Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Invision_White

Serverio versijos 5.1.1 atnaujinimai

Rekomenduoti pranešimai

neblogai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu, šaunu. Tik tą Emki lopelį šalinkit, nes iš jo naudos nematau jokios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkas įdomesnio :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Super :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia tipo kaip įtraukti noliferius į žaidimą dar labiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš nesitikėjau kad kopijuosit iš kitų projektų gg wp :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerb, Invision_White.

 

Jei Jums gerbiamasai trūksta įdėjų kaip padaryti kažką unikalaus, o ne iš manęs kopinti. Susisiek skype - san-andreas-informacija, padėsiu su naujom įdėjom, kad nebekopintum :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerb, Invision_White.

 

Jei Jums gerbiamasai trūksta įdėjų kaip padaryti kažką unikalaus, o ne iš manęs kopinti. Susisiek skype - san-andreas-informacija, padėsiu su naujom įdėjom, kad nebekopintum :)

Gerb, Micro_Mohito,

 

Labai ačiū už tavo norą man padėti, bet šįkart atsisakysiu. :) nuo tavęs aš nieko nekopijuoju tai yra mano pačio idėjos, nesidomiu jokiais kitais projektais tik LV, nežinau, ką tu savo nurodytam projekte atlieki, bet jeigu sutapo mano ir tavo idėjo - nepyk. ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš nesitikėjau kad kopijuosit iš kitų projektų gg wp :D

Kokių kitų projektų... Šita idėja jau planavom įgyvendinti labai senai. Aišku, jūs turit savo nuomonę, o aš žinau tikrąją tiesą, kad nieko nekopijuoju. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mldc karka px nekreipk demesio i tuos daunus ka nori ta darai niekur ner nieko uz patentuota, o tie *Myliu Las-Venturas.lt* kurie verkia kad kopina pasol *Myliu Las-Venturas.lt*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo tikrai nekopijuoji, tik anam projekte šitas atnaujinimas padarytas prieš 2d o tu šita atnaujinima padarei prieš 1d , tikrai nekopijuoji. Dar bandai kažką įrodyt kad idėją senai jau yra sugalvota aham. Vistiek mūsų idėją bus unikalesne, nes jį buvo padaryta pas mus PIRMA. 

 

Dw leavinu į ta projekta iškur traukiami šitie atnaujinimai - san-andreas.lt bent nekopijuoju nuo dviveidžiu servu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokių kitų projektų... Šita idėja jau planavom įgyvendinti labai senai. Aišku, jūs turit savo nuomonę, o aš žinau tikrąją tiesą, kad nieko nekopijuoju. :)

 

Gerb, Micro_Mohito,

 

Labai ačiū už tavo norą man padėti, bet šįkart atsisakysiu. :) nuo tavęs aš nieko nekopijuoju tai yra mano pačio idėjos, nesidomiu jokiais kitais projektais tik LV, nežinau, ką tu savo nurodytam projekte atlieki, bet jeigu sutapo mano ir tavo idėjo - nepyk. ;)

 

Tas pirmasis tavo atmazas, visad prilips visuose situacijuose, bet nieko - PEACE :D

 

mldc karka px nekreipk demesio i tuos daunus ka nori ta darai niekur ner nieko uz patentuota, o tie *Myliu Las-Venturas.lt* kurie verkia kad kopina pasol *Myliu Las-Venturas.lt*

demotyvacija.lt_Yra-zmoniukurie-lenda-ki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas pirmasis tavo atmazas, visad prilips visuose situacijuose, bet nieko - PEACE :D

 

 

demotyvacija.lt_Yra-zmoniukurie-lenda-ki

jezz micro, ko tu nervuojies?.... Tai kiek žinau jus irgi pakopijave iš lv kaip afk lentelė t.t mldc esi bet ble... Neimk taip stipriai i galva jeigu sako žmogus jog turejo ta įdėja ilgai tai turejo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jezz micro, ko tu nervuojies?.... Tai kiek žinau jus irgi pakopijave iš lv kaip afk lentelė t.t mldc esi bet ble... Neimk taip stipriai i galva jeigu sako žmogus jog turejo ta įdėja ilgai tai turejo...

 

Neturėjo jis tokios įdėjos, aš čia atėjau tik kovo pabaigoj, tai lentelė ta ir buvo ;) Čia auris kopinimo mašiną yra, ir pačiulptu inviui jog leistu kažką pasiimt iš lv webo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...