Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deividas_Nicol

Peikiu Tony_Mix

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

1. Jūsų V_P Deividas_Smitch

2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą? Išoro išmetė iš darbo.

3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas) Pavaduotojas

4. Įrodymai:http://imgur.com/a/mk3Jy

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, o tu dar ir ožint moki, šaunuolis, bet kažkaip man visiškai neįdomu šis tavo papeikimas. Nes per daug susireikšminai ir paskendęs į samp'ą vpš, nereik verkt dėl visko tau. Pats pradėjai čia kažką vaidint, nukritai, ir bėgi ožint. Laisvas.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, o tu dar ir ožint moki, šaunuolis, bet kažkaip man visiškai neįdomu šis tavo papeikimas. Nes per daug susireikšminai ir paskendęs į samp'ą vpš, nereik verkt dėl visko tau. Pats pradėjai čia kažką vaidint, nukritai, ir bėgi ožint. Laisvas.

Eik Eik paverk dar labiau įrodimu neturėdamas išmesti neturi teisęs ką reikia daryti ? Jei nekalta išmeti,o tik pasakiau savo nuomone tada o tau nepatiko jei nepatinka tai ignoruot gali o tu silpnu nervu esi darai neapgalvotai. O  Papeikimai skirti kai nusikalsta žmogus naudojasi komandom nepagalvodamas tai išvadas reikia daryti ir aš tikrai nesu,jog ramus sedėčiau kai iš oro išmeta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Verki tu čia su savo bereikšmiais papeikimais, bei pats pirmas pradėjai žaidime verkt. Gal dabar nustosi viešai reikšt savo nuomone kuri visiškai niekam nerūpi. Tu atsigauk nuo to žaidimo *Myliu Las-Venturas.lt*. Tu tų komandų gyvenime nematysi, tad ššš. Norėjau išmečiau, tad dabar esi laisvas, ir turi galimybe išlyst į lauką, arba bent pertrauką padaryt nuo pc.  Be to radau tavo fotke iš archyvų.. Gerai viskas, laisvas. 

 

 

e134328e475b2c0099f650ee404793a1853.JPG

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sorry, kad isiterpsiu :D Krc pavas yra nor išmet, nepatikai gal ir fsio kū čia rašai bereikala dbr...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sorry, kad isiterpsiu :D Krc pavas yra nor išmet, nepatikai gal ir fsio kū čia rašai bereikala dbr...

Nu zdarova, nu supranti išėjo taip, nepatiko man jo rožą, ir netyčia kažkas pasibugino ir sistemą jį išmetė... Jeigu rimtai, tai šitas man dar seniau nardė, o dabar ožiną, bet tas jo papeikimas bereikšmis, nes būčiau ir negavęs ispėjimo, bet jis žiūri per daug labai rimtai į šį žaidimą, nu bet tiek to. Tai buvo proga atsisakyt ir pagaliau nebelošt samp'o. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neuzpiso ozynti? .. dar norit kad butu daugiau zaideju serveri bet ozynti einat i ta foruma..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neuzpiso ozynti? .. dar norit kad butu daugiau zaideju serveri bet ozynti einat i ta foruma..

Gal proto netekęs nežinai kam skirta šį skiltis įrodymu jog nėra žmogau,išmestas buvau free tai galvok su smegenim nebent ju neturi,tada nepavydžių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Verki tu čia su savo bereikšmiais papeikimais, bei pats pirmas pradėjai žaidime verkt. Gal dabar nustosi viešai reikšt savo nuomone kuri visiškai niekam nerūpi. Tu atsigauk nuo to žaidimo *Myliu Las-Venturas.lt*. Tu tų komandų gyvenime nematysi, tad ššš. Norėjau išmečiau, tad dabar esi laisvas, ir turi galimybe išlyst į lauką, arba bent pertrauką padaryt nuo pc.  Be to radau tavo fotke iš archyvų.. Gerai viskas, laisvas. 

 

 

e134328e475b2c0099f650ee404793a1853.JPG

Fotke iš archyvu :DDD o gal tavo augintinis ne? Prakaituoji dėl sampo šudus pili tik ir tiek temoki tusčiagalvi tu dar sakai tipo nardau tau,įdomu labai iškur čia trauki šias nesamonęs,fotkiu jokiu neturi taip,kad eik iš to sampo daunu čia nereikia kaip tu kurie teisinasi įrodimu nepateikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Fotke iš archyvu :DDD o gal tavo augintinis ne? Prakaituoji dėl sampo šudus pili tik ir tiek temoki tusčiagalvi tu dar sakai tipo nardau tau,įdomu labai iškur čia trauki šias nesamonęs,fotkiu jokiu neturi taip,kad eik iš to sampo daunu čia nereikia kaip tu kurie teisinasi įrodimu nepateikia.

Tai kad tu pats esi šūdas. :D Sakai nenardei? Pisk su galva į siena ir pagalvok dar kartą. Daunų nereik? :D Žmogau, tu minimaliai bent pasiek kiek aš pasakiau, nesigiriu kad daug, bet už tave žymiai esu daugiau pasiekęs, bet matai, aš neįrašinėju viso žaidimo, man tiesiog buvo smagiau laiką praleist ir viskas, o tu kiekviena minute įrašinėji, kad galėtum ale primest teisinguolį, Nors pats sėdi už ožį. Sprendimas toks, susireikšminai labai, užpisai ir buvai išmestas, tad slysk tu *Myliu Las-Venturas.lt* atsibodai jau. Man visiškai nerūpi, ką tu manai, man esi visiškas 0. Tad susirink daiktus ir slysk į šoną. Laisvas.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal proto netekęs nežinai kam skirta šį skiltis įrodymu jog nėra žmogau,išmestas buvau free tai galvok su smegenim nebent ju neturi,tada nepavydžių.

pisk tu *Myliu Las-Venturas.lt* ozy nh nuo tokiu kaip tu ir servas netenka zmoniu.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nugi *Myliu Las-Venturas.lt* duskit jus ten abu *Myliu Las-Venturas.lt* užpisot nardikit tam *Myliu Las-Venturas.lt* tonui ir man pff,gina *Myliu Las-Venturas.lt* kaip tėva savo,*Myliu Las-Venturas.lt* aiškus esat dar nesuprantat. Ožys yra kai isundžia visada kažka,bet ne kai nusižengia žmogus ir kitas žmogus parašo ppk ar jus tokie durneliai,jog nesuprantat dar ar galvos visai bukos? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nugi *Myliu Las-Venturas.lt* duskit jus ten abu *Myliu Las-Venturas.lt* užpisot nardikit tam *Myliu Las-Venturas.lt* tonui ir man pff,gina *Myliu Las-Venturas.lt* kaip tėva savo,*Myliu Las-Venturas.lt* aiškus esat dar nesuprantat. Ožys yra kai isundžia visada kažka,bet ne kai nusižengia žmogus ir kitas žmogus parašo ppk ar jus tokie durneliai,jog nesuprantat dar ar galvos visai bukos? 

Tu džiumbras *Myliu Las-Venturas.lt*, gi sakau pisk tu *Myliu Las-Venturas.lt* iš čia, atsibodai, kam dar nardyt? Tu skirk nardymą nuo pasakymo į tavo tą durna galvą.  Tu mum nepisi proto, dar ne tokių ožių čia buvo, tad sakau, laisvas, mažiau žliumbk dėl to samp'o, ir tu taip nesinervuok, nes dabar tai prakaita jau lieji, tad nusiramink. P.s Lauke oras šiaip neblogas, gali išlyst iš rūsio, sėkmingos karjeros čia tau, ožiuk. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pisk tu *Myliu Las-Venturas.lt* ozy nh nuo tokiu kaip tu ir servas netenka zmoniu.. :D

Čia seniai aišku, kad tokie kaip jis ir liks čia tuoj. :D Jau ir taip žaidėjų mažai ir dar tie likusieji čia bando primest " teisinguolį" kam skirtos temos, *Myliu Las-Venturas.lt* seniau tokių papeikimų net nebūdavo, pats žinai kad per daug išsikėlei ir buvai už tą išmestas ir viskas, bet nieko nepakeisi 2k17 čia. :DD. P.s sv 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar ilgai jus čia verksit?? Ipač Tony_Mix su Deividas_Smitch.

Tu vpš praslysk *Myliu Las-Venturas.lt*, nematai kad man papeikimas, aš ir atsakau, nesiruošiu kad man pistų protą kažkoks *Myliu Las-Venturas.lt*. Tavęs čia išvis nekalbino, tad susirink daiktus, ir pisk iš temos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu vpš praslysk *Myliu Las-Venturas.lt*, nematai kad man papeikimas, aš ir atsakau, nesiruošiu kad man pistų protą kažkoks *Myliu Las-Venturas.lt*. Tavęs čia išvis nekalbino, tad susirink daiktus, ir pisk iš temos.

Pašol n.x naras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu snargliau rink žodžius, sakai naras? koks dar naras *Myliu Las-Venturas.lt*, jeigu sakai tai ir argumentuok, nors dar tokių metų kaži ar ką moki. Bet tiek to, tu čia praslysk. Tu čia ožio karjera pasiekei. :D Tad nesikišk kur tavęs niekas nekvietė. Laisvas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sorry, kad ir aš pakomentuoju, bet pavaduotojas neturi teisės užsimanęs išmesti darbuotojo iš darbo, tai, kas čia per taisyklės? :D Mx'ai cypliau tu ridaryk viena karta, lyg draugų turėtum, čia nors visi, tik su tavim, kaip pareigas kokias  turi žluges ggwp. ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu mažyli, nesupratai? Tau pasakyta dinkt iš čia, tai ko tu lauki *Myliu Las-Venturas.lt*? Man tu esi niekas, tad neįdomus visiškai, jau užpisai, niekas tavęs čia nelaukia, nes ožių nereik čia, o tas ožys vienas iš jų esi tu. Laisvas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš jau atsisakiau, jeigu nežinai, tai nesikišk kur nereikia. Kokios dar tau čia taisyklės, žmogau atsigauk :D Nustok gyvent virtualiame pasaulyje, ir tu dar čia? Eik į gs ir lošk, man visiškai pohui, čia tik žaidimas, tau geriau išvis tylėt. Kas buvo seniau? Kai su Domše tu ėjai ale 1x1, atėjom paklausyt pamyžai ir pabėgai, tad pisk tu *Myliu Las-Venturas.lt*. "Draugų" aš matai neieškau draugų, bet turiu ir pakankamai, tad tau to nežinant, verčiau patylėk. Peace.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

[info=Nebeturi pavaduotojaus statuso.][/info]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...