Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Whiite_Blackk

„Atsiliepimas apie serverį Artur_Wasington“

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi serverio žaidėjai, ir serverio administracija, norėčiau parašyti teigiama, atsilepimą apie serverį kodėl? ne neigiama, o todėl, kad matau kad šio serverio administracijos komandą yra aktyvi padedanti naujokams, tikrai suburta tikslams, kiek aš matau iš savo dabartinio naujoko patieties.


 


Kodėl šis serveris man patiko?


  • Man šis serveris pasižymi tuom, kad šis serveris turi unikalias sistemas kurios verčia, tikrai praleisti gerai laiką, ir žaisti kaip realiame gyvenime, bet aišku tai reikia mokėti žaisti. Taip pat šio projekto administracija yra labai puiki padedanti naujokams, ir senbuviams, man labai patiko, kad šio serverio administracija priima maloniai, tiek serverio naujokus, tiek senbuvius, taip pat patiko, kaip ir sakė man, kad administracija pasižymi į dvi komandas, tai tikrai labai gera idėja. Na manau kolkas tiek.

Serverio prižiūrėtojai!


  • Tikrai daug laiko nebūvo pastebėti, bet patiko tai kad maloniai bendrauja, taip pat atsako į visus klausimus be jokių kliūčių, matosi tikrai, kad serverio savininkai tikrai renka gerus, ir atsakingus žmonės, o ne tokius kurie jokio įspudžio nepadaro. Manau tiek užteks, nes kaip ir sakiau, dar neteko pamatyti visu prižiūrėtoju.

Serverio žaidėjai!


  • Pakalbėsiu apie serverio žaidėjus, serverio žaidėjai tikrai keikurie moka bendrauti, nesakau, kad visi, bet yra tokių, kurie net ir neturėdami privilėgiju krepėsi padėti naujokams, man tai labai patiko, nes paprastas narys man jau siule pagalbos, bet aš atsisakiau, nes mane mokė tuo tarpu kitas administratorius. Tai va, keikurie žaidėjai net ir bando važinėti pagal KET, kad žaidimas realesnis būtų, bet yra tokie žmonės kurie tai neleidžia daryti. Bet serverio žaidėjai paliginus su kitais projektai yra tikrai malačiai, nes tikrai gerbia vienas kitą, nesakau visi, bet yra dauguma tokių, tad labai patiko.

Serverio SAVININKAI!


  • Matosi tikrai, kad serverio savininkai nenuleidžia rankų, ir dirbą savo darbą 24H per dieną. nes kiek mačiau pačios serverio sistemos, ir mapp darbai yra gražus, ir unikalios, tikrai gražiai žiūrisi, ir labai vienas dalykas patiko, kad serverio SAVININKAI dirbą, tik dėl mūsų, o ne kaip kitų lietuvišku samp serverių. Las-Venturas.lt nepaliktas likimo valiai, o dirbama kiekviena dieną, ir tikrai tai man krito į akys. Ačiū labai ADMINISTRACIJA.

​Norėčiau visiems padėkoti už tokį žaidimą, nes tikrai dar tokių mandagiu žmonių nemačiau SA:MP serveriuose jau ilgą laiką. Tad man labai malonu prisijungti prie jūsų projekto, ir padėti plėstis, ir aš tikrai padėsiu.


 


[iNFORMACIJA] Serverio naujokai, jeigu skaitote dabar, tai tikrai raginu nepalikti šio projekto, nors ir jums kažkas bus blogai, ar jūsų negerbs kiti nariai, krepkitęs į mane, ir pameginsim kartų išspresti problemas, nes šiais laikas taip būną, kad žmonės leavina iš serverio, kad jų negerbia. Bet tikėkimės jog Las-Venturas.lt serveryje taip nebūs.


  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu jog ateiną nauji veidai, tikiuos normalus pacanas sėkmės kenty nepaliksi tikiuos po 1mėn serverio. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Smagu jog ateiną nauji veidai, tikiuos normalus pacanas sėkmės kenty nepaliksi tikiuos po 1mėn serverio.  :)

 

Šis serveris vertas to, ir bėja sveikas, o serverio tikrai nepaliksiu.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu buvo paskaityti :) Tikėkimės, jog ir toliau šis serveris bus toks kokį jį pamatei dabar, na, bet laikas parodys, kadangi nežinai kokių žmonių sutiksi vėliau ;) Galbūt atsiras tokių kurie bandys tau pakenkti arba priešingai - norės kartu linksmai praleisti laiką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Smagu buvo paskaityti  :) Tikėkimės, jog ir toliau šis serveris bus toks kokį jį pamatei dabar, na, bet laikas parodys  :)

 

Manau taip, bet tikrai taip laikas parodys, bet kaip ir sakiau atsibos kažkas, tai reikia kažkokį tikslą paimti, ir siekti, kad kaip buna nepasiseka, arba atsibosta, ir leavina žmonės, aš manau reikia su tokiais praleisti daugiau laiko.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis jog parašei atsiliepimą :) Jeigu dar kažko reikės kreipkis !:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Šaunuolis jog parašei atsiliepimą  :) Jeigu dar kažko reikės kreipkis ! :) 

 

Būtinai, gi pats pirmas ir buvai kuris man padėjo  :)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gan geras atsiliepimas. 

Susisiek žaidime įteiksiu: 15.000Eur.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Saunuolis sekmes tau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip, iš tiesų šaunus atsiliepimas. Prisidedu prie tavęs ir skatinu visus nepalikti šio projekto ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Gan geras atsiliepimas. 

 

Susisiek žaidime įteiksiu: 15.000Eur.

 

Ačiū labai.

 

P.S Dėkoju už įteikta priza.

 

 

Saunuolis sekmes tau  :)

 

Ačiū, tau taip pat sėkmes tiek gyvenime, tiek šiame projekte.

 

Taip, iš tiesų šaunus atsiliepimas. Prisidedu prie tavęs ir skatinu visus nepalikti šio projekto  ;)

 

 

Ačiū labai.

 

P.S Šaunuolis, kad stengiesi dėl projekto.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiliepimas geras, bet apie sąvininkus klįsti, nes jie tikrai nedirba :D Kas mėnesį jeigu išspaudžia atnaujinimą jau būna stebuklai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Atsiliepimas geras, bet apie sąvininkus klįsti, nes jie tikrai nedirba  :D Kas mėnesį jeigu išspaudžia atnaujinimą jau būna stebuklai

 

Gal tau taip atrodo, jie manau nenori kažkokius smulkmenas iškarto į forumą dėti, kurios mažai vertos, o rimtus atnaujinimus padaro, tada įkelia.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Sveikas atvykęs, labai gražu skaityti, ir girdėti tokius žodžius.

 

Ačiū labai dar kartą, manau kaip ir sakiau šis projektas vertas tokių žodžiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs, sėkmės serveri.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Sveikas atvykęs, sėkmės serveri.

 

Sveikas, sveikas, sėkmės tau šiame serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Sveikas atvykęs! TeamSpeak'ę tiesiog žudantis esi!  :D

 

Labas.

P.S Žinau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...