Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Darka_Tuzas

Naujoko atsiliepimas | Darka_Tuzas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi gal jau pažystat mane o gal ir ne bet rašau šia temą nes tikrai esu šio serverio naujokas. Čia mano istorija kaip pradėjau žaisti serveryje. Buvo 2013.10.26 diena užsiregistravau į serverį nes žaidžiau kitame serveryje ir man parašė į sms kad ateik į las - venturas. Iš pradžių pagalvojau kad tai yra beprasmiška pradėjau tame serveryje ir liksiu.Na bet gavau savo senajame serveryje laikiną baną už drive - by. Na atėjau į las - venturas bei užsiregistravau. Iš karto prisipažystu net nemokėjau išeiti iš to naujoko spawn todėl paračiau /adminams ( nes buvo chate reklama kad /adminams padės) ar galite padėti žaisti serveryje aš naujokas. Tuoj pat pas mane atsiteleportavo Jay_Anderson jis kaip mat man viską papasakojo. Po kokių valandos mokymu jis man pasakė kad jam reikia eiti į forumą tai aš jam ir netrugdžiau. Išsilaikęs teises nuvažiavau su kroviku mašina į ginklų parduotuvę ir pamačiau kad man trūksta xp kad galėčiau laikytis pistoletų licenzija.Tada pagalvojau kad nepadariau vieno naujoko tikslo užsiregistruoti forume. Užsiregistravęs forume pamačiau kad yra emigracijos anketa ir labai apsidžiaugiau. Tada užpildžiau emigracijos anketą ir maždaug po 30 minučiu mane emigravo. Atėjau į serveri jau turėdamas maždaug apie 1k ir 200xp. Na tada pamačiau atranka į mafija Lucchese ir iškarto su kroviku mašina pradėjau važiuoti į mafijos baze. Patekau,labai bijojau bet tada ''Sabui,, patiko mano anketa. Na manau čia ir baigsiu naujoko pranešimą nes čia pasakočiau ir pasakočiau. Jau nėra noro kelti į sena serverį kojos tai vat man las - venturas serveris labai patiko. Ačiū už dėmesį.

 

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki istorija! :}

Ačiū :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis kad nepatingejai aprašyti istorija :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

och daka puiki istorija mes abu žinom iš kokio serverio atėję :) ten tai kas per degradai...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis kad nepatingejai aprašyti istorija :)

Ačiū

 

och daka puiki istorija mes abu žinom iš kokio serverio atėję :) ten tai kas per degradai...

Ačiū :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...