Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Kasparas_Barkauskas

Geriausi serverio laikai 500 žmonių rekordas...

Rekomenduoti pranešimai

Va čia tada tai būdavo serveris, kokie žmones dar tada žaisdavo... :D

 

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

na tada ir nežaidžiau,bet tikrai jaučiu buvo įdomu žaisti,pilna veiksmo,yra ką apgaudinėti :D,tik nežinau visos įstorijos,dėl ko čia tiek žaidėjų leavino?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

13 dienų ankščiau negu aš prisiregistravau. Didelis žaidėjų kiekis patraukė čia žaisti :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai puikūs laikai tuomet būdavo. Žmonės buvo kiek kitokie ir pats žaidimas buvo kitoks (kas žaidžia nuo pirmų šio serverio atidarymo dienų - žino tai).

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Net keista matyt žaidėjus su tokiais mažais xp kiekiais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tais metais aš nebūvau žaidžiau kitur :D bet mano brolis tai žaidė šita serv

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laikysit mane optimistu , bet manau jeigu invis su britu dirbs kaip dabar tą rekordą galima PAKARTOTI.


(kaip paskutinę savaitę )


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gaila, kad tas dienas manęs nebuvo ;D Bet džiaugiuosi, kad bent esu dabar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galėtu, gal net ir šiais laikais surinkti tiek žmonių, bet dabartinę valdžia tokia atsipūtus, tai ką žinau... Pabuvo invisionas kelias dienas aktyvus tai susirinkdavo 130-170 žmonių, dabar vėl  neaktyvus pasidarė ir sumažėjo žmonių skaičius iki 70-100, o kai paskelbs administratorių analizė, vėl grįžime prie 50-70 žmonių....

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galėtu, gal net ir šiais laikais surinkti tiek žmonių, bet dabartinę valdžia tokia atsipūtus, tai ką žinau... Pabuvo invisionas kelias dienas aktyvus tai susirinkdavo 130-170 žmonių, dabar vėl  neaktyvus pasidarė ir sumažėjo žmonių skaičius iki 70-100, o kai paskelbs administratorių analizė, vėl grįžime prie 50-70 žmonių....

Bet žiūrėk , kiek žinau iš viso pildė 6 žaidėjai , o padaugėjo daugiau nei šešiais žaidėjais. Na šjp pagyvensim pamatysim kas čia bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Laikysit mane optimistu , bet manau jeigu invis su britu dirbs kaip dabar tą rekordą galima PAKARTOTI.

(kaip paskutinę savaitę )

Tuometu volkas buvo ne britas ;) daznus atnaujinimai daug veiksmo ir visus trauke ;) pamenu sita dalyvavau dar ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

prisiminimai gan geri tu laikų, bet dabar nauji žmones - naujas veiksmas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tais laikais vipa už pitaka pasiimdavai ir pofik , dabar su bronziniu vipu taspats , kad be vipo.. O daugiau ant žaidimo nežadu leisti tikrai.. 14 ID aš sėdžiu :P

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

grįžkime ir į tuos pačius 2013 metų galą, kai aš pradėjau žaist, senieji -Svolačiai-, gaujos ballas/grove street, žaidėjų neperdaugiausiai, bet pakankamai, 100-130 berods tuo metu, gal net mažiau, bet veiksmo būdavo tiek, kad net skubėdavai grįžt prie pc :) Dabar veiksmas tik dėl šlovės, kažkokios garbės, skelbimusi, jog mes geriausi, mes nenugalimi, jūs nevykeliai, cheateriai nemokat žaist ir panašiai. Mums reikia išmokti džiaugtis virtualiui gyenimu, mokėti žaisti šį durną žaidimą, neįisijausti, jog nuo to priklauso tavo realaus gyvenimo pagarbos lygis ar dar kasnors. Atsikvošėkit žmonės, čia tik žaidimas :D Galima grįžt ir prie senų laikų, aišku, nebebus tų senų žaidėjų, kurie vadinkime, kad ir tą seną veiksmą sugrąžintų, bet pabandyti galime. Nepilkime šūdų ant serverio, nes patys jame žaidžiame ir toliau žaisime :) 500 niekada nebepasieksime, nebent įvyktų kažkas vou, su kuriuo mes lenktume visus Lietuvos sa:mp serverius tarp jų ir lm*, sar*, g* ir t.t.t.t.t.. Žmonės, kaip ir sakiau, nebepilkim šūdų ant serverio viešai, juk ateina ir naujokai, kuriuos tikrai atbaido ši esamų žaidėjų nuomonė. Keep it up...

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Pilnai pritariu Carl'ui. Dabartinė valdžia, tiek serverio savininkai tiek kiti asmenys užimantis pareigas, per daug sau leidžia. Gauna pareigas ir primeta čia kažką, už mažiausią nesamonę baudžia.Parašai papeikima, o jis būna atmestas nes valdžioje visi savi. Jus galvojat patinka tokia neligybė naujokams? Abejoju. Aišku pagrindinė adminstyracija galėtų būti aktyvesnėir labiau atsižvelgti į įdėjas kuriu būna parašoma tikrai neblogų. Dabar dar viena priežastis, kaip ir sakė Winston patys stumiat ant šito projekto jei kas nepavyksta, prasideda keiksmai ant serveio tiek TS tiek pačiame serveryje. Stumiat ant jo nors patys čia grainat kiauras dienas. Tai gal pradėkit keisti nuo savęs ir elgsenos kažką. Manot patinka žaidėjams, o ypač naujokams prisijungus į serverį kaip kažkas kam vip mažai liko per /vis įžeidinėja kitus? Manau įvaizdis ne koks. Taigi mano manymu tai ir yra svariausias priežastis dėl ko neateina naujų žaidėjų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidėjų tikrai buvo daug buvo geri laikai, matau kad būdavo daug veiksmo, bet aišku daugiau niekad tiek nebus....  gaila...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasižėjus kaip puikiai atrode seniau laikai.. Nu na galėjau tuomet čia užeit bet net nežinojau tokio projekto ir buvau mažai patyręs.. seni laikai oj būčiau buvęs..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pamiršau paminėti jog šį video filmavo Andrius_Fuger(kugelis) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip dabar peržiūri senus video, foto ir mąstai *** kaip gi buvo achujenai seniau.. Žaisdavai ne dėl kažkokių atnaujinimų ar naujų sistemų, o tik dėl tu žmonių, kurie visą tą laiką lošė kartu :)

 

GERIAUSI LAIKAI!

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

na tada ir nežaidžiau,bet tikrai jaučiu buvo įdomu žaisti,pilna veiksmo,yra ką apgaudinėti :D,tik nežinau visos įstorijos,dėl ko čia tiek žaidėjų leavino?

 

0 atnaujinimu ir lempa ner ka veikt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...