Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Lukas_Bitlas

FC Taksi

Rekomenduoti pranešimai

Čia taxi? Nepyk bet panašiau į apleista namą. Spalvos tamsios. Vieta nelabai gera. Pats namas tai patyliu. Tobulėk nes čia nelabai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai ne taksi bazė,šita mapp darbą mačiau pas 'Seni projekte,tai freeroomas,man rodos jis yra jau užsidares,tai va,krč biški ir copy,ir biški nekažką,ždž sėkmės..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomone kad čia nepanašu į taksi darba man taksi sieja su klientu aptarnavimais, geltonos spalvos fake taxi ir panašiai.

 

o čia pastatas ir stajenke pastatas viska gadina.. tad stenkis kažką geresnio sukurti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai ne taksi bazė,šita mapp darbą mačiau pas 'Seni projekte,tai freeroomas,man rodos jis yra jau užsidares,tai va,krč biški ir copy,ir biški nekažką,ždž sėkmės..

Kas tas "Seni"? Man neįdomu ar kažkoks freeromas yra užsidaręs ar ne, kas kopijuota? Nei kiek nesupratau tavo išsireiškimo.

 

 

Čia taxi? Nepyk bet panašiau į apleista namą. Spalvos tamsios. Vieta nelabai gera. Pats namas tai patyliu. Tobulėk nes čia nelabai

 

Bent turėjo gautis taksi. Gali būt, kad panašu į apleistą namą, nes nekokias tekstūras pasirinkau. Kuo namas blogas? Pati forma, ar tekstūros negražios?

 

 

Mano nuomone kad čia nepanašu į taksi darba man taksi sieja su klientu aptarnavimais, geltonos spalvos fake taxi ir panašiai.

 

o čia pastatas ir stajenke pastatas viska gadina.. tad stenkis kažką geresnio sukurti

 

Pati pastato forma, ar jo tekstūra netinka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nelabai man čia panašu į taksi ofisą, na, bet jei pakeitus keletą objektų bei pridėjus tam tikrų detalių kurios būdingos taksi ofisui, - manau gautusi žymiai geresnis rezultatas nei toks kokį turime šią minutę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nelabai man čia panašu į taksi ofisą, na, bet jei pakeitus keletą objektų bei pridėjus tam tikrų detalių kurios būdingos taksi ofisui, - manau gautusi žymiai geresnis rezultatas nei toks kokį turime šią minutę.

Konkrečiau parašyk ką reiktų pakeist, kad kitą kart žinočiau. Tavo komentarai yra geri, bet ne iki galo išsakyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Seni,žinok pats mappinu ir tikrai nesu profas.
Bet čia tikrai nepavadinčiau taxi.Labai mažai vietos,tū stulpū ten pridėjai kur nereikia.
Ir tas pastatas xjn,nu nepyk bet tobulėk.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...