Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


DariusChillin

Filmo traileris

Rekomenduoti pranešimai

Gerai padirbėti. Žiurėsim kad čia būs.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai patiko filmuko filmavimo stylius, mldc taip ir toliau.. +Like)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks dar treileris jei ilgumo vos ne kaip filmo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tikrai puikus filmuko pristatymas,lauksime pačio filmuoko,o čia tiems,kurie nežino kur tas aprašymas randasi,tai numesiu apačioje,sėkmės

 

◄ Filmo traileris, yra apie tai kad du asmenys ruošiasi susitikimui, tam susitikime Chang Li (užsakovas) užsako nužudyti svarbų asmenį, ir mūsų "Hitmenas" nieko nelaukdamas pradeda rinkti sau padorią komandą šiam užsakymui įvygdyti, kelias iki įvygdymo yra visai nelengvas taip kaip, yra trys bandymai, per kuriuos jis praranda savo beveik visą komandą. Pirmasis bandymas yra apie 5:45 ankstyvų rytą, kai susirenka žmones pamatyti šį svarbų asmenį, ir nusitaikęs su sniperiu prie prezidento praeina kitas žmogus ir jis netyčiai nušauna jį, o ne asmenį. Tuomet pasikelia garsas, ir jų vairuotoją pagauna. Tuomet jie prašo pagalbos iš savo draugo, jis davęs ginklų, šarvų, žmonių, puola departamentą, ir pavogia savo draugą. Antras bandymas dykumoje, asmuo važiuoja iš San Fierro į Las Venturas į pasimatymą, jie padaro jiem dovanėlę, išlaukia jų ir pabando pagauti asmenį, bet darbą padaręs asmens nėra mašinoje, ir jis apgavęs juos yra policijos malūnsparnyje. Tada paskutinis jų bandymas per kurį jie praranda dviejus saviškius. Asmuo skrenda į Liberty City, ir jam yra paruoštas asmeninis lektuvas, su apsauga. Jie įsiveržia į oro uostą, ir bando pagauti asmenį, asmuo greitai pabėga į lėktuvą, o juos pasitinka aro pajėgos, ir armijos pastiprinimas. Jų vieną draugą pašauna tuo metu, o jie tęsia savo misiją, važiuojant paskui lėktuvą, jie užšoka ant sparnų, ir įlenda pro galines dureles, o aro pajegos su sniperiu prašauna ratą jų vairuotojui ir jis neįvaldęs mašinos įkrenta į vandenį. Skraidydami į Liberty City, lektuve miršta apsauginis, ir iš nugaros išeina likusieji. Ir tai viską fiksuoja kameros. Misija įvygdyta, jie grįžo namo, o vėliau "Hitmenas" išsiūnčia savo likusį draugą į pasimatymą pas Chang Li, pastebėjęs kad jo seniai nėra, atvažiuoja ir pamato graudų vaizdelį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

patiko  traileris. Bet kaip  traileris  per daug  ilgas. laiksiu  pilno filmo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai įdomus trileris, bet galėjot sutrumpint ir palikt max iki 1min, bet neblogai. Laukiam filmo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip ir mantas sakė,klipas tikrai per ilgas kaip trileriui. Aš dar pridursiu,na jog tikrai montavimo sugebėjimai dar nėra platūs,daug ko trūksta,dar norėtus kažkiek įvairesnių modų pamatyt,vistiek įdomiau ir geriau žiūris.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip ir mantas sakė,klipas tikrai per ilgas kaip trileriui. Aš dar pridursiu,na jog tikrai montavimo sugebėjimai dar nėra platūs,daug ko trūksta,dar norėtus kažkiek įvairesnių modų pamatyt,vistiek įdomiau ir geriau žiūris.

Na nedariau aš jį visai vienas, darėme su kompanija, ir vienas iš draugų kuris galvojo scenarijų, ir reikalavo ilgaus trailerio, mano darbas buvo montaviams ir filmavimas, jo botų deliojimas, ir kitas š. Montuoju apie 3-2 metus, ir net nei kiek stipriai nesistengiau, nes nematau stengtis dėl kažkokio tai paprasto trailerio, jei būtų žymiai kažkas rimtesnio, kažkas su atlygiu ir pan, būtų tas unikalumas, o dabar matote paprastą "trailerį" arba pavadinčiau pusė filmo parodymas, kas ten yra, kaip viskas vyksta ir pan. Pats norėjau daryti 1-2min, bet sureikalavo dūhas 5'ių minučių :D 

Ir beje Aurimai, dar taip stipriai niekur nemačiau kad kažkur traileriuose būtų kažkokie efektai, šokimai, dar kažkas bump'ai ir pan. Tai yra paprastai nereikalinga ir gadina vaizdą, man atrodė lyg toks vat yra kažkiek normalesnis nei būtų su efektais. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ką čia įdomaus mačiau, tai tik siužetas. Visa kita nekokybiška. Muzika, nu kažinau belekas paimta iš intiko, filmavimas su smooth camu irgi, kaikur matosi tiesiog nuvesta kamera į šoną kur veiksmo nėra nors matosi krašte vaizdo kad kažkas yra :D 1:27 pvz. nu taip, iki 3min per prievartą pažiūrėjau o poto tipiška viskas pasidarė. Sėkmės su kitais trileriais, gal padės šitos mintys. Galiu pasiūlyt padaryt trumpesnį, pridėt daugiau spalvų, daugiau nežinomybės kad pritraukt žiūrovą, gilesnių minčių paslėptų pačiam filmuke, pamatysi, padės.. man bent padėjo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiek tiek ilgokas pristatymas, bet man patiko :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...