Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Carl_Jenkinson

Peikiu TAXI drk

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:


 


1. Jūsų V_P Carl_Jenkinson


2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą? Apacioje


3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas)  taksi drk


4. Įrodymai: 


Sw is zalios puses, taigi Renatas_Sazam pilde i  kito serverio mechaniku direktoriaus pareigas. Sulygines IP kito serverio direktoriu priziuretojas patvirtino kad tai  jis. Direktorius uz pildyma i kito serverio direktoriaus postus turi but nusalintas nuo Taksi direktoriaus posto.

 

Irodymai kad pilde


 

DP patvirtinimas: [18:385] Reikes paprašyk: 89.117.149.89

[18:38:24] Reikes paprašyk: Šitas?

[18:38:36] Andrius: šitas

Renatas_Sazam IP: 89.117.149.89

 

Viskas sutampa.

Čia dar nuotrauka kaip patvirtino DP(chata jau numeciau čia nuotrauka)


 

Geranimo_Danger tai jis

kito pasnekovo nickas nevešinamas reikes numesiu dp

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Negražu viešinti kitų vartotojų IP adresą. Maža įrodymų tikrai atmes.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Negražu viešinti kitų vartotojų IP adresą. Maža įrodymų tikrai atmes.

suligins ip dp jeigu netiki nesunku yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

draugeliai,o tu ozini,nesitikėjau foreveri

koks da foreveris pamojok su burna per pimpalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

suligins ip dp jeigu netiki nesunku yra

Kokie įrodymai ,kad tas veikėjas kuris tau parašė yra "DP" Kitame projekte ?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai pirmas papeikimas, ane?

Turbūt visiems įdomi ir mano istorija. Taigi užpildęs į šį direktorių(lv) visiškai rišau reikalus su žaliaja puse, geriau trumpinkim (gs), ir ten buvo vipas gan nemažai dienų, ir būtų visai gaila palikt, tai aš tą vartotoją atidaviau savo jaunesniajam broliui. Įrodymų jog pildžiau būtent aš nėra, nes mano rašymo stilius yra visiškai kitoks nei jo, o kadangi jis nenorėdamas išsiduoti, jog žaidžia ne tikrasis vartotojaus savininkas, pasirašė mano vardu. Čia jau tau Teh'ai spręsti, atmazkių neieškau, čia tik žaidimas, bet už teisybę vistiek eisiu. :')

 

Ir dar prašyčiau neviešinti IP adresų, nes negalit viešinti mano asmeninių dalykų

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visų pirma, nemanai jog draugus ožint pamojna? O antra tai jo bratkis lošiant už jo accountą, nes turi gera reputaciją, jeigu jis ten loštų, čia netryhardintų po 300min į dieną, o visų antrą, apkarpytas skype pokalbis, iš kur žinot jog ten tikrasis DP?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai pirmas papeikimas, ane?

Turbūt visiems įdomi ir mano istorija. Taigi užpildęs į šį direktorių(lv) visiškai rišau reikalus su žaliaja puse, geriau trumpinkim (gs), ir ten buvo vipas gan nemažai dienų, ir būtų visai gaila palikt, tai aš tą vartotoją atidaviau savo jaunesniajam broliui. Įrodymų jog pildžiau būtent aš nėra, nes mano rašymo stilius yra visiškai kitoks nei jo, o kadangi jis nenorėdamas išsiduoti, jog žaidžia ne tikrasis vartotojaus savininkas, pasirašė mano vardu. Čia jau tau Teh'ai spręsti, atmazkių neieškau, čia tik žaidimas, bet už teisybę vistiek eisiu. :')

broliui :DDDDDDDDDDDDDDDDd brolis irgi renatas? Nesimazink 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

koks da foreveris pamojok su burna per pimpalus

e tu gandras *Myliu Las-Venturas.lt* praskrisk *Myliu Las-Venturas.lt*,axuelines kroksius *Myliu Las-Venturas.lt* 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai pirmas papeikimas, ane?

Turbūt visiems įdomi ir mano istorija. Taigi užpildęs į šį direktorių(lv) visiškai rišau reikalus su žaliaja puse, geriau trumpinkim (gs), ir ten buvo vipas gan nemažai dienų, ir būtų visai gaila palikt, tai aš tą vartotoją atidaviau savo jaunesniajam broliui. Įrodymų jog pildžiau būtent aš nėra, nes mano rašymo stilius yra visiškai kitoks nei jo, o kadangi jis nenorėdamas išsiduoti, jog žaidžia ne tikrasis vartotojaus savininkas, pasirašė mano vardu. Čia jau tau Teh'ai spręsti, atmazkių neieškau, čia tik žaidimas, bet už teisybę vistiek eisiu. :')

Tiesiai šviesiai pasakysiu Renatai, kad tiesiog galėjai geresne atmaskę sugalvot. O, šiaip gal ir neiteisybė, bet, kad IP sutampa, tai sutampa seni. 

Ir jeigu peiki žmogus, tai bent visa čhata įkelk, nes kiti pamanys, kad apgaudinėji visus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

e tu gandras *Myliu Las-Venturas.lt* praskrisk *Myliu Las-Venturas.lt*,axuelines kroksius *Myliu Las-Venturas.lt* 

tavo motina pro mano pimpala praskrido vaikas

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tavo motina pro mano pimpala praskrido vaikas

*Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt* koks tu axuelinau ;DDD vaiknamini tu nejuokink manes geriau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesiai šviesiai pasakysiu Renatai, kad tiesiog galėjai geresne atmaskę sugalvot. O, šiaip gal ir neiteisybė, bet, kad IP sutampa, tai sutampa seni. 

Sakau cia stobalinei irodimai, gg gali rinktis smotkes rence

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

broliui :DDDDDDDDDDDDDDDDd brolis irgi renatas? Nesimazink 

 

Tai jeigu brolis už jo accountą lošia, tai gadinant reputacijos nekeis gal vardo, jeigu jį visi žino?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tavo motina pro mano pimpala praskrido vaikas

Vien už tokį leksikoną galiu pasakyti kas tu toks virtualioje erdvėje bei realybėje.

Tiesiai šviesiai pasakysiu Renatai, kad tiesiog galėjai geresne atmaskę sugalvot. O, šiaip gal ir neiteisybė, bet, kad IP sutampa, tai sutampa seni.

 

Atmazkių neieškau, visą dieną lv prasėdžiu dar pildyti į gs drk? Logikos nematau

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai jeigu brolis už jo accountą lošia, tai gadinant reputacijos nekeis gal vardo, jeigu jį visi žino?

bloga atmaske broliai :DDDD nebemazinkit ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakau cia stobalinei irodimai, gg gali rinktis smotkes rence

nepazysti jo ir vadini rence? ;DDDDDDD JASNA FOREVERI TIK NEDOSINK MANES

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vien už tokį leksikoną galiu pasakyti kas tu toks virtualioje erdvėje bei realybėje.

Atmazkių neieškau, visą dieną lv prasėdžiu dar pildyti į gs drk? Logikos nematau

ane, pildei prisipazink ir laisvas cia bandai kurt atmaskes ka suliginam ipus kviesk broli ir gal kazkas paviks o taip gali gandra pabuciuot uz tokius prikolus nezinojimas nuo atsakomybes neatleidzia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nepazysti jo ir vadini rence? ;DDDDDDD JASNA FOREVERI TIK NEDOSINK MANES

koks foreveri pyderaste, neberodyk to iq dropo cia velnias *Myliu Las-Venturas.lt*. sunesiot tiktai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nepazysti jo ir vadini rence? ;DDDDDDD JASNA FOREVERI TIK NEDOSINK MANES

koks dar foreveris gumbe tu eik po miskus paskraidyk klebonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

koks dar foreveris gumbe tu eik po miskus paskraidyk klebonas

;DDD nebejuokink *Myliu Las-Venturas.lt* klaunas cirkas isvaziavo ir pasilikai,*Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt* 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

;DDD nebejuokink *Myliu Las-Venturas.lt* klaunas cirkas isvaziavo ir pasilikai,*Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt* 

tu neberašyk malalietka o modu paprašyk kad ipus sutikrintu foreveri tu krv

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

;DDD nebejuokink *Myliu Las-Venturas.lt* klaunas cirkas isvaziavo ir pasilikai,*Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt* 

ciaupk tu jau depozite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...