Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ledas_Competiv

[Atblokuotas] Ledas_Competiv užblokavo Lil_Tracy

Rekomenduoti pranešimai

Ledas_Competiv

Lil_Tracy

Čytas(aim)

https://youtu.be/jbLbsYaxQwA

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDD juokdarys tu gal?:DDD kur tu cia aima matai?:DDDd kas cia per irodymai? kita karta noreciau normalaus video nes as cia nieko nesuprantu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kur tu čia aimą matai? kiek tu gali free baninti, su sniper į renkanti mentą pataiko bana deda "D"D"D"D:D:D:D:D

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pataiko į stovintį nusisukęs į žemę  :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu gal *Myliu Las-Venturas.lt* ledai is awp nesaudes ? per sava stora pilva rmjt nieka nebematai ? visalaik is awp kai sauni i zeme taikos arba i dangu *Myliu Las-Venturas.lt* debiloidas..............

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet visi točnai degradavę esat, žmogus padarė klaidą, nu ladna suklydo, jūs trylikiniai iškart išvadinot jį "ku,rwa, storu, juokdariu, graudžiu, vienas "kirtėjas per laida net iškirst pagrasino" :DD hah nu ir kaip nebus geda žiūrėt į jaunesnes kartas per laida šitaip besielgenčias, vpizdu kad žaidimas, bet kaip jūs kieme elgiates tai kažn... Kas juokingiausia, kad prie tėvų geručiai, o čia ereliai su "bytom" hah, gerai kad aš nesusijes su tokiom kartom

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet visi točnai degradavę esat, žmogus padarė klaidą, nu ladna suklydo, jūs trylikiniai iškart išvadinot jį "ku,rwa, storu, juokdariu, graudžiu, vienas "kirtėjas per laida net iškirst pagrasino" :DD hah nu ir kaip nebus geda žiūrėt į jaunesnes kartas per laida šitaip besielgenčias, vpizdu kad žaidimas, bet kaip jūs kieme elgiates tai kažn... Kas juokingiausia, kad prie tėvų geručiai, o čia ereliai su "bytom" hah, gerai kad aš nesusijes su tokiom kartom

o jis ne sto.ras?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

o jis ne sto.ras?

O koks tavo jybanas reikalas, sto.ras jis ar ne? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O koks tavo jybanas reikalas, sto.ras jis ar ne?

 

nu tai vsio darai snuki,tiesa sako bent visi;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu tai vsio darai snuki,tiesa sako bent visi;)

"darai snuki" ech, niolikinis man liepia daryt snuki, tipinis laidas. Nera su tavo menku protu ką diskutuot, mano katinas šikdamas daugiau masto nei tu vpš kadanors mastei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

niolikimis xujinis, tu pritrenktas gal? giriesio kad tau 18 tarkim, ir sedim forume komentuodamas ir visus vaikais vadindamas, eik *Myliu Las-Venturas.lt* darba susirask geriau kiausini, nemyzes cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

niolikimis xujinis, tu pritrenktas gal? giriesio kad tau 18 tarkim, ir sedim forume komentuodamas ir visus vaikais vadindamas, eik *Myliu Las-Venturas.lt* darba susirask geriau kiausini, nemyzes cia

Turiu butą, turiu darbą, turiu mašiną, du gyvūnus, kompas yra,  intikas yra, gyvenu ant savo sprando, o tu man dar aiškini kažką sedėdamas pas mamą ir valgydamas iš tėvų kišenės, ir tu man sakai darbą susirast? :D Taip ir galvojau kad koks kvailelis prisipis prie mano posto, Normalus paspaude like ar tiesiog praėjo, o tu vienintelis toks atsiradai kuris pabandė čia pamandravot, ar tu čia tas iš servo kur visada nepatenkintas?:D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu geras, ka dar gero turi? pasipasakosi visam serveriui gal?

Čia faktas buvo prote tu. O ką, aš bent turiu ką pasipasakot ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia faktas buvo prote tu. O ką, aš bent turiu ką pasipasakot ;)

nu matai, sampo draugam pasakosi? klaunas kazkoks esi ir tiek, noresi blatnavot cia taip parasyk i az

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

o jis ne sto.ras?

tu 13ikini nekelk gal balso cypa xdd isikask i dantis ta elektronke ir laisvas. Sutiktum tu ta Leda kazkur netycia taip pereitu per ausis ,kad bijotum tu apie jy pagalvot bahuras ar vyresniem cia pisa prota. Daugiau negu 14 tikrai neturi bahuriuk. Laisvas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu 13ikini nekelk gal balso cypa xdd isikask i dantis ta elektronke ir laisvas. Sutiktum tu ta Leda kazkur netycia taip pereitu per ausis ,kad bijotum tu apie jy pagalvot bahuras ar vyresniem cia pisa prota. Daugiau negu 14 tikrai neturi bahuriuk. Laisvas.

:DDDDDDDDD o tai ne ta pati sakydavau tau gangsteri :D eik donoraut, 13 metu ir kazka kalbi apie kitus? :DDDDDD daugiau tikek kad ten mano fb, buvom ts net zodelio nepratarei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu matai, sampo draugam pasakosi? klaunas kazkoks esi ir tiek, noresi blatnavot cia taip parasyk i az

Mano sampo draugai šitam projekte senai nebelošia, čia liko vieni vaikai(yra pora normalių suaugusiu, bet tik tiek) Lošiau kai buvo normalu čia, jau nebelošiu, nes prisirinko visokių "vertėjų, kaziolų, stumikų" ir t.t. Nu dar tokių kadrų va prisiveisė panašių į tave. Klaunas? Atėjau paprikolinti, pasijuokti, ambicingai pabendrauti, o kažkoks "emo" ar kaip tave čia servo rimtuoliu išvadinus pagalvojo jau kad klaunas, aš iš savęs durnelio nedarau jei nepastebėjai. Pasidomėk intike ką klaunas reiškia, gal IQ pasikelsi čiut čiut, gal už mano šikanti katina protingesnis patapsi, bet tada reikės išnaujo mastyt su kuo tavo protą man reikės sulygint :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano sampo draugai šitam projekte senai nebelošia, čia liko vieni vaikai(yra pora normalių suaugusiu, bet tik tiek) Lošiau kai buvo normalu čia, jau nebelošiu, nes prisirinko visokių "vertėjų, kaziolų, stumikų" ir t.t. Nu dar tokių kadrų va prisiveisė panašių į tave. Klaunas? Atėjau paprikolinti, pasijuokti, ambicingai pabendrauti, o kažkoks "emo" ar kaip tave čia servo rimtuoliu išvadinus pagalvojo jau kad klaunas, aš iš savęs durnelio nedarau jei nepastebėjai. Pasidomėk intike ką klaunas reiškia, gal IQ pasikelsi čiut čiut, gal už mano šikanti katina protingesnis patapsi, bet tada reikės išnaujo mastyt su kuo tavo protą man reikės sulygint :(

tu spruk *Myliu Las-Venturas.lt* veilokas, tau sakau sms parasyt o tau cia demesio trukumas virink kevalas
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu spruk *Myliu Las-Venturas.lt* veilokas, tau sakau sms parasyt o tau cia demesio trukumas virink kevalas

Oho, kažkas pykt pradėjo, nu ko čia nervojies, aš linksminuosi o tu pyksti iškart :D Veilokas, naujas žodis. Žinai ką tai reiškia bent? :D Nenoriu sms rašyt, man ir čia gerai kad visi matytu, ir popkornu pavalgytu :D Oi, pala, aš dar ir kevalas? Tai veilokas aš ar kevalas? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...