Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ernys_Myq

Peikiu GP direktorių Delcas_Samp

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

1. Jūsų V_P: Ernys_Myq

2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą? Neatlaiko spaudimo, tai pradeda getint saviškius ant fūros, kad fūrą pravežtų. Rodo nepavyzdingą elgesi savo kolegoms. Čia lygiai tas pats, kaip teisėsaugininkas /ant /tazeris ar dar ką naudotų prieš juos kai fūra vežama. Kiek žinau tai draudžiama.  

+ Keikiasi, galima traktuot ir kaip įžeidimą. 

3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas): Direktorius

4. Įrodymai:

1f75c1003521aada37363e9a32290c62721.png

Keiksmai, man tai ir įžeidimas bet kaip jūs traktuosit nežinau

3a2e0df2cc3234fdc6dc47d4b0b9c6c2276.png

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aišku atsiprašau kad taip negražiai tau atsakiau, bet tu ir pats dar žiauriau pavarai, bet neesmė. Esmė tame kad papeikimą atmes.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Delcas_Samp rašė:

Aišku atsiprašau kad taip negražiai tau atsakiau, bet tu ir pats dar žiauriau pavarai, bet neesmė. Esmė tame kad papeikimą atmes.

Kadangi padonate'inai pakankamai tai aišku atmes :DDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 26 minutes(-čių), Parapapapapapapapam rašė:

Taigi lv čia,doneiteriams viskas galima,99%,kad atmes

 

prieš 1 minutę, Juan_Tap rašė:

Kadangi padonate'inai pakankamai tai aišku atmes :DDDDDD

2. Pašalinių komentavimas Direktorių/Pavaduotojų papeikimuose. Gali komentuoti tik peikiantis ir peikiamasis | 2 įspėjimas |

Taisyklė paimta iš čia:

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 50 minutes(-čių), Delcas_Samp rašė:

 

2. Pašalinių komentavimas Direktorių/Pavaduotojų papeikimuose. Gali komentuoti tik peikiantis ir peikiamasis | 2 įspėjimas |

Taisyklė paimta iš čia:

 

:DD pasipisk per subinę,džiumbras

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ginklų siuntos metu (kai yra vežami paketai) negalima naudoti /isodinti ; /istraukti ; /tazeris ; /ant ; /heal ; /gaut ; /pas ; /itarti  ar laikyti ESC daugiau kaip 10 sekundžių.

Getinimas buvo tyčinis,nes getino ne vieną kartą,tad jeigu būs nenubaustas,tai tikrai sumetei tonito žolės gramiuką.

Kaip direktorius turėtum rodyt pavyzdį žaidėjam savo elgesiu,o dabar matant kaip bendrauji,tai nemanau,kad tau vieta direktoriaus poste ar išvis kokioje valdžioje.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek siuntų vežė, tiek kartų pažeidė taisykles. Tonito, esi pradėjes š malt. Taigi bausk, o ne stebėk ir apsimesk kad Delcas šventas. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Absoliutus valdžios vertimas. Situacija tokia, kad buvo vežamos dvi fūros. Viena vežėm per vieną tiltą, kitą vežėm per šalia esanti tiltą. Kodėl taip darėm? Kad atkreiptumėme teisėsaugininkų dėmesį. Šita fūra buvo tuščia, męs ją naudojome kaip masalą, kad pravežtume kita fūra saugiai. Na šita taktika pasiteisino, bet gavosi taip, kad mūsų direktorius buvo apkaltintas. Gaila, bet neturim įrodymu. Kiek suprantu negalima naudoti /gaut komandos tik tada kai vežami paketai, bet toje fūroje nebuvo paketų. Įrodymu neturime, bet ir Teisėsaugininkai neturi, jog ta fūra buvo pakrauta paketais. Aš manau, kad neverta dėti dėl to įsp, tai buvo tik nesusipratimas, kaip žinot jų pasitaiko. Šiaip tai mes tą taktiką dažnai naudojame, bet dabar čiuju nebeišeis. O dėl to to įžeidimo. Delcas rašė tik: eik nh. Tokio kaip žodžio NH nėra. ŽODIS  NA X UI [Tariamas kaip "nachui", o "na x ui" užrašomas dėl rusų rašybos įtakos, kur raidė x tariama ne kaip ks, o kaip ch.] Taigi čia nėra joks įžeidimas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Colas_Poillucci rašė:

Absoliutus valdžios vertimas. Situacija tokia, kad buvo vežamos dvi fūros. Viena vežėm per vieną tiltą, kitą vežėm per šalia esanti tiltą. Kodėl taip darėm? Kad atkreiptumėme teisėsaugininkų dėmesį. Šita fūra buvo tuščia, męs ją naudojome kaip masalą, kad pravežtume kita fūra saugiai. Na šita taktika pasiteisino, bet gavosi taip, kad mūsų direktorius buvo apkaltintas. Gaila, bet neturim įrodymu. Kiek suprantu negalima naudoti /gaut komandos tik tada kai vežami paketai, bet toje fūroje nebuvo paketų. Įrodymu neturime, bet ir Teisėsaugininkai neturi, jog ta fūra buvo pakrauta paketais. Aš manau, kad neverta dėti dėl to įsp, tai buvo tik nesusipratimas, kaip žinot jų pasitaiko. Bus visiška nesąmonė jeigu Delcas gaus įsp vien dėl to. Šiaip tai mes tą taktiką dažnai naudojame, bet dabar čiuju nebeišeis. O dėl to to įžeidimo. Delcas rašė tik: eik nh. Tokio kaip žodžio NH nėra. ŽODIS  NA X UI [Tariamas kaip "nachui", o "na x ui" užrašomas dėl rusų rašybos įtakos, kur raidė x tariama ne kaip ks, o kaip ch.] Taigi čia nėra joks įžeidimas. 

Eik dar subinę pabučiuok Delcui. Aiškiai matosi, kiek jūsų ir ką darot. Mes ne kvaili, žinom apie jūsų taktikas, žinom apie jūsų maršrutus. Nepasakok man čia šūdų. Getintis yra draudžiama  ir ne pirmą kartą jau šiandien Delcą dėl to pagaunam. Tai dabar gal mums komandas pradėt naudot, kliūtis aplink tiltus apdėt kad nepravažiuotumėt, nes nežinom ar jūsų fūra ne tuščia ? Nebesimazink. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Ernys_Myq rašė:

Eik dar subinę pabučiuok Delcui. Aiškiai matosi, kiek jūsų ir ką darot. Mes ne kvaili, žinom apie jūsų taktikas, žinom apie jūsų maršrutus. Nepasakok man čia šūdų. Getintis yra draudžiama  ir ne pirmą kartą jau šiandien Delcą dėl to pagaunam. Tai dabar gal mums komandas pradėt naudot, kliūtis aplink tiltus apdėt kad nepravažiuotumėt, nes nežinom ar jūsų fūra ne tuščia ? Nebesimazink. 

HAHA juokas juokais. Žinot apie mūsų taktikas ir maršrutus? BY-BY jus težinot, sudedam blakes į jūsų mašinas ir ramus sėdit. Getintis draudžiama kai yra vežami ginklu paketai. Tuo metu męs nieko nevežėm čia tik buvo dėmesio nukreipimas. Turėčiau dabar įrodymus padaręs tai juoktumeis iš sau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Colas_Poillucci rašė:

Absoliutus valdžios vertimas. Situacija tokia, kad buvo vežamos dvi fūros. Viena vežėm per vieną tiltą, kitą vežėm per šalia esanti tiltą. Kodėl taip darėm? Kad atkreiptumėme teisėsaugininkų dėmesį. Šita fūra buvo tuščia, męs ją naudojome kaip masalą, kad pravežtume kita fūra saugiai. Na šita taktika pasiteisino, bet gavosi taip, kad mūsų direktorius buvo apkaltintas. Gaila, bet neturim įrodymu. Kiek suprantu negalima naudoti /gaut komandos tik tada kai vežami paketai, bet toje fūroje nebuvo paketų. Įrodymu neturime, bet ir Teisėsaugininkai neturi, jog ta fūra buvo pakrauta paketais. Aš manau, kad neverta dėti dėl to įsp, tai buvo tik nesusipratimas, kaip žinot jų pasitaiko. Bus visiška nesąmonė jeigu Delcas gaus įsp vien dėl to. Šiaip tai mes tą taktiką dažnai naudojame, bet dabar čiuju nebeišeis. O dėl to to įžeidimo. Delcas rašė tik: eik nh. Tokio kaip žodžio NH nėra. ŽODIS  NA X UI [Tariamas kaip "nachui", o "na x ui" užrašomas dėl rusų rašybos įtakos, kur raidė x tariama ne kaip ks, o kaip ch.] Taigi čia nėra joks įžeidimas. 

Nu nh čia kokią pievą sugalvojai, kad aš bbd. Atmazini, kad kažkoks *Myliu Las-Venturas.lt* negautų įspėjimų, nors jis vpš nusipelnė, nes pažėidė tam tikras taisykles. Sakai ble taktika :DDDD Tu *Myliu Las-Venturas.lt* gal dalbajobas ar taip *Myliu Las-Venturas.lt*? Nemazink tu jo vpš. 1. Dahuja snukių ant tr 2. Mechanikas mašinoje, kuris gali taisyt aišku ir taisė visą laiką tr priemonę. 3. Nh tokius atmazus galvoji, jeigu net neturi įrodymų? Nemazink tu jo vpš, nes čia ir taip aišku, kad per siuntą jis getino žmones. Ne pirmą kartą tas taisykles pažeidinėja pacanas, bet Tonito vpš ph, kad jis kažką pažeidinėja, tik kitus baudžia, o jo ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pažeidė taisykles? Pagal Erny taip, bet pagal mane jis nei vienos taisyklės nepažeidė. Nenuostabu, kad išgirdus žodį taktika tau ima juokas. Tai dėl to, nes esi nepilno proto žmogus. :D Geras čia :D... Kodėl tokius atmazus galvoju? Čia nėra atmazas, aš tik bandau pasakyti kaip viskas buvo. Nenuostabu kodėl teisėsauga nesusiprato. Taip aš neturiu įrodymu, bet kitą kartą turėsim jeigu iškils toks nesusipratimas, negalvojom, kad teisėsauga ant tiek atbukę. Ir ta dalis kai getino, taip jis getino mus, bet tai nebuvo ginklu siunta, tai buvo dėmesio atitraukimas, galvoji mes durneliai ir nežinom kurį čia agurkai spectina? Per tą laiką kuomet aš dirbau pas Delca nei vienos taisyklės nepažeidęs buvo, tik papeikimai ir papeikimai. Jeigu gaus tą įspėjimą tai gaus, bet aš bandau tik paaiškinti kaip viskas buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 valandas(-ų), Colas_Poillucci rašė:

Pažeidė taisykles? Pagal Erny taip, bet pagal mane jis nei vienos taisyklės nepažeidė. Nenuostabu, kad išgirdus žodį taktika tau ima juokas. Tai dėl to, nes esi nepilno proto žmogus. :D Geras čia :D... Kodėl tokius atmazus galvoju? Čia nėra atmazas, aš tik bandau pasakyti kaip viskas buvo. Nenuostabu kodėl teisėsauga nesusiprato. Taip aš neturiu įrodymu, bet kitą kartą turėsim jeigu iškils toks nesusipratimas, negalvojom, kad teisėsauga ant tiek atbukę. Ir ta dalis kai getino, taip jis getino mus, bet tai nebuvo ginklu siunta, tai buvo dėmesio atitraukimas, galvoji mes durneliai ir nežinom kurį čia agurkai spectina? Per tą laiką kuomet aš dirbau pas Delca nei vienos taisyklės nepažeidęs buvo, tik papeikimai ir papeikimai. Jeigu gaus tą įspėjimą tai gaus, bet aš bandau tik paaiškinti kaip viskas buvo.

Delcas nei žodžio neišlemeno, o tu čia neri kaip bbžn kas. Tai dabar per kekvieną siuntą sakysi dėmesį atkreipt. Tai gerai per kekvieną siuntą jus ištraukinėjam, dedam ant ir sušaudom, nes ne siuntą jug gabenat. Galvok ką šneki, burunduk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pašaliniai komentatoriai nubausti. Įspėtas +1 įspėjimu. Kitą kart rašyk Administratoriaus papeikimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...