Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Domse_Drifteris

Peikiu Robertss_Cames

Rekomenduoti pranešimai

Išsiaiškinom viskas gerai.


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi ispėjimus gavai už ižeidinejimus,nesvarbu ar tai buvo per /r chatą ar buvo taip kur,kodėl? buvo kelionė ir aiškiai matosi kad per kelionė ižeidei.Kelionė tai ne tai kad tu dirbi ir važineji vienas o čia komandinis darbas kitaip tariant Taksi kolektyvo susirinkimas.Esu taksi darbo prižiūrėtojas ir kaipkada pavaduotojų Taksi valdžia todėl turiu teisė čia rašyti.Taigi įspėjimai buvo sudėti už netoleruojama žargoną - įžeidinėjimus.Tai skaitosi kaip nepagarba valdžiai nes praše nusiraminti tu nenusiraminai ir pradėjai toliau įžeidineti ir taip pat skaitosi kaip nepagarbą darbuotojams.

 

Dėl irodymų,tavo pačio nuotraukose matos ižeidinejimai kurios teigei per Taksi kelionė.

 

Pagarbiai Jonh_Volfs,nieko prieš tave neturiu bet kaip Taksi darbo prižiūrėtojas turiu pateikti informaciją.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas dar kartą. Atsakau. Pirmą kartą buvai įspėtas už tai, kad keikeisi, nors pats žinai, jog buvai perspėtas ne vieną kartą. Pasigailėjau ir iškart įsp nedėjau, bet vistiek buvo tas pats. Štai įrodymai tavo keiksmų: 4ee362f3e0b9fd770203297479c61669234.png

 

db0752c04b63e5dc244251405343de4d621.png

 

886c1f544c5eefa4a70b9e048596181d636.png

 

.O antrą kartas buvai įspetas du kartus už nepagarba valdžiai, t.k turėjai jau 1 įspėjimą buvai automatiškai išmestas iš darbo: 75d69aecbe5406b76c19a5d8b2889551477.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai gerai ten žvaigždutes rašiau, o tas "nh" buvo prieš pasakymą tavo pažiurint į timestamp matosi kad tas nh rašytas ankščiau, o dėl išmetimo, kur keiksmus matai? bet gi vėl žvaigždutės, ir ten vpš ne su tavim šnekėjau. ccf1585e1199fbde469950798a668e82439.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mikčiu nuskriaude vaj vaj vaj

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu prieš "NH" kiek buvai kartų perpėtas, galiu net neperspėdami tyliai dėt įsp. Nu ir kas, kad žvaigždutės, tai sistema taiso, butūm mandagesnis, tiesiog atsiprašytum ir viskas. Bet gi ne. P.S Už tavo "Dėjau" ant perspejimus, galima negalvojant dėt įspėjimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lygiai tapati situacija :)http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/153612-peikiu-domse-drifteris/?hl=domse_drifteris rašė žvaigždutės mutinau, bet pasirodo negalėjau mutint :) todėl taspats išeina ir tau negalėjai duodi įspėjimo, o dėl išmetimo nesuprantu pasakiau sakinį ir išmetei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš tai daug kartų buvai perspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mart_Paul citata: "Jeigu sistema automatiškai užmaskuoja įžeidimą ir jo beveik visiškai nesimato tai už tai nereikia mutinti."


 


Ištrauka iš Domšės temos kuria jis numėtė.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai faina, išeina, kad galima stumt ant valdžios ant visų, o sistema rašys ** ir viskas bus ok. Nieko valdžia negali padaryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvo suprasta kad rasai izeidinejimus.Uz izeidinejimus ir buvai nubaustas.Taip buvo izeidinejimai kur nesimato bet yra kur matosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prašau log'ai:

 

Pirma kaip ižeidinejai į raciją ir pats prisipažinai kad buvo ižeidinejimai iš tavo pusės:

 

[22:06:46] [TAKSISTŲ RACIJA] Domse_Drifteris(14) [„• Žaibas Makvynas •“]: tai **** jeigu tu prikolų nesupranti nieko negaliu padaryt aš.

 

 

Dar:

 

[22:06:46] [TAKSISTŲ RACIJA] Eimis_Vesaitis(17) [„• Prižiūrėtojas •“]: Man dabar isvadint kazka, paskiau sakysiu, seni as prikolinu.
 
[22:06:46] 
 
[22:06:46] [TAKSISTŲ RACIJA] Eimis_Vesaitis(17) [„• Prižiūrėtojas •“]: Kokie cia prikolai?
 
[22:06:46] [TAKSISTŲ RACIJA] Domse_Drifteris(14) [„• Žaibas Makvynas •“]: tai tu skiri kur vadinama ant juoko
 
[22:06:46] [TAKSISTŲ RACIJA] Domse_Drifteris(14) [„• Žaibas Makvynas •“]: o kur rimtai vadinama

 

Nepagarba Robertui,visi supratom ką buvo po žvaigždučių:

 

[22:06:46] [TAKSISTŲ RACIJA] Domse_Drifteris(14) [„• Žaibas Makvynas •“]: tai eik tu ** ble per 4dienas pakelk 5k taxisto xp, ir tada kažką sakyk
 
[22:06:46] [TAKSISTŲ RACIJA] Eimis_Vesaitis(17) [„• Prižiūrėtojas •“]: Aij tng ginvytis.
 
[22:06:46] 
 
[22:06:46] [TAKSISTŲ RACIJA] Eimis_Vesaitis(17) [„• Prižiūrėtojas •“]: Wow...
 
[22:06:46] [TAKSISTŲ RACIJA] Robertss_Cames(36) [„Pavaduotojas“]: suprantu ten pora keiksmų bet tai buvo per visą trenke
 
[22:06:46] [TAKSISTŲ RACIJA] Domse_Drifteris(14) [„• Žaibas Makvynas •“]: čia robertui
 
[22:06:46] [TAKSISTŲ RACIJA] Eimis_Vesaitis(17) [„• Prižiūrėtojas •“]: Tu realybej uzsidirbt pinigus.

 

Va kur tau net kolegos skire perspėjimą kad turėk pagarbos valdžiai:

 

 [22:06:59] [TAKSISTŲ RACIJA] Eimis_Vesaitis(17) [„• Prižiūrėtojas •“]: Bet Domse.

 
[22:07:06] [TAKSISTŲ RACIJA] Domse_Drifteris(14) [„• Žaibas Makvynas •“]: ką
 
[22:07:09] [TAKSISTŲ RACIJA] Eimis_Vesaitis(17) [„• Prižiūrėtojas •“]: Tu biski jausk pagarbos irgi, nesvarbu kad zaidimas.
 
Nesvarbu ar tu ižeidineji ant „rimto“ ar ant „prikolo“ atejai dirbt? Dirbk,mes tavo įžeidinejimų klausyt neprivalom.
 
Reikes dar log'ų San_James'ai kreipkis.Pavaduotojas atleke savo darbą gerai,aš jo vietoj padaryčiau taip pat.Mes dirbam, o klausyt įžeidinėjimus mes neprivalom todėl ir buvo nubaustas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jonhai tai visus logus numesk, o ne tik tuos, kur aš kažką rašiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O kam visus? Kam mest tą logą, kuriame nera tavo įžeidimų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš atlieku savo darbą, ir neleisiu, kad darbuotojas įžeidinėtų viešai mane ir direktorių!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jonhai tai visus logus numesk, o ne tik tuos, kur aš kažką rašiau.

Numesti log'ai kaip tu prisipažinai,kaip tu įžeidinėjai valdžios atstovus.Kodėl nenumetu pilnus? Ten yra ir mano asmeniniai pokalbiai bei papildomų administratorių pokalbis kuris neturi nieko bendro su šitų papeikimų.Pateikti įrodymai kaip tu pažeidei taisyklės,prisipažinai kad pažeidei ir dar rašai papeikimą.

 

P.S.Verčiat žaidėjus kurie nieko nepadaro blogo,kaip ir mane už /prietr.Paskui verkiat kad nėra veiksmo,arba direktoriai/pavaduotojai keičiasi pastoviai.Tai pradekit dirbti nuo savęs,neverskit žaidėjų už tai ko nedarė ir patys laikykites taisyklių ir viskas bus gerai.Ačiū už dėmėsį.Laukiam atsakymo iš Direktorių prižiūrėtojaus San_James.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau, kad komentuoju. Mano manymu pavaduotojas turi būti įspėtas, kadangi nepateikė visiškai įrodančių savo nekaltumą, t.y jo pateiktuose įrodymuose matosi, kaip tiesiog žvaigždutės uždėtos, ps- įžeidimu, keiksmu negalima laikyti, kai yra užtušuojama. Kiek savininkai sakė, tiek žiūriu nepaistot to, ir už tokius menkniekius įspėjat. 

 

Anyway- Jonhai tavo pateikti įrodymai(logai), nieko neįrodo, tu gali juos perkurti, perrašyti. 

 

Tai tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau, kad komentuoju. Mano manymu pavaduotojas turi būti įspėtas, kadangi nepateikė visiškai įrodančių savo nekaltumą, t.y jo pateiktuose įrodymuose matosi, kaip tiesiog žvaigždutės uždėtos, ps- įžeidimu, keiksmu negalima laikyti, kai yra užtušuojama. Kiek savininkai sakė, tiek žiūriu nepaistot to, ir už tokius menkniekius įspėjat. 

 

Anyway- Jonhai tavo pateikti įrodymai(logai), nieko neįrodo, tu gali juos perkurti, perrašyti. 

 

Tai tiek.

Taigi tu neturi nieko bendro su šitų papeikimų ir nepateikei jokių įrodymų.Tavo nuomonės niekas neklausė,todėl už beprasmišką pranešimą turi būti nubaustas įspėjimų.Antra,log'ai padirbti? Gerai jeigu mano log'ai taip tariant padirbti galim paprašyti pgr.administracijos numesti log'us ir sutikrinti ar log'ai vienodi.Čia specialiai paskui jau tuos žvaigždutės peše kad nelikti nubaustam bet matosi aiškiai kad buvo ten įžeidinėjimai,jeigu nematot uždėkit akinius.Aš irgi dabar galiu įžeidinėt o paskui sakyt oi taigi čia nebuvo įžeidimas,čia gi buvo žvaigždutės.Iš pavaduotojaus pusės darbas atliktas gerai ir jokio nusižengimo nėra.Todėl pavaduotojas neturėtu būti nubaustas nes visi įrodymai pateikti ir visi irodo kad pavaduotojas taisyklių nepažeidė.Manau San_James nuspręs teisingai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi tu neturi nieko bendro su šitų papeikimų ir nepateikei jokių įrodymų.Tavo nuomonės niekas neklausė,todėl už beprasmišką pranešimą turi būti nubaustas įspėjimų.Antra,log'ai padirbti? Gerai jeigu mano log'ai taip tariant padirbti galim paprašyti pgr.administracijos numesti log'us ir sutikrinti ar log'ai vienodi.Čia specialiai paskui jau tuos žvaigždutės peše kad nelikti nubaustam bet matosi aiškiai kad buvo ten įžeidinėjimai,jeigu nematot uždėkit akinius.Aš irgi dabar galiu įžeidinėt o paskui sakyt oi taigi čia nebuvo įžeidimas,čia gi buvo žvaigždutės.Iš pavaduotojaus pusės darbas atliktas gerai ir jokio nusižengimo nėra.Todėl pavaduotojas neturėtu būti nubaustas nes visi įrodymai pateikti ir visi irodo kad pavaduotojas taisyklių nepažeidė.Manau San_James nuspręs teisingai.

 

Tu taipogi vaikeli mano mielas neturi nieko bendro su šiuo papeikimu, neesi nei direktorius, nei ką. :) žvaigždutės nereiškia įžeidimus, tai tiek :) dėl logų nesakau kad padirbti, tiesiog galima juos savaip perkurt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

su pavaduotojumi susitaikiau, nekenksiu jam, nesipykit vaikai mano.. :wub:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vel tavo beprasmiški pranešimai.Taigi aš esu Taksi prižiūrėtojas,padedu Taksi valdžiai susitvarkyt.Visa šita situacija įvyko kai buvau aš.Todėl turiu pilna teisė komentuoti.Tu teisės komentuoti neturi todėl turi būti nubaustas įspėjimų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

[error=Tema rakinama][/error]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...