Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 37 / 300

Versija: LV 7.5.2

Iam_Leesin

Nariai
 • Pranešimai

  1.686
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  29

Iam_Leesin paskutinį kartą laimėjo Kovas 28

Iam_Leesin turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

3.556 Forumo dievas

7 sekėjų

Apie Iam_Leesin

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Policininkas
 • Patirtis:
  1m+
 • Pinigai:
  Daug
 • Tr. priemonės:
  Dodge Viper

Kontaktai

 • Facebook:
  Uzmirsau

Profilio informacija

 • Vieta:
  Norway
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

51.751 profilio peržiūros
 1. 1. Tai tam yra super valanda palikta, nes jį duoda abieju bonusą. P.S kai atsiranda darbo ir patirties valanda iš karto /q pisi slashai.
 2. 1. Tai super valanda tam yra. 2. Geriau, kad daugiau būtų tu lobių, smagiau ieškoti juos būtų. 4. Labai daug būtų yra laisvų, būtų proga juos įsigyti.
 3. Pertvarkymas šulinio.

   

 4. 1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, Discord): Serveriui 2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Dabartino šulinio yra tragiški, dėl to žmonės ir vangiai nori jam aukoti. todėl reikalingas jo pertvarkymas. Mažintu pinigus serveryje, daugiau veiklos atsirastu žaidime. 3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas (kaip turėtų būti pakeista, kaip turėtų veikti): 1. Panaikinti darbingąją valanda ir patirties valandą, nes tokie bonusai niekam neįdomus ir neskatina žaidėjų jungtis į serverį. 2. Pertvarkyti lobių bonusą. 2.1 Padaryti 20 lobių kas 5 minutės, dabar yra 1 ir taip vos jį randa žaidėjai, dėl tos paieškos yra bevertes ir nusibosta greitai. 2.2 Lobiai būtų tik LV miesto teritorijoje ir dykumoje. Dabar kiek girdėjau net kaimeliuose yra. 2.3 Lobio iconas būtų skrynia arba dėžę, privažiavus prie jos reiktu rašyti /kasti ir užtruktu 5 sec. 2.4 Lobiai būtų įvairus. Tai gali būti: bevertis lobis (nieko negaunama), dildo, ginklų paketas, 25-100 krd, masalas žuvų, 100-25000 eurų, 50-1000 XP ir t.t. 3. Super žvejyba naujas bonusas. 3.1 Per šia valandą būtų šansas žvejojant sugauti lagaminą bet kur. Toks pats šansas kaip ir lobių saloje, esu testavęs kartais net per 1h nepgauni nei vieno todėl nemanau, kad čia būtų labai overpower bonusas. Taipogi super žvejyba gautu žvejybos valandos bonusą. 4. Ginklų valanda naujas bonusas. 4.1 Kas 20 min atsirastu ginklų prekeivių transporto priemonė. Kurioje būtų 180 ginklų dežių. Kiekvienoje dėžėje yra po 15 deaglo 30 SG, 10 Sniper ir 45 AK kulkų. Šias dėžės galėtu imti kiekvienas žaidėjas ir pristatyti sau į namus, klano amunicija arba jas sunaikinti (teisėsaugai). Žaidėjas galėtu dėti dėžes į savo nuosava transportą max 40 dėžių. Žaidėjas pristatęs dėžę į savo būta/namą kulkos nueitu į namo inventorių, o jei tai klanas tai į klano amuniciją. Prie ginklų fūros būtų karo zona į ginkų fūra neleistu niekam įsėsti dar būtų gerai jeigu išeitu kad ta fūra būtų rūkstanti. Mechanikai negalėtu prikabinti tos fūros.
 5. Siūlomo serverio žaidėjo V_P: Kristupas_Scary Priežastis, dėl kurios siūlote šį serverio žaidėją : Kad papasokotu savo nuotykius armijoje ir su Kamile.
 6. Atidariau lolo 25 capsules. :)

   

  1. Por_Tal

   Por_Tal

   giv skyn pliz

 7. Kaip sakoma nuotrauka gali pasakyti daugiau negu 1000 žodžių.
 8. Kas žaidžia lola, gali pasižiūrėti vakar atidariau 79 orbus ir kažkiek bagu. 😆

   

 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Iam_Leesin 2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: TRV direktorius 3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Nėra rimtos priežasties, tikėjausi bus įdomiau, kadangi patiko kai @Einaras_Bmw darydavo bendras veiklas su neutraliais darbais buvo tikrai smagu, bet kai gavau direktorių, tos veiklos dingo ir tai labiausiai nuliūdino, dėkoju tau už suteikta direktoriaus šansą. Firma visa laika buvo aktyvi, darbuotojų niekada netruko mūsų firmoje. Firmoje viravo visada draugiška atmosfera ir esu labai to patenkintas, kad firmoje niekados nebuvo pykčių ar nesutarimų. Dėkoju už smagiai praleista laika savo dabartiniams darbuotojams, kurie išbuvo ilgai laika firmoje: @Vincent_Alo, @Edgaras_Karsonas, @Robertas_Bond, @Eva_Klicko, @Blatnoi_Ryčka, @Efka_Rodz, @Aurimas_Bosas, @Saimon_Daniels, @Deivys_Loser, @Conter_Bot, @Tommy_Khalifa, @Fox_Mode, @Vairuotojas_Tomasis, @Vairuotoja_Viktea, @Pablo_Narkoteris, @Mantas_Zebro ir @Payne_Droke. Taip pat dėkoju buvusiems darbuotojams, kurie dirbo mūsų firmoje: @Bruno_Linn, @Turbo_Max, @Swa_Gas, @Marius_Benz, @Marius_Dan, @Dovis_Cooll, @Arma_Info, @Mister_Republic, @Anthony_Williams, @Carlos_Elyganto, @Danielius_Sony, @Matas_Calvaro, @Tracy_Martinez, @Noce_Nojus, @Paulo_Jardell, @Cat_Soup, @Siaudas_Drift, @Dane_Klicko, @Jack_Anderson, @Gandzia_Sampp, @Titaz_Qike, @Softas_Youtub, @Deividass_Deividass, @Lucy_Qen, @Kenny_Silver, @Laura_Vln, @Jack_Extreme, @Cigaras_Kancaras, @Dwayne_Jackson, @Wizas_Wizas ir @Bank_Note. Šiokia tokia statistika iš firmos algų sistemos: Iš viso pradirbta > 45089 minučių Iš viso nuvežta degalų krovinių > 811 krovinių Iš viso nuvežta tr. detalių krovinių > 553 krovinių Iš viso nuvežta ginklų krovinių > 1390 krovinių Iš viso nuvežta baldų krovinių > 475 krovinių Iš viso nuvežta transportu > 164 krovinių Iš viso nuvažiuota su darbiniu transportu > 34807 KM Iš viso sumokėta mokesčiams > 1.572.970 eurų Iš viso sumokėta algom > 17.324.172 eurų Direktorių norėčiau perleisti savo pavaduotojui, kuris manau bus tikrai geras vadovas ir išlaikys firma aktyvia. Per visa direktoriavimo laikotarpį praradau apie -25.000.000 eurų, pinigai man niekada nerūpėjo, todėl ir lepinau savo darbuotojus. O štai čia paskutinios algos dalinimas, dalinau pagal aktyvumą iš išdirbimą firmoje: 4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Virš mėnesio laiko
 10. Paskutine proga sudalyvauti atrankoje.

   

 11. Čia ne driftas čia labiau @Dominykas_Miguel vairavimo stilius.
×
×
 • Kurti naują...