Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Prisijungę žaidėjai: 0 / 0

Versija:


Auris_Quartz

Las-Venturas.lt pristatymas | Kvardzas

Rekomenduoti pranešimai

Axujėnas video!!!! Šaunuolis jog kuri tokius gražius spaudžiu Like.


GRAŽŪS MANO SK WIRIOKAI ANE :*


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na aš jau tau viska pasakiau per skype apie šita video tau. Ir dar kartą galių visiem pasakyti Auris ir Arvydas_K geriausi !!!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis, geras video, o tas kur susibuggino tai čia ne tavo klaida, ypač video geresnis su tuo enb.

P.S Numesk ENB linką. :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ŠItas mldc gražus video viskas puikiai atlikta, beto net nežinojau, kad kaimelių serveryje dylerių pristatymas tavo darytas, šaunuolis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gražus VIDEO, turbūt vienas gražiausių pristatymų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na aš jau tau viska pasakiau per skype apie šita video tau. Ir dar kartą galių visiem pasakyti Auris ir Arvydas_K geriausi !!!!!

Vieni pripažysta tipini video montavimą, kiti pripažysta tokiį, kurių nevisi sugeba. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vieni pripažysta tipini video montavimą, kiti pripažysta tokiį, kurių nevisi sugeba. :)

Na aš viena galių pasakyti tau dar toli iki Aurio lygio. Ir tavo video dažniausiai būna nuobodus, per tamsus arba jau paskutinių metu per šviesus. Pas Auri arba Katku visada matosi veiksmas ir visada tema yra įdomi video :)

e2956d1b73b9c16ddaca7f43235c9491663.jpg

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oho pacaniuk, osum tiesiog man labai patiko o ypač bmw :D gal pasidalintum į až ? :D tau žalias!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gražus video! Šaunuolis taip ir toliau. :)

Redaguota nario Eric_White
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Auri :) Tobulėji ir tobulėji :) Video žiauria gražus, efektai viskas gerai, man patiko, gali dainą numest?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gražus video, šaunuolis.

Redaguota nario Jack_Montecarlo
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gražu, matosi, kad dirbta ne viena valanda :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oho pacaniuk, osum tiesiog man labai patiko o ypač bmw :D gal pasidalintum į až ? :D tau žalias!

 

Auri :) Tobulėji ir tobulėji :) Video žiauria gražus, efektai viskas gerai, man patiko, gali dainą numest?

Mr. Little Jeans - The Suburbs (Arcade Fire Cover)

 

Dq fanai ir hater'iai :D.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na aš viena galių pasakyti tau dar toli iki Aurio lygio. Ir tavo video dažniausiai būna nuobodus, per tamsus arba jau paskutinių metu per šviesus. Pas Auri arba Katku visada matosi veiksmas ir visada tema yra įdomi video :)

e2956d1b73b9c16ddaca7f43235c9491663.jpg

Kaip ir sakiau, nevisų skoniui tokie, ir kaip minėjau, kaikurie pripažysta tik tipinius montavimus. Tau atrodo kad per tamsu, ar peršviesu, galiu pasakyt, kad niekas visiem neįtiks, bet esmė, kad tavo nesupratimui pats nei puses nesugebi ir nežinai kodėl visas tamsumas ir šviesumas yra, o šiaip tokie efektai yra pagal temą arba soundtracką, suprastum - pastebėtum.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

labai gražus video ,šaunuolis spaudžiu žalia.Padirbėta daugiau ,o pabaiga tokia paprasta,kitą kartą pasistenk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip ir sakiau, nevisų skoniui tokie, ir kaip minėjau, kaikurie pripažysta tik tipinius montavimus. Tau atrodo kad per tamsu, ar peršviesu, galiu pasakyt, kad niekas visiem neįtiks, bet esmė, kad tavo nesupratimui pats nei puses nesugebi ir nežinai kodėl visas tamsumas ir šviesumas yra, o šiaip tokie efektai yra pagal temą arba soundtracką, suprastum - pastebėtum.

Na man jau daug visko paaiškino katkus dėl tu efektu ir t.t Ir šeip kažkaip dažnai pas tave tos problemos, pas Auri niekada tokio dalyko nebuvo kiek jo video mačiau. Taip pat ir pas Arvyda_K irgi nemačiau kad būtų video per tamsus ar per šviesus.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip ir sakiau, nevisų skoniui tokie, ir kaip minėjau, kaikurie pripažysta tik tipinius montavimus. Tau atrodo kad per tamsu, ar peršviesu, galiu pasakyt, kad niekas visiem neįtiks, bet esmė, kad tavo nesupratimui pats nei puses nesugebi ir nežinai kodėl visas tamsumas ir šviesumas yra, o šiaip tokie efektai yra pagal temą arba soundtracką, suprastum - pastebėtum.

Ok, profesoriau, paaiškink man šitą :) http://i.imgur.com/qVzCCID.png

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Video geras, kaip visada Auris stebina savo darbais.

Redaguota nario Jack_Montecarlo
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na man jau daug visko paaiškino katkus dėl tu efektu ir t.t Ir šeip kažkaip dažnai pas tave tos problemos, pas Auri niekada tokio dalyko nebuvo kiek jo video mačiau. Taip pat ir pas Arvyda_K irgi nemačiau kad būtų video per tamsus ar per šviesus.

Supratau tavo mintį ir beprasmę kritiką. Neužkalnų naujas pristatymas, galėsi pažiūrėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Supratau tavo mintį ir beprasmę kritiką. Neužkalnų naujas pristatymas, galėsi pažiūrėti.

Aš dabar iš tavo šito posto supratau. Kad tau net nesvarbu žmonių kritika trumpai sakant susispjauti.

 

Ką tau čia paaiškinti?

Taigi pagal tave čia kokybiškas video padarytas ir su editinta puikiai :) bepriekaištu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gražus video ! Šaunuolis, matosi jog tikrai tobulėji. Spaudžiu žaliąąą.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš dabar iš tavo šito posto supratau. Kad tau net nesvarbu žmonių kritika trumpai sakant susispjauti.

 

Taigi pagal tave čia kokybiškas video padarytas ir su editinta puikiai :) bepriekaištu 

Žmonių kritika kuri yra atsižvelgta protingai - taip, atsižvelgiu ir motyvuojuosi atsižiūrint. Jei dėl to "Like" jūs čia "prisikabinote" tai priežastis buvo jog Denis Snow nemokėjo montuoti, ir staigiai tiek pramokęs įrodė jog nepasiduoda tokių kaip tavo kritikoms.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...