Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Invision_White

Ar toks turėtų būti mūsų žaidimas?

Rekomenduoti pranešimai

Visur ir visados bus tokiu "troliu" kurie specialiai gadins žaidimo malonu kitiems, trukdys žaisti ir pnš, tokiu parazitu sunku atsikratyti. Nebus parazitu ir visai kita aplinka bus, bet tai yra neįmanoma nes visada jų atsiras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Auksiniai zodziai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Auksiniai zodziai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu tu sakai ,kad administratoriai nekokie,tai kodėl nerenki naujų?+Galėtumėt padaryt koki nemokamiem administratorem fonda,iš kurio pajėmus pinigus galėtu rengti eventus,tik kažkaip reiktu padaryt kad jie tū pinigų nepasisavytų,taip padaugėtu event,kurių labai trūksta.PS-gera kalba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu tu sakai ,kad administratoriai nekokie,tai kodėl nerenki naujų?+Galėtumėt padaryt koki nemokamiem administratorem fonda,iš kurio pajėmus pinigus galėtu rengti eventus,tik kažkaip reiktu padaryt kad jie tū pinigų nepasisavytų,taip padaugėtu event,kurių labai trūksta.PS-gera kalba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu atsiranda tokių kurie leavina serveri dėl vienintelio bug. Tai jie tikrai nenumano ką daro. Juk neverta.... Pavyzdžiui aš tokio sprendimo nepriimčiau. Džiugu kad po bug sutaisymo numatoma puiki ateitis. Džiugu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

* Teisėsauga. Visų pirma serverio teisėsauga yra labai nevieninga, kartu dirba tik pavieniai asmenys, kiti galima sakyti durnių volioja.. Dažnai gaunu skundu dėl taip vadinamu "free star" aš nesuprantu, kodėl taip vyksta? Paimkime tokį atvėji kuris vyko visai nesenai: Serverio administratorius stovi prie policijos departamento AFK, policijos darbuotojas prie jo privažiuoja ir prideda star už non RP, bėgimą, ESC ir t.t. Tai kaip čia gaunasi? Žinoma galbūt teisėsauga kartais baudžia už seniau padarytus nusikaltimus, bet tikrai serverio teisėsauga nėra įdeli ir ja reikėtų susirūpinti. Teisėsaugos direktoriai, nepamirškite svarbiausia ne kiekybė, o kokybė!

 

 

Invisionai, šito dalyko tau neišeis padaryti, kadangi šito serverio tokie direktoriai, kurie nesugeba priimti naujovių. Bandžiau daryti kitokias sistemas, kurių dar niekas nebuvo matęs, bet tiesiog arba direktorius, arba žaidėjai nušvilpdavo mano įdėjas, ir direktorius tuojau pat jas pašalindavo. Tai man kyla klausimas, ką gi čia begali naujo įnešti.. Kiek dirbau pavaduotoju ARAS, tai pastebėjau jog jiems yra svarbiausiai kiekybė, o ne kokybė. Siūliau daryti atrankų etapus, per kuriuos išliktų tik geriausi, nusipelnę. Bet gavau atsakymą: " Mums dabar reikia daug darbuotojų, neturime laiko tam". Tai vat čia vienas iš tų pavyzdys. Komandinis darbas irgi, nesiseka pas mus serveryje. Direktoriai/pavaduotojai ateina, pradeda kabinėtis, darbuotojų jie nesutramdo, kiekvieno pogrindžio darbuotojas "stumia" vienas ant kito, lyg tai būtų atskiri frontai, nors turėtų būti priešingai. Žinau kad Jūs, nesutiksite su mano postu, bet tiesa yra tiesa ir jos nenuslėpsi.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...