Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Rytis_Urban

Atsibodo

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki taigi sveikinasi Rytis_Urban norėjau pasakyti kai ką apie serverį čia nėra kaltas iškart pasakau Invision_White ir Admin_Volk tiesiog serveris leidžiasi nuo daugumos administratorių visokių tokių gal pastebite kodėl taip visi žmonės kuriuos su įrodymais išmeti iš darbo jie pradeda ant tavęs varyti kodėl draugai draugams suteikia visokius unjailus kodėl taip yra jūs man galite pasakyti kodėl visi nori išversti direktorių iš pareigų arba pavaduotoją ką jūs galit pasakyti aš dabar matau labai daug tokių žmonių ir mane žinokit biesina negaliu ką galiu pasakyti tai likę keli patikimi žmonės va tik išeina visokie kuperiai,muperiai ir iškart išeina ir kiti kodėl ? jūs tik negaunate pareigų ir iškart bėgate nuo čia ir kas iš tų pareigų aišku nestūmkite ant manęs,kad esu poliicjos direktorius,bet aš tik sakau kodėl jūs taip norit taip vistiek to direktoriaus išvien net atrodo litus išsiūsūte,kad taptūte dabar visi pykstatės dėl šitokio žaidimo kodėl negalime sutarti aš nesuprantu dabar visokių administratorių ir žaidėjų yra kurie tik moka grasinti sako tuoj baną gausi aš invį pažystu ir pnš kodėl ateina į team speak ir šneka tokias nesamones ką moliai ką agurkai ir pnš administratoriai kažkurie movina į policijos kanalą žmones kurie šneka nesamones lyg pavydėtų kodėl nesuprantu nepajemu žmogaus į pavaduotojus aišku daug prašė ir jie visi pradeda stūmti,kad *Myliu Las-Venturas.lt* ir fsio sako prinardei dėl direktoriaus nors juos rinko Invision_White aš nesuprantu kas dabar per tauta kaip seniau žmonės išvien sutardavo žodžiu apakęs esu kokie žmonės ęsa ir pnš dabar nepyk Dark_Shade bišky vaidini jau su admin per ts kalbi ten,kad eik tu šikt ir pnš kažką tai bandai pasirodyt kietesniu taigi tiek norėjau tik paklausti kodėl taip yra ?

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Seni laikai išties buvo geri ..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Susiremontuok gramatines klaidas, tada suprasi atsakyma i savo klausima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

čia atsakyma nerasi bet tiesa draugišku nėra visi tik kąnors apipist išpist ir taip toliau.. koliotis tik ir moka ypač tie gaujiniai išvis ribų nejaučia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia su tais vertimais yra nesamonė didžiausia.. Net negalių klausyti kai pasako kažką tokio kaip: "būsi nuverstas"

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai kaip sako free y darba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiki taigi sveikinasi Rytis_Urban norėjau pasakyti kai ką apie serverį čia nėra kaltas iškart pasakau Invision_White ir Admin_Volk tiesiog serveris leidžiasi nuo daugumos administratorių visokių tokių gal pastebite kodėl taip visi žmonės kuriuos su įrodymais išmeti iš darbo jie pradeda ant tavęs varyti kodėl draugai draugams suteikia visokius unjailus kodėl taip yra jūs man galite pasakyti kodėl visi nori išversti direktorių iš pareigų arba pavaduotoją ką jūs galit pasakyti aš dabar matau labai daug tokių žmonių ir mane žinokit biesina negaliu ką galiu pasakyti tai likę keli patikimi žmonės va tik išeina visokie kuperiai,muperiai ir iškart išeina ir kiti kodėl ? jūs tik negaunate pareigų ir iškart bėgate nuo čia ir kas iš tų pareigų aišku nestūmkite ant manęs,kad esu poliicjos direktorius,bet aš tik sakau kodėl jūs taip norit taip vistiek to direktoriaus išvien net atrodo litus išsiūsūte,kad taptūte dabar visi pykstatės dėl šitokio žaidimo kodėl negalime sutarti aš nesuprantu dabar visokių administratorių ir žaidėjų yra kurie tik moka grasinti sako tuoj baną gausi aš invį pažystu ir pnš kodėl ateina į team speak ir šneka tokias nesamones ką moliai ką agurkai ir pnš administratoriai kažkurie movina į policijos kanalą žmones kurie šneka nesamones lyg pavydėtų kodėl nesuprantu nepajemu žmogaus į pavaduotojus aišku daug prašė ir jie visi pradeda stūmti,kad *Myliu Las-Venturas.lt* ir fsio sako prinardei dėl direktoriaus nors juos rinko Invision_White aš nesuprantu kas dabar per tauta kaip seniau žmonės išvien sutardavo žodžiu apakęs esu kokie žmonės ęsa ir pnš dabar nepyk Dark_Shade bišky vaidini jau su admin per ts kalbi ten,kad eik tu šikt ir pnš kažką tai bandai pasirodyt kietesniu taigi tiek norėjau tik paklausti kodėl taip yra ?

 

Teisybė apie Dark_Shade.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visur yra korumpacija, vis kažkas nori to, ir turi gauti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia viskas teisybė, man irgi jau tas atvirai sakant DAPISO.

Ateina nežinau ~12 - 13 metis, jo nepriimi į darbą / neduodi pavaduotojo - Būsi nuverstas.

Gauni kokį nors postą serveryje - NARAS.

Nu WHATDAFAK? - Išvis, jei pas ryžą lošiat ten ir loškit, o ne čia atėję su tuo jau tikrai nuvalkiotu žodžiu "Naras".

Serveryje išvis bet kas gavęs rimtesnį postą yra naras. Kodėl? - Ogi todėl, jog tas kas sako žodį Naras tikrai pavydi. Ir su tokiom frazėm pas ryžą ir sedėkit, jei lenda į subinę tai akivaizdžiai matysis, vieną pavizdį duosiu tai - Kestis_Soorak. Čia tai nežinau kaip pavadint, per visus galus stengiasi itikt inviui. Nors pačiam Kesčiui visai "POXUI" Ant posto, nes per skype reklamina visai kitą serverį, ir tame projekte sėdi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nusišneki visiškai,niekas iš oro čia nebus šalinamas iš direktoriau parėgų ir serveris tikrai nesirita žemyn.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Teisybę sakant, pirmą kartą matau ir žaidžiu tokiame projekte, kuriame visi trokšta vieni kitus arba vadina „narais“..

 

Nežinau, šitą ligą reikia gydyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Teisybę sakant, pirmą kartą matau ir žaidžiu tokiame projekte, kuriame visi trokšta vieni kitus arba vadina „narais“..

 

Nežinau, šitą ligą reikia gydyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo kai žaidžiau kitame serveryje, ten nebuvo visi draugiški, čia serverio žaidėjai daug malonesni, bet kartais nervina jeigu užiemi geras pareigas, o jis ne, tai tave išvadina naru, arba dar pats pasiūlo panardyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Susiremontuok gramatines klaidas, tada suprasi atsakyma i savo klausima.

 

Susiremontuok savo galvą, tada įsiterpk į šią temą, žmogus parašė tiesą - o, tau dar rūpi gramatinės klaidos ? visi darome klaidų ir tu visada negali būti teisus ir niekada nepalikti klaidos pėdsako.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Susiremontuok gramatines klaidas, tada suprasi atsakyma i savo klausima.

Tu pats lenkas žiūrėk kaip rašai lituviškas raides pametei?Dar kitiems siūlai klaidas susitvarkyti, aš mechanikas, tai už nedidelę sumą galiu paremontuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patarimas: Neklausykit ka sako kiti, galvokit savo galva

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Če nusišnekėjai ,kad serveryje patikimų žmonių nėra,gal tu juo tiesiog nepažysti?Pvz tu manęs tikrai nežinai mes nebendravom ir dabar palei tave aš esu nepatikimas?Tad nekalbėk už visus,manau serveryje yra patikmų žaidėjų ,tiesiog tu jų nepažysti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dark_Shade bišky vaidini jau su admin per ts kalbi ten,kad eik tu šikt ir pnš kažką tai bandai pasirodyt kietesniu taigi tiek norėjau tik paklausti kodėl taip yra ?

 

1248122021_adminas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tapau direktoriumi , visi sakė : PRINARDEI , PIRKAI , BŪSI NUVERSTAS. Jau 3 savaite kaip sėdžiu ramus poste ir niekas taip ir nenuvertė , tiesiog tokius mažvaikius imk mažiau į galvą , nes jie nuotaikos tikrai nepakelia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu turi nusiskundimų apie Ts administracija parašyk pgr admin arba man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...