Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


James_Marlbors

Iššaudyt tokius tik..

Rekomenduoti pranešimai

Prie ko čia iššaudyti ir pyderastas? Jeigu žmogus dainuoja, reiškias jis pyderastas?

 

Pasaulyje yra žiauresnių žmonių, kurie žudo kitus ir niekina gyvūnus, vat tuos žmones reiktų šaudyti..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką žinau man tai gėdą būtų, bet jei jam patinka tai nėra blogai, turim džiaugtis, kad žmogus dainuoja, o ne šaudo ar vogio iš parduotuvių.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

JB draugas ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prie ko čia iššaudyti ir pyderastas? Jeigu žmogus dainuoja, reiškias jis pyderastas?

 

Pasaulyje yra žiauresnių žmonių, kurie žudo kitus ir niekina gyvūnus, vat tuos žmones reiktų šaudyti..

 

 

 

Ką žinau man tai gėdą būtų, bet jei jam patinka tai nėra blogai, turim džiaugtis, kad žmogus dainuoja, o ne šaudo ar vogio iš parduotuvių.

 

Man tai jis kažkoks ne toks yra ir viskas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks skirtumas, žmogus tegu dainuoja, man asmeniškai dainuoja gražiai, tik nepatinka, kad jis bando kopijuoti JB.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kodėl stumi? Jeigu patinka dainuot tai tegul dainuoja. Koriečiai valgo šunis tai va juos reikia išaudyt , o ne būtent tokius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ir ką tu čia blogo įmatei ? Nu koks skirtumas, ar tau gaila, kad jis dainuoja tą Boyfriend.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ir ką? tokius kaip tu reikia šaudyti,kurie iš oro prisikabino ir stumia kuo mažiau tokių kaip tu tuo geriau.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nei jis pydarastas nei jį šaudyti reikia.. Jeigu dainuoja Justin Bieber daina tai nereiškia, kad jis *Myliu Las-Venturas.lt*.. Man atrodo jūs čia taip stumiat kaip ant Justin Bieber vien dėl to, kad pavydi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...