukoje, kai net nepakeltas chatas, laukėm tralistų nieko blogo nenorėdami, sulaukėm, ant juoko buvo pasakyta "pravažiavimas 1000€", tu pradėjai stebėt darbuotoją savo (kas matosi nuotraukose), pamanei, kad gera proga uždirbt mums papeikimus, tai paskelbei, kad masinė, nors važiavot po vieną, rezultatas matomas. Todėl nesutinku su tavo "papeikimu" jei jį taip pavadint galima. Kai buvo paskelbta, kad masinė - pasakiau saviems, kad sėdam ir važiuojam toliau vežt dalis, ką patvirtint gali kolegos, nedariau foto, nes negalvojau kad kažkas tokio atsitiks. Pasakiau ten buvusiems - ir išjudėjom, pati net matei jau tada. :)

 

P.s. sustoję buvom selfi pasidaryt, laikas prieš tavo skelbimą.

aca9f2c1abd6ae0f6d86eb6ef099dba4440.png

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Coco supranti kada nors juokus? tu paskelbei kad mus TRV apkaltintum specialiai, kam atmazini?  Mes nieko blogo nedarėm, būtume norėja būtume nušovę jį vietoj...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mes jau buvom atsistoję prieš tavo skelbimą, kad masinė. Akivaizdžiai matosi nuotraukoje, kai net nepakeltas chatas, laukėm tralistų nieko blogo nenorėdami, sulaukėm, ant juoko buvo pasakyta "pravažiavimas 1000€", tu pradėjai stebėt darbuotoją savo (kas matosi nuotraukose), pamanei, kad gera proga uždirbt mums papeikimus, tai paskelbei, kad masinė, nors važiavot po vieną, rezultatas matomas. Todėl nesutinku su tavo "papeikimu" jei jį taip pavadint galima. Kai buvo paskelbta, kad masinė - pasakiau saviems, kad sėdam ir važiuojam toliau vežt dalis, ką patvirtint gali kolegos, nedariau foto, nes negalvojau kad kažkas tokio atsitiks. Pasakiau ten buvusiems - ir išjudėjom, pati net matei jau tada. :)

 

P.s. sustoję buvom selfi pasidaryt, laikas prieš tavo skelbimą.

aca9f2c1abd6ae0f6d86eb6ef099dba4440.png

 

 

Nematau kad butu paskelbta kad masine :) ĮRODYMUS.

 

 

Masinė jau buvo paskelbta daug ankščiau nei tavo veido nuotrauka padaryta

Meluoi gerbiamas pavaduotojau kad tipo ankščiau atsistojot, o kas čia? :::

iSFNnt8.jpg

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O kur aš rašiau čia, kad masinė TRV? Mes tiesiog visi dirbom kartu ir vežėm JUMS detales, sustojom selfi pasidaryt o ne masinę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinau komentuoju bet atsiprašau, Coco bandai papeikimą rašyt taip? kam tu bandai apkaltint? aš tik pasakau aš buvau liudytojas, viska mačiau viską žinau tai va. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinau komentuoju bet atsiprašau, Coco bandai papeikimą rašyt taip? kam tu bandai apkaltint? aš tik pasakau aš buvau liudytojas, viska mačiau viską žinau tai va. :)

 

Žinot neužtenka buvo pranešta kad trukdymas lbanas, kas dar neaišku trukdėt ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Supranti mes nuotrauka pasidarėm pranešei kad masinė, ėmėm ir netrukus išvažiavom o tokiau pati matei.. Kam meluot? Smagiau tau? P.s Būtum normali visi kitaip elgtųsi su tavimi, negerbsi tu negerbs ir taves. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Supranti mes nuotrauka pasidarėm pranešei kad masinė, ėmėm ir netrukus išvažiavom o tokiau pati matei.. Kam meluot? Smagiau tau? P.s Būtum normali visi kitaip elgtųsi su tavimi, negerbsi tu negerbs ir taves. ;)

 

Aš nieko nemačiau nes pasakė kad trukdot pastebėjau padariau įrodymus ir baigiau stebėt man to užteko. Pateik įrodymus kad pasitraukėt. Dar sykį paskelbiau kad masinė siunta, o jus stovėjot..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pati gi matei kai mes išvažiavo ką tu čia meluoji. ;) o tu įkelk kad mes šaudėm į ji ar ką darom! O ne kaltint mus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pati gi matei kai mes išvažiavo ką tu čia meluoji. ;) o tu įkelk kad mes šaudėm į ji ar ką darom! O ne kaltint mus...

sakau nieko nemaciau nes direktoriui jei nezinojai yra komandos kaip /dstebeti ir /baigti, kiek kartosiu padariau įrodymus ir baigiau stebėt nes pati vežiau mašiną ir dalyvavau masinėj siuntoj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na suprantu ramiai aš gražiai kalbu, tu čia prieš valdžia serverio nori pasirodyt ir t.t. pasižiūrėk ką serveris mano apie tave.. Kaip tu visiems iš oro "papeikimus" rašai jai dar galima taip pavadint, ir taip noriu pasakyt pradėjk gerbt ir kitus. Ir taip negalejai per /r trv baikit ar ką pasijuokt o ne vien rašyt papeikimus, ok nedarom čhat'o čia. P.s pradėk gerbt kitus ir pradės tave gerbt. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu masinė paskelbei tik tada, kai pradėjai stebėt ir radai progą mus apkaltint. Labai lengva tai padaryt, kaip ir mes būtumėm padarę: važiuojam keturiese ramiai be masinės, užpuola kokia gauja, paskelbiu, kad masinė, nufotkinu ir jau visi auna ban? Nežaisk žaidimų mergaite. Įsiskaityk kas tau rašoma, o jei neįdomu - nekurk durnų temų, vien dėl to, kad neturi pelės - tu pranašumo neįgyji. visi čia lygūs ir bandai apšmeižti dabar, dėl ko jums atsilieps nuo dabar.

 

----

 

Kokia tu mandra, ką tu ką tu, paima redaguoja komentarą paskui, ir gaunasi, kad bandoma meluot, t.y. kad aš meluoju. Sukta gyvatė esi, teisingai visi mano apie tave, žinai ir pati nuomones visų. :) mes netrukdėm, o atsistojom selfį pasidaryt kaip ir minėjau, tuo tarpu TIK VIENAS jūsų kolega atvažiavo, turbūt kiti šiaip palakstyt su imunitetu, t.y. niekas lyst negalės, nes gi masinė paskelbta. :) logiška. Baik žaist žaidimus. Mes blogo nieko nepadarėm, sėdom ir išvažiavom po tavo vadinkim antrojo paskelbimo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar sykis kada buvo paskelbta... 18 min prieš jūsų nesąmones.

 

iSFNnt8.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na suprantu ramiai aš gražiai kalbu, tu čia prieš valdžia serverio nori pasirodyt ir t.t. pasižiūrėk ką serveris mano apie tave.. Kaip tu visiems iš oro "papeikimus" rašai jai dar galima taip pavadint, ir taip noriu pasakyt pradėjk gerbt ir kitus. Ir taip negalejai per /r trv baikit ar ką pasijuokt o ne vien rašyt papeikimus, ok nedarom čhat'o čia. P.s pradėk gerbt kitus ir pradės tave gerbt. ;)

tu šiūkšle vpš praslysk,ko čia kišiesi,lai Coco su Karoliu aiškinasi,ar tu čia rimtai toks atsilupes,ar tik bandai primest?

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar sykis kada buvo paskelbta... 18 min prieš jūsų nesąmones.

 

iSFNnt8.jpg

KOKS SKIRTUMAS, IŠVIS KĄ MES PADARĖM? SUSTOJOM TRUMPAM FOTO PADARYT ? KAIP TRV DIRBA DĖL JŪSŲ? TAI DABAR JAU TIESIOG PALAUKT NEGALIMA KOL MES IŠVAŽIUOSIM IR PAPEIKIMUS REIKIA RAŠYT ?

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu šiūkšle vpš praslysk,ko čia kišiesi,lai Coco su Karoliu aiškinasi,ar tu čia rimtai toks atsilupes,ar tik bandai primest?

 

Kas tave kalbino? :D vpš slysk į šoną, aš buvau aš žinau tad tyliai būk, jau coco paprašė ateitum. Xd ok čhat nebedarom. :) coco vergas gal būsi... :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Moteriškas bruožas, ne pas visų tai yra. Svarbu parėkt, kaltų paieškot, ir kad eitų visi keliais pas tą coco, nebus to mergyt, nebus, eik simsus lošt ir ten galėsi visiems įsakinėt ką daryt. Mes apsigynėm faktais, foto akivaizdžiai matosi, kad mes nieko blogo nepadarėm, ir laiko tarpas, kiek teko Tralistui laukt prie mūsų, buvo max 1minutė. O iš tos minutės vėl iš savęs klauną darai. Kitą kartą tiesiog perspėk, nes ne kiti veža tau dalis, o būtent mes, TRV, todėl išmok bendraut kaip priklauso, o ne reketuot detalių iš mūsų už savo šlykštų elgesį. Šalinuosi iš čia, palieku valdžiai, kurie tikiuosi atsižvelgs protingai.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Moteriškas bruožas, ne pas visų tai yra. Svarbu parėkt, kaltų paieškot, ir kad eitų visi keliais pas tą coco, nebus to mergyt, nebus, eik simsus lošt ir ten galėsi visiems įsakinėt ką daryt. Mes apsigynėm faktais, foto akivaizdžiai matosi, kad mes nieko blogo nepadarėm, ir laiko tarpas, kiek teko Tralistui laukt prie mūsų, buvo max 1minutė. O iš tos minutės vėl iš savęs klauną darai. Kitą kartą tiesiog perspėk, nes ne kiti veža tau dalis, o būtent mes, TRV, todėl išmok bendraut kaip priklauso, o ne reketuot detalių iš mūsų už savo šlykštų elgesį. Šalinuosi iš čia, palieku valdžiai, kurie tikiuosi atsižvelgs protingai.

 

Kaip su manim taip ir as darot zapadlo dėsnį ir gavot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip su manim taip ir as darot zapadlo dėsnį ir gavot.

Galiu paklaust ką mes darom? Kad vežam visą dieną tr.detalęs dėl jūsų mus dar kaltini? Mergyt ,žiūrėk ką rašai rašydama pagalvok... Ok varau iš čia. :) kaip sakė Karolis tegul valdžia atsižvelge protingai. ;) nedarom čia čhat'o.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galiu paklaust ką mes darom? Kad vežam visą dieną tr.detalęs dėl jūsų mus dar kaltini? Mergyt ,žiūrėk ką rašai rašydama pagalvok... Ok varau iš čia. :) kaip sakė Karolis tegul valdžia atsižvelge protingai. ;) nedarom čia čhat'o.

 

Aš parašiau skundą, jūs atsakėt ir toliau blevyzguojat, pasakėt ir užtenka. bandot savo tiesą įrodyt, kiti geriau žino kieno įrodymai pateikti teisingai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu jau žaidime dėl menko šūdo tokius burbulus išpūti tai jau įsivaizduoju ką realiam gyvenime gali padaryti aj pala tu jo neturi...

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visų pirma žemas lygis prikaišiot kitų gyvenimus, visų antra jei nesupranta ką reiškia pagarba tegul tramdo savo principus, visų trečia tegul neknisa proto, kad tralistai viską išvežioja, nori žmonės ir dirba tralistais kas neleis, prašau jei taip norit imkit į fūristus ir vežiokit ką norit vežiot, nes jau atsiprašant giliai gerklėj man visi blevyzgavimai: "neveškit mašinų" žema žema..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...