Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Alanas_Grigaitis

Savų rinkimai ir vėl?

Rekomenduoti pranešimai

Tai pala pala. Naujas DPI o jau savą išrinko? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Omg kodėl savą? Jei dbr butu tave išrinke ir sakytu oj savo išrinko omg, negavai drk bandyk kitą kartą, kaip aš negavau drk ir esu ramus. Buk kaip aš! BUK RAMUS:D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ble , čia buvo tokios zavalionkės, yra ir bus.. Išvis manau, kad ir pavaduotojus turėtų DPI rinkt, ar dar kažkas, nes DPI išrenka saviausią dyriką, dyrikas išrenka saviausią pavą ir pasaka be galo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu toks žaidimas, ką jau padarysi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Omg kodėl savą? Jei dbr butu tave išrinke ir sakytu oj savo išrinko omg, negavai drk bandyk kitą kartą, kaip aš negavau drk ir esu ramus. Buk kaip aš! BUK RAMUS:D

Nieko blogo nesakau. Bet visi žinom, kad jis lošia ir kitam projekte ir tikrai nebuvo labai aktyvus kai Arminas. Net norėtūsi abiejų anketas paskaityt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patinka kai visi verkia ce :DDDDD verkit leidziu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patinka kai visi verkia ce :DDDDD verkit leidziu

 

Nieks neverkia. Tik davai numesk savo anketą kokia užpildei
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patinka kai visi verkia ce :DDDDD verkit leidziu 

 

Loši GS, vieną dieną atėjęs šiki pilnu pajėgumu serve ir klausinėji ar kas ką turi bumeryne ir GS, kitą dieną jau tau duoda kažkaip stebuklingai dyriką, nors beveik nihuja nesilankai. Hm.. Ir dar kai parodei savo motyvaciją iš GS nukopinęs aprašą ir iš Domcės nupyzdinęs gerbiamų sarašą, tai vpš vali nahhui iš čia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieks neverkia. Tik davai numesk savo anketą kokia užpildei

Pamates nualpsi. :) Gyvenk kol leidu.

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Loši GS, vieną dieną atėjęs šiki pilnu pajėgumu serve ir klausinėji ar kas ką turi bumeryne ir GS, kitą dieną jau tau duoda kažkaip stebuklingai dyriką, nors beveik nihuja nesilankai. Hm.. Ir dar kai parodei savo motyvaciją iš GS nukopinęs aprašą ir iš Domcės nupyzdinęs gerbiamų sarašą, tai vpš vali nahhui iš čia.

Tu vps naujokeli patylek :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu vps naujokeli patylek :D

 

Dėjau aš ant tavęs, leavinai, tai ir vali nahhui toliau. Ne tau aiškint kas naujokas, kas ne. Jeigu nežinai kiek laiko čia lošiu, tai apsisuk ir v period atgal į savo GS. Kas per vaikštantis cirkas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėjau aš ant tavęs, leavinai, tai ir vali nahhui toliau. Ne tau aiškint kas naujokas, kas ne. Jeigu nežinai kiek laiko čia lošiu, tai apsisuk ir v period atgal į savo GS. Kas per vaikštantis cirkas...

:DDD Man patinka toke vaikai kaip tu aiskina ka daryti *Vaflukai tokie

 mazi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

man tai daug geriau išrinkti sava žmogu kuris išbutu ir žinau kuris bus, nei kažkoks vaikas kaip alanas

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šitie naujokėliai jūs geriau nebazarinkit čia, nes ne jum suprast dar lv, bet jeigu jūs tokie ožiai esat tai LV kaip tik tai jum :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDD Man patinka toke vaikai kaip tu aiskina ka daryti *Vaflukai tokie

 mazi

 

A BYYYBĮ

 

giphy.gif

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šitie naujokėliai jūs geriau nebazarinkit čia, nes ne jum suprast dar lv, bet jeigu jūs tokie ožiai esat tai LV kaip tik tai jum :D

Zinai vaikai neturi ka veikt tai pisa prota! Ka daugiau jie veiks :D 

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zinai vaikai neturi ka veikt tai pisa prota! Ka daugiau jie veiks :D

a tai paliubomu,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kodėl vėl savų rinkimai? James prašė mart_paul kad pažiūrėtu visų kandidatų aktyvumą bet jis to nepadarė, james beliko rinkti pagal anketą. O manau niggeris už visus čia parašęs šioje temoje yra daugiau pasiekęs ir moka pildyti anketą. Nematau čia jokio savo rinkimo. Jei būtu savas nebūtu ir įspėjimo uždėjęs. Eilinis jūsų verkimas kai negaunate direktoriaus ir tiek.

 

Atsisakau drk pildau į kita gaunu ir jau verkiat kad manę kaip sava ėme? Ir nesvarbu kad mano anketa gera o ir aktyvus būčiau. Jūs mastykit ką rašot pirmiausia o tada tik rašykit.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai dsr krč pridekit kad marčiokas savus ima i komanda, o tie savus i drk :DDD nu sakau pieva vpš, viskas ok čiax

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šitie naujokėliai jūs geriau nebazarinkit čia, nes ne jum suprast dar lv, bet jeigu jūs tokie ožiai esat tai LV kaip tik tai jum :D

Naujokas? Atsibusk naujokėli pats

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Naujokas? Atsibusk naujokėli pats

Naujokėli pats :D :D:D  , juokčiaus visa nakti :D   bet neverta, nes nejuokinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemanau kad savą , kadangi nėra ka rinktis ir tiek , tai jie nusprendė taip ir padarė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemanau kad buvo isrinktas „savas" zmogus...Kiek pazystu Nigeri tikrai stengesi del pareigu ir atlieka savo darba,taip pat pasiekes labai daug tikrai zmogus vertas siu pareigu.Jeigu jums nepasiseke tai tiesiog stenkites toliau ir nenuleiskit ranku.Bandykit pildyt kitur kazka daryti,o ne rasyneti temas kad renka tipo savus.Kaip kada pagalvokit ka rasot.Nieko nenorejau izeist tiesiog pagalvokit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tai jūsų kai kurių b.l.et nesuprantu ar jau ant tiek b.let atbuke ar kaip bbž k.rw kokia daunligės liga sergat.....


Tai jeigu žmogus gerai užpildė anketą ir panašiai, tai kodėl jo nepajėmus į direktorius ar jis savas ar ne? Ir tai, kad užpildė geriausiai anketa


ir būtent todėl, kad jis savas tai negalima jo imt į direktoriaus posta kadangi jis savas ????


 


Krs pas kai kuriuos galva reikalinga, kad į pilva lapų neprikristų


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Išrinko tai išrinko ganą čia verkt o gal mldc dyriks bus :D nu pradžia nekažką bet :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...