Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Prisijungę žaidėjai: 0 / 0

Versija:


Alcapone_Pablito

Alcapone_Pablito banned Tadas_Crazy

Rekomenduoti pranešimai

UŽBLOKAVIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Alcapone_Pablito
2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Tadas_Crazy
3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.
4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas

 

  • Sutrikęs 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ffs, vos ne kiekviena diena po free bana pareina. Gerai tu man dabar paaiškink vyruti, kur tu čia matai fcking auto clikerį, žinau galit pradėti pyzdavotisi ir pnš bet prieš samp'a kapojau minecrafta serveryje kuriam yra pvp ir ten butterflyinau(toks spaudinėjimo tipas) ir šitaip tu gali įspausti 10-12 cps per sekunde ar per kiek ten, jeigu jau ant tiek nevisprotis esi, galiu pafilmuoti handcama arba per obs pasidaryti kad rodytų ką spaudinėju ir fsio.

Čia video kaip kasiau lobį (filmavau dėl to kad maniau tas Josh_Vercetis pradės mane šaudyti )
+ dar matot kad vaizdas pasisuka biškį o čia yra taip kad ant pelytės šio mygtuko - https://imgur.com/a/cjQUrlA yra uždėta kad paspaudus mygtuka suveiktų kaip - "1" mygtukas ir todel taip yra.

O va čia iškart išėjau į gta ir pradėjau filmuoti - 
0:27 sec girdėsit kaip clikinu pelyte.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Tadas_Crazy rašė:

Nu ffs, vos ne kiekviena diena po free bana pareina. Gerai tu man dabar paaiškink vyruti, kur tu čia matai fcking auto clikerį, žinau galit pradėti pyzdavotisi ir pnš bet prieš samp'a kapojau minecrafta serveryje kuriam yra pvp ir ten butterflyinau(toks spaudinėjimo tipas) ir šitaip tu gali įspausti 10-12 cps per sekunde ar per kiek ten, jeigu jau ant tiek nevisprotis esi, galiu pafilmuoti handcama arba per obs pasidaryti kad rodytų ką spaudinėju ir fsio.

Čia video kaip kasiau lobį (filmavau dėl to kad maniau tas Josh_Vercetis pradės mane šaudyti )

O va čia iškart išėjau į gta ir pradėjau filmuoti - 
0:27 sec girdėsit kaip clikinu pelyte.

 

Na jei atbanins baisu tada, nukėlęs sampą ten kur tipo spaudinėji kažkokiam rutulį tai taip greit nepaspaudai. Per sekundę 12 kartų be autoclicerio, na jo, tegul būna taip, kad aš nevisprotis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija nepriimta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...