Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Invision_White

Ar toks turėtų būti mūsų žaidimas?

Rekomenduoti pranešimai

Laba diena, temas pavadinimas gan keistas, galbūt tai nelabai panašu į naujieną, tai daugiau pasvarstimai, bei tam tikra informacija apie serverio žaidėjus žiūrint pro pagr. administratoriaus akis. Taigi, ką šia tema norėtumėme pasakyti? Truputi padiskutuoti apie jūsų žaidimą serveryje. Žinoma, kaikurie žaidėjai žaidžia sąžiningai bei linksmai, kita dalis yra tikri savanaudžiai, dar kiti yra tikri KENKĖJAI.

 

Visų pirma šia tema skatiname visus žaidėjus susimastyti ar toks turėtų būti mūsų žaidimas serveryje ir ar verta dėl visko kaltinti pagr. administraciją/DPi ir panašiai.

 

 

Mano (asmeniškai) pastebėjimai kurie griauna normalų serverio žaidimą:

 

* Dauguma žaidėjų siekia naudos SAU, t.y "verčia" administraciją/DPi iš užimamų pareigų, tačiau dažniausiai visi nesusimąsto apie jų darbą.

 

* Serverio TS. Šios problemos pagr. administracija net nesiruošia spręsti, kadangi tai yra BEPRASMIŠKA, dauguma žaidėjų taippat nemoka ramiai bendrauti, bei sutarti su kitais žmonėmis kurie yra kanale, vienas pasako žodį, kitas šimtą atgal ir galų galiausiai prasideda rašymai mums į skype, kad užblokuotumėm tą, atblokuotumėm tą TS kanale.

 

* Administracija. Turbūt yra vos pora administratorių kuriuos būtų galima pagirti už gerą darbą, tačiau kuri dalis administratorių net nėra nieko užbanine? Žinoma, prie šio reikalo daugiau laiko turėčiau skirti aš. (P.S Kalbu apie tuos administratorius kurie yra gave nemokamas privilegijas bei turi prižiūrėti tvarką)

 

* Kenkėjai. Žinoma, tokių "durnelių" yra visuose serveriuose (Lietuvos daugiausiai) tačiau pagalvokite, kokia nauda jums? Kiti žmonės dirba nemiegodami naktimis, gadindami savo nervus, argi jums taip sunku pabūti tam tikrą laiką ramiai?

 

* Netvarka serveryje. Šį dalyką susikuria patys žaidėjai, žinoma kaikurie žaidėjai yra sąžiningi ir laikosi serverio taisyklių, tačiau kita dalis žaidėjų specialiai laužo taisykles.

 

* Teisėsauga. Visų pirma serverio teisėsauga yra labai nevieninga, kartu dirba tik pavieniai asmenys, kiti galima sakyti durnių volioja.. Dažnai gaunu skundu dėl taip vadinamu "free star" aš nesuprantu, kodėl taip vyksta? Paimkime tokį atvėji kuris vyko visai nesenai: Serverio administratorius stovi prie policijos departamento AFK, policijos darbuotojas prie jo privažiuoja ir prideda star už non RP, bėgimą, ESC ir t.t. Tai kaip čia gaunasi? Žinoma galbūt teisėsauga kartais baudžia už seniau padarytus nusikaltimus, bet tikrai serverio teisėsauga nėra įdeli ir ja reikėtų susirūpinti. Teisėsaugos direktoriai, nepamirškite svarbiausia ne kiekybė, o kokybė!

 

* Mašinų bugas. Dauguma žaidėjų labai šiuo dalyku skundžiasi ir teigia, jog mums (pagr. administracijai) nerūpi serveris. Bet palaukit.. Argi jeigu mums nerūpėtų serveris aš dabar rašyčiau tokia temą, argi darytumėm atnaujinimus kiekviena diena? Tikrai ne.. Mes suprantame, kad jums tikrai svarbios mašinos, bet jūs supraskite ir mus, pvz aš jau dėl šio bugo nervuojuosi ilga laiką, tačiau žinau, kad ši klaida bus ištaisyta. Ir mes galėsite daryti dar dažniau atnaujinimus bei dar geresnės kokybės nei jie yra dabar..

 

IŠVADA: Tik mes visi kartu galime susikurti gerą bei jaukų žaidimą serveryje.

 

______________________________________________

 

Truputi informacijos apie serverio ateitį:

 

Žinoma, tikslios serverio ateities niekas nuspėti negali, tačiau... Kai bus pataisytas mašinų bugas prasidės iškarto serveryje daugiau veiklos, bus daromi eventai, bei didieji eventai kuriuos rengsiu aš, taippat bus žymiai geresni atnaujinimai negu dabar, taip pat bus rekordo siekimas.

 

 

 

Prašome susimastyti!

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va teip va.

Reikia susimastyt žmonėms patiems, aš nesuprantu kokia nauda iš to, kad patys griaunat žaidimo kokybe?(žaidėjai) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakai teisybe, bet aš nesuprantu už ką man vėl uždėjai rcon baną? O dėl mašinų bug'o nepaprasčiau sukurt nauja sistema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

visa tiesą bet ką padaryti kol pats nepradėsi rinkti DPi ar kokių kitų prižiurėtojų čia bus tikrai ne kas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

visa tiesą bet ką padaryti kol pats nepradėsi rinkti DPi ar kokių kitų prižiurėtojų čia bus tikrai ne kas..

Visiškai sutinku su tavimi. Bet Invis kiek žinau labai užsiemes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

visa tiesą bet ką padaryti kol pats nepradėsi rinkti DPi ar kokių kitų prižiurėtojų čia bus tikrai ne kas..

Aš visus prižiūrėtojus renku pats (su volku žinoma)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Teisybė, ypač su teisėsauga, pvž buvo grobimas visi sulindo į hotelį ir vieni kitus iššaudė. :D O direktoriai spiegia per TS nesavu balsu, bet nieko nepakeičia. :D

 

 

Gal ir mažai užbaninau, bet ne todėl, kad nenorėčiau ar pnš, bet su 2002 kompu sunku filmuoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš visus prižiūrėtojus renku pats (su volku žinoma)

Sutinkų bet reikia dabar tau tvarka padaryti su Administracija nes tikrai naujokams truksta pagalbos.. nes puse sėdi šiaip sau, jeigu tu vieną kartą tai padarysi maniau tikrai visi dirbs nes bijos buti išmesti iš pareigų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai pasakyta bet reiktu naujos administracijos arba puse pašalint nes nedirba invi susikurk acc naują nežinomu nick ir stebėk kaip tau padės adminai:I butu gerai ir pamatytum kas dirba kas ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis Invi, mūsų su Šhade kalbos nebuvo veltos, ir dėkojame už temą bei pastebėjimus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galiu pasakyti tik viena, kad kaltinti administracija ir DPI reikia vien del to kai turi pazystamu ir jie daro nesamones, oj serveri yra tokiu daug : ) pvz i pavaduotojus ima draugus kokia ten bebutu chujova anketa ir taip toliau zdz reik viska atidziai ziureti ir atkreipti demesi i adminus kurie nusipirko tas privilegijas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinkų bet reikia dabar tau tvarka padaryti su Administracija nes tikrai naujokams truksta pagalbos.. nes puse sėdi šiaip sau, jeigu tu vieną kartą tai padarysi maniau tikrai visi dirbs nes bijos buti išmesti iš pareigų.

Manau tikra teisybė. Aš prašiau vieną kartą pagalbos kaip buvau ystriges y pastatą. Nieko 10 min y /adminams rašiau . Tylu ramu niekas nieko nesako, nepadeda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesa .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku su viskuom. ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadangi esu mokamas administratorius mane tai nelabai ir liečia, bet tesiog sakau kad jus terašote į komandą /adminams galit get, heal, pagalbos ir pnš. vietoj to kad dėstitumėt pati klausimą arba problemą, arba del ko get ir heal, nes mačiau ne vieną nutikimą kad administracija atgetino žmogu nes ji vijosi teisėsauga ar dar kas, athealino žmogų per atgrobimą ir pnš. paskui tik administatoriai lieka kalti. Arba jei nepadarau get arba heal nes aš nors ir jiems aiškinu kad ne free admin'as aš, jie vistiek savo ir grasina papeikimais. Dabar čytų gaudymas, ne visi gali filmuoti su mediniu kompiuteriu, ne visi turi naujausius kompiuterius, jei ir nufilmuoji, video lagina arba nėra pakankamai HD kad ryškiai matosi nick'as mažame ekrane, iškart sako kad čia neirodymas, unban ir pnš. kai tik reikia isijungti full screen'a ir aiškiai matosi viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau tikra teisybė. Aš prašiau vieną kartą pagalbos kaip buvau ystriges y pastatą. Nieko 10 min y /adminams rašiau . Tylu ramu niekas nieko nesako, nepadeda.

Jeigu esi kaleime po grindim taves neeina getinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagaliau parašei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Kestis_Soorak

Čia tai auksinei žodžiai. Viskam pritariu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražink administratorių bus tvarka :lol: :lol:

Jei rimtai,tai siūlyčiau ištrint visus papeikimus ir pagyrimus administratorių ir pažiūrėt kurie dirba kurie ne.. Nes mat gavę ne vieną pagyrimą administratoriai jaučiasi laisvesni. Dėl mašinų,tikrai neverta nervuotis,pabūkit kantrūs :) Aš laukiau apie pusę metų,kad serveris atsidarytų,o čia negali palaukt nė dalies to,kiek mes laukėm... Dėl netvarkos taip pat,negalima sakyt ,kad daugiausiai kalti administratoriai.. Taip,jie ne visi prižiūri serverį,bet didžiuma to atkrenta patiems žaidėjams,nes jie ir kenkia labiausiai serveriui. Mafijos pvz galėtų nelyst prie HP ir kitų svarbių vietų,nes tai smukdo serverio reputacija kaip pvz atėjęs naujokas mato,kad mafijozai ir gaujos šaudo visus iš eilės,neleidžia žaist,naujokai apsižiūrėję iškarto leavina,nes chaosas serveryje. Teisėsauga irgi grybą pjauna. Free stars deda ir deda,nes neturi iš kur litų prasimanyt ,nori didesnių algų,arba prieš išeidami iš darbo prišika kam nos į dūšią. Žodžiu pirmiausia atsižvelkit į save kaip elgiatės,po to peikit kitus. Peace

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

True Story.Sutinku su visais tavo žodžiais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai jum siulau dabar nedaryti tu paprastu atnaujinimu , o visas pastangas sudėti į car bug'a...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...