Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Prisijungę žaidėjai: 0 / 0

Versija:


Jack_Montecarlo

Su kovo 8 panelės! ;*

Rekomenduoti pranešimai

O tu eik geriau lietuvių kalbos pasimokint.

 

Ar tu supranti, kad pofik ta kalba per tą laidą :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tu eik geriau lietuvių kalbos pasimokint.

Kas nores, tas supras,

Aš sakau jus čia žiaurei pavaret :DD Facebookas jau sprogsta *Myliu Las-Venturas.lt* kiekviena suc*** fotkinasi kas ka padavanuoja, nu TP, ir ko tu tom nori yroditi A?

*Mamai nupirkai ir vsio, o čia dar sveikina kažkokius transfestitus be reikalo

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rado tema kur galima pasvekint virtulaios panos :D

Eikit geriau geliu nusipirkit ir mamai padavanuokit bent i nauda bus, negu čia sveikint kažkokius transfestitus

Tu [Įžeidinėjimai] ? Niponel. Deimante_Miela Judita_Low Coco_Chanel Swed_Jude Swed_Diana Justea_Sony ir dar daugelis kitų tikrai ne baxūrai , jeigu nesi bendravęs tai geriau vapšė nerašyk.

Redaguota nario Danny_Williams
Įžeidimai [Įspėtas]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eikit vapšie jūs... sveikinat ką? Nieką *Myliu Las-Venturas.lt*... kažkokias mergas kurioms reikia šikną laižyt kad paklaustum ką tu per ts... O realybėj tai visos garantuoju atstumtosios sėdi ble.. Jei neturit ką veikt tai geriau į pardę su dviračiu kaip aš, gėlių mamai 8km atsikėlęs 7h. Ir ką? IR NIEKO! Negaila man savęs, o jūs vietoj to kuriat BEVILTIŠKAS TEMAS kažkokioms tai atsiprašant kekšėms... Visos jos dabar stopodovai išraudusios sėdi, nes tiesa berema kaip žirniai į sieną... 


  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Eikit vapšie jūs... sveikinat ką? Nieką *Myliu Las-Venturas.lt*... kažkokias mergas kurioms reikia šikną laižyt kad paklaustum ką tu per ts... O realybėj tai visos garantuoju atstumtosios sėdi ble.. Jei neturit ką veikt tai geriau į pardę su dviračiu kaip aš, gėlių mamai 8km atsikėlęs 7h. Ir ką? IR NIEKO! Negaila man savęs, o jūs vietoj to kuriat BEVILTIŠKAS TEMAS kažkokioms tai atsiprašant kekšėms... Visos jos dabar stopodovai išraudusios sėdi, nes tiesa berema kaip žirniai į sieną... 

 

Nu krs , 8km 7 ryto - juk tu gi sportininkas. :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu krs , 8km 7 ryto - juk tu gi sportininkas. :/

Vapšie geriau patylėk... profilio informacija. Vieta : Grove Street.. Nolaiferi tu jibanas ble...

Redaguota nario Žygis_Vodka
ĮŽEIDINĖJIMAI.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiauru, sveikina virtualias paneles, mėto čia kiss'us ir t.t. Graudu net žiūrėt.. 

 

 

Leonai, jautiesi kietas, kad TS su jom bendravai? Čia skaitai bendravimu, draugyste ? :DD

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Vapšie geriau patylėk... profilio informacija. Vieta : Grove Street.. Nolaiferi tu jibanas ble...

 

Pl , pl parašei išėjimo anketą bet vistiek serveryje po 300min pražaidi , nemanau kad čia jau leavinai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiauru, sveikina virtualias paneles, mėto čia kiss'us ir t.t. Graudu net žiūrėt.. 

 

 

Leonai, jautiesi kietas, kad TS su jom bendravai? Čia skaitai bendravimu, draugyste ? :DD

Nea , tiesiog žinau kad jos ne baxūrai.

Redaguota nario Žygis_Vodka
FLOOD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pl , pl parašei išėjimo anketą bet vistiek serveryje po 300min pražaidi , nemanau kad čia jau leavinai.

Vapšie *Myliu Las-Venturas.lt*.... asilai šią savaitę 2 kartą prisijungiau ir tai tik pokerį palošt...

Redaguota nario Žygis_Vodka
ĮŽEIDINĖJIMAI.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Vapšie *Myliu Las-Venturas.lt*.... asilai šią savaitę 2 kartą prisijungiau ir tai tik pokerį palošt...

 

A ok nebesinervok , būk draugiškas.

Redaguota nario Žygis_Vodka
BEPRASMIS PRANEŠIMAS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Antras izoliuotas.

Morda nepatiko, tai gal savo mordą tu čia parodyk ? Aš vien iš mandagumo pasakyčiau, kad tavo veidas išdrėbtas šūdu. Gerbt moteris per žaidimą, kaip galima gerb kurios praleidžia 5 valandas prie kompo dėl to,kad pažaistų sa-mpą, o tu matei jų nuotraukas? visos beveik storos su storais žandais, o čia žaidime primeta geras mergas, realybėje joms problemos su bernais bus, dėl to jos ir žaidžia ir galvoji kažkas bus, kad tu pasakysi/pasveikinsi su " Kovo 8 " ? Jos pasakys Ačiū ir viskas, bet kad žinotum kad per žaidimą čia savo laiką švaistai.... Aš pavizdžiui kelias dienas taupiau, kad galėčiau šiandien Mamai ir Sesei nupirkti po rožę ir esu laimingas, kad neleidau kažkokių pinigų ant žaidimo. Aš užeinu į šitą tinklapį kaip nebūna kas veikt, bet jau į sa-mp net nenoriu pažiūrėt. O tu galvoji čia rašydamas savo sąmokslus kažką gero pasakysi ? :DD. Pastūmsi ant manęs ? :D Aš nemoku čia bazarint per laidą, jeigu toks kietas esi ateitum parodytum ką ant turniko pvz moki ? :D Nes man graudu klausyti kaip per laidą sau karūną esi užsidėjęs.

Ir vėl tapati dainelė.

 

Žmogau, jeigu tu vaidini kažkokį tai "autoritetą" kažkam, tai labai nusisekęs tavo debiutas. Antra, jeigu nematai jog viskas tarp kabučių parašyta, turbūt per daug ant turniko kabi aukštyn kojom, tai reiškia sarkazmą. Trečia, tu įžeidinėji priešingos lyties atstoves, jeigu žmogus atrodo kitaip ar dar kas nors tai nereiškia, kad jis kitoks. Ketvirta tavo mentalitetas nekoks jeigu negerbi žmonių, tikriausiai mokykloje esi laikomas už nevykėlį, o čia bandai kažką primesti, aš irgi galiu sakyt, einam prie turniko ar dar kur nors, parodysiu ką moku. Aš ant tavęs nestumsiu, kadangi tave gyvenimas ir taip su humoro sukūrė, taip, kad manau nei ką čia be pasakysiu apart to jog esi kažkoks neišauklėtas paauglys kuris nemoka gerbti kitų žmonių tik žeminti juos dėl jų išvaizdos.  Berods pridursiu šį bei tą, dėl tų tavo "valandų" kiekvienas žmogus gyvena kaip nori ir kažkoks "Pienburnis" bandys priskaityti moralų kodėl yra blogai sėdėti prie kompiuterio. Manau ne vienas žmogus man pritars.

 

P.S

Morda nepatiko, tai gal savo mordą tu čia parodyk ? Aš vien iš mandagumo pasakyčiau, kad tavo veidas išdrėbtas šūdų

 

Man tai nesukėlė jokių emocijų tavo pranešimas. Tik savo smegenų ląsteles gadini jog nervuojiesi, o tai tikrai akivaizdu.

 

P.S.S

 

Kad ir panelės sėdi prie kompiuterio, na ir kas? Jin vis tiek moteris ir ją reikia gerbti vienaip ar kitaip.

 

P.S.S.S

 

http://lt.wikipedia.org/wiki/Pagarba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, paneles :* .

Bet man tai juokinga :D, tik sukuria kokią temą iš kart iškeliamas skandalas, kad bereikšmė tema ir t.t. ir prasideda diskusijos. Tegul sveikina tas paneles žaidime, nieko blogiau nebus. Bet aišku ir realybėje nepamirškit pabučiuot ir padovanot gėlių :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mes ARMIJA, bet taip pat paneles sveikinam su KOVO 8-ają!


a01058dfa1fd5caef75449f3be6afaac15.png


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū už sveikinimus. Vis dėl to, atsiranda tokių riterių, kurie bando primesti suaugusius, tačiau nieko nesigauna t.y Rytis_Urban, Gytis_Osen.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su moteris diena!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu serverio paneles su Moters diena! Man iš vis juokas ima, kad mergina sėdi prie kompiuterio skaitosi ji nebe moteris? Galvokit ką rašot, nesvarbu panelė sėdi prie kompiuterio ar ne, graži ar ne, ji vistiek yra moteris ir ją reikia gerbti nors ir kokia bebūtų...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai panelytės, su moterų diena jus ;***

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip po gi iš aš sveikinu visas serverio paneles su Kovo 8

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu visas paneles su kovo 8-aja! :*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisidedu prie sveikinimų gerų metų panelės :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...