Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 300

Versija: LV 7.6.8.1


Jonas_Nikez

Nariai
 • Pranešimai

  1.842
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  13

Jonas_Nikez paskutinį kartą laimėjo Gegužė 19

Jonas_Nikez turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.926 Forumo dievas

Apie Jonas_Nikez

 • Rangas
  Nikezas
 • Gimtadienis
  1997.07.11

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Bedarbis
 • Tr. priemonės:
  Sultan,Journey

Kontaktai

 • Discord:
  https://discord.gg/hgvMa5PC7N

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

52.524 profilio peržiūros
 1. pISedDD.png

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Jim_Kereyy

   Jim_Kereyy

   turi kokiu kadru gal is ten

  3. Jim_Kereyy

   Jim_Kereyy

   cy@.png.eb3a32c18ff32432a66156236a27b1ef.png as tik toki

  4. Jonas_Nikez

   Jonas_Nikez

   Gerai paieškojas raščiaus bet ne tiek kiek buvo ankščiau

 2. Labas vakaras. 

 3. Papeikimas atmestas. Nėra timestamp. Negalima pasakyti kada ir kur tau buvo uždėta bėga.
 4. Pirma jei tave išstūmė ir tplv zonos reikia turėti bent kokius nors įrodymus. Kaip minėjei tavo brolio akių nepakanka. Antra : Kriminalinės policijos pareigūnas neprivalo suteikti baudos. Ir trečia teisėsauga nėra kalta kad tu nešiojiesi narkotikus su savimi. Daugiau informacijos raši čia : Atmesta.
 5. Pirma, taisyklės nebuvo sulaužytos, kadangi tu nesustojai šaudytis o bėgai. Taisyklės kad negalima dėti /bega nėra todėl nematau pagrindo kodėl negalima išnaudoti šios komandos tokiu atvėjų kai tu renkiesi bėgti. Vienu ar kitu atvėju iš tavęs būtu buvusi atimta priekaba ir čia buvo tik tavo pasirinkimas bėgti ar bandyti šaudytis ir laimėti. Tu pasirinkai bėgti, pareigūnas atsižvelgdamas į tai tau uždėjo bėga (priminsiu niekur nėra pasakyta kad negalima taip daryti). Nematau problemos dėl kurios dabar reiktų verkti. Pats pasirinkai bėgti ir už tai buvai nubaustas. Taisyklės yra blogos galiu tai pripažinti tačiau čia jau ne mano kompetencija jas kurti ir aš atmečiau papeikimą naudodamasis esamomis taisyklėmis ir tai ką jos leidžia ir ko ne. p.s. Dėl šios situacijos jau buvo konsultuotasi su prižiūrėtojais ir keliais žmonėmis kurie prisidėjo prie taisyklių kūrimo. Atsakymas buvo kad nėra tokios taisyklės kuri neleistų dėti /bega. Ačiū - Viso gero.
 6. Papeikimas atmestas. Kaip ir minėjo mes galime nesuteikti baudos.
 7. Anketos šablonas, norint pateikti atsiblokavimą: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jonas_Nikez 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sistema 3. Užblokavimo priežastis: Tr.Priemonių mėtymas. 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://prnt.sc/dcrV3o1Heu-d
 8. Tikėjausi didesnio pasipriešinimo ir gal būt rimtesnių varžybų konkurse. Tačiau yra kaip yra. Aktyviai dalyvavo tik vienas žmogus ir nesmagu kad niekas nepanoro prisidėti prie prizo. Tačiau 3 000 000 yra nemenka suma šiam asmeniui kadangi naujas pas mus. Sveikinimai @Joseph_Yacovelli laimėjus konkurą. Konkuras buvo nutrauktas ankščiau dėl viršuje pateikto paaiškinimo dėl dalyvių. Dėkui kad dalyvavai.
 9. Šiame konkurse bus tik vienas nugalėtojas. Ir tikiuosi kad prizinis fondas dar augs. 

   

   

 10. Informacija: Konkursas vyks nuo 2022-05-08 iki 2022-05-17 Konkurso tikslas surinkti kuo daugiau /varzybos laimėjimų iš eilės per 10 dienų. (Reikia laimėti 1 vt.) Konkurse dalyvauti visi norintys tačiau laimėtojas bus tik vienas. Jei du žaidėjai turės po vienodą kieki "streak'u" bus duota dar viena diena jiems pelnyti papildomą pergalę. Žaidėjęs gavęs BAN už žaidimą lengvinančias programas ar trukdymą kitiems nebegalės dalyvauti. Dalyvio anketa nėra būtina tačiau galite užpildyti dėl sėkmės. Taisyklės: Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas Draudžiama daryti sąjungas su kitais žaidėjais ir trukdyti asmenį esanti pirmoje vietoje tą dieną. Draudžiama naudoti administracijos komandas siekiant aplenkti kita žaidėja ar jį išprovokuoti atsijungti. Anketa: Jūsų V_P žaidime : Ar susipažinote su taisyklėmis? : /varzybos nuotrauka (pateikti redaguojant pranešimą 05-17) : Prizai kurie atiteks nugalėtojui : Iš mano pusės prizas bus 3 000 000 serverio valiutos. Laukiame rėmėjo: Laukiame rėmėjo: Prizai įsteigiami tik nuo manęs, tačiau visados laukiami rėmėjai, kurie gali prisidėti kiek tik gali. Norite prisidėti? Susiekite žaidime (forume) Jonas_Nikez arba Discord platformoje - Jonaso724#3936.
 11. Camel_Ker ir Tracy_Martinez vienareikšmiškai. Dar reikia neužmiršti salnio su sugyventiniu ryzasis_elgando ar kaip ten jis.
×
×
 • Kurti naują...