Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dodge_Manas

Kažkaip daug žmoniu.

Rekomenduoti pranešimai

 Tai ką padarysi, jog Invis gaili šaibų ir volkui..

Ką???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Kokių šaibų, kaip tau kyla rankos taip rašyti, jis nieko nedarė beveik pusę metų ir visada gaudavo lygiai tokią pat sumą kaip ir aš, patylėk jeigu nežinai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai dėl gerų orų.

Dėl gerų oru tik čia mažiausiai nesvaik gerai ;DDDD Visi išėina , temas pažiūrėk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Kokių šaibų, kaip tau kyla rankos taip rašyti, jis nieko nedarė beveik pusę metų ir visada gaudavo lygiai tokią pat sumą kaip ir aš, patylėk jeigu nežinai...

Karoli tu čia rimtai ??? Jis gavo tokia pat suma kokią ir tu nors nieko nedarė o tu dirbai ? Dafaq ? Čia jau rimta Karoli, susiimk, reikia kažka daryt su Volku, net pats neisivaizduoju..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl gerų oru tik čia mažiausiai nesvaik gerai ;DDDD Visi išėina , temas pažiūrėk.

Jeigu visi išeitų, dabar būtų 0/200 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl gerų oru tik čia mažiausiai nesvaik gerai ;DDDD Visi išėina , temas pažiūrėk.

 

Išeina savaitei gryš ir baigsis nesulauks ten starto ir viskas.Kiek kartu tokiu leaveriu jau buvo kadangi esu nuo pradžios tai žinau kaip dar serveris startavo nesėkmingai ir kol taisė lūžimo buga volkas leavino kiek paskui visi gryžo toliau dar vienu momentu buvo pradėje leavinti ir vistiek visi žaidžia tai manau dėmėsio trukumas jiems

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesuprantu aš jūsų... kuriat bereikšmes temas ir galvojat kad oras pasikeis nuo to? jug ne invis kaltas kad tokios šiltos dienos...

 

6f0470f73b0c7a613433a1eda8172d09792.png

Mano Dirbti Darbai: Taxi, Fūristas, Radijas, Apsauga, Aras.
Mano Dirbtos Gaujos: Groove Street, Vla, Ballas.
Mano Dabar Dirbamas Darbas: F.T.B.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu visi išeitų, dabar būtų 0/200 

10 žmonių su AFK botais , 20 žmonių afk zonoi. 10 žmonių paprastai afk , kiek žaidžia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai labai prasta situacija čia... Su Volk'u.

 

  • Aš manau čia dabar toks laikas keistas. Volk'as nieko nebedaro [nebėra gerų atnaujinimų,todėl nėra noro žaisti nes nėra ką veikti]
  • Lauke geras oras (ne visur) kurie žaidėjai eina į lauką ,o vakare prisėda.
  • Atsidaro naujas serveris ir kai kurie žaidėjai su viltimi bėga ten ir registruojasi.
  • Serveryje likusieji žaidėjai afk zonoje,AFK,arba dar žaidžia. 
  • Leavina senbuviai su savo draugais

 

Ir ką čia bepridursi,tiesiog ankščiau taip nebūdavo. Nors ir ateidavo reklamerių mes žaisdavom čia vieningai,o dabar visi arba leavina,arba kaltina viskuo Invi,nors kalčiausias tai Bokso kriaušė Volk'as kuris tiik pinigus gauna ,o pats nieko nedaro. 

 

Valdžia leavina,atsisako postų ir taip rodo tokį blogą pavizdį

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiki visi grįžau po mokyklos pamačiau temą, bei Invision atsakymą taigi diskutuojame tada:

 

Eilinį kartą matau tokias temas su tokiomis pačiomis bėdomis, noriu tavęs paklausti tau yra svarbiau DRAUGAI,MOKSLAI,LAISVALAIKIS ar Kompiuteris ,tai tu dabar pagalvok, nes jam yra 16'ką metų jis gal ir su draugėmis vaikšto žinai kaip jis gali jaustis kaip jį kviečiasi draugai į lauką, o jis sėdi prie kompiuterio aš tave tai suprantu tau gal be apribojimų leidžia sedėti prie to kompiuterio tu nuo jo priklausomas tampi, virtualiame pasaulyje labai kalbi, bet ką čia pasakysi prilipęs prie to kompiuterio ir viskas, klasėje draugų turi? Išeik į lauką geras oras pažaisk futbolą, krepšinį ar ką nors, o kompiuteris ką tau, nesakyk, kad esu Direktorius tai labai daug sėdžiu tiesiog seniau nelabai kas į lauką eidavo, o dabar kokie orai ir futbolo pažaist viską aišku dabar nebe toks aktyvus, Invision_White - Šį serverį sukūrė ir tu čia žaidi jo dėka tai kam dar tu jam su savo įžulumi čia lendi geriau patylėk ir viskas žaisk čia, o jeigu nepatinka tai eik į kokį nori serverį ir ten tave gal priglaus tokį arba galėsi ir ten tiesios ieškot.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiki visi grįžau po mokyklos pamačiau temą, bei Invision atsakymą taigi diskutuojame tada:

 

Eilinį kartą matau tokias temas su tokiomis pačiomis bėdomis, noriu tavęs paklausti tau yra svarbiau DRAUGAI,MOKSLAI,LAISVALAIKIS ar Kompiuteris ,tai tu dabar pagalvok, nes jam yra 16'ką metų jis gal ir su draugėmis vaikšto žinai kaip jis gali jaustis kaip jį kviečiasi draugai į lauką, o jis sėdi prie kompiuterio aš tave tai suprantu tau gal be apribojimų leidžia sedėti prie to kompiuterio tu nuo jo priklausomas tampi, virtualiame pasaulyje labai kalbi, bet ką čia pasakysi prilipęs prie to kompiuterio ir viskas, klasėje draugų turi? Išeik į lauką geras oras pažaisk futbolą, krepšinį ar ką nors, o kompiuteris ką tau, nesakyk, kad esu Direktorius tai labai daug sėdžiu tiesiog seniau nelabai kas į lauką eidavo, o dabar kokie orai ir futbolo pažaist viską aišku dabar nebe toks aktyvus, Invision_White - Šį serverį sukūrė ir tu čia žaidi jo dėka tai kam dar tu jam su savo įžulumi čia lendi geriau patylėk ir viskas žaisk čia, o jeigu nepatinka tai eik į kokį nori serverį ir ten tave gal priglaus tokį arba galėsi ir ten tiesios ieškot.

 

Ieškojau žodžiu , kur tu butum neteisus . Viskas yra tiesa , žmones per tokį ora aina į lauką gal , o ne KOMPIUTERI ismigę .

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl gerų oru tik čia mažiausiai nesvaik gerai ;DDDD Visi išėina , temas pažiūrėk.

 

Visi leavindami priduria, kad vasaros metas pailsėt reikia ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu jei tai netiesa, tada atsiprašau

Ką???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Kokių šaibų, kaip tau kyla rankos taip rašyti, jis nieko nedarė beveik pusę metų ir visada gaudavo lygiai tokią pat sumą kaip ir aš, patylėk jeigu nežinai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Invis ilgai nebetemps arba išmes volką ir suras naują arba čia žais vakarais max 40: kaip kokiam grp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Kokių šaibų, kaip tau kyla rankos taip rašyti, jis nieko nedarė beveik pusę metų ir visada gaudavo lygiai tokią pat sumą kaip ir aš, patylėk jeigu nežinai...

 

Už ką jam mokami pinigai? Už tai, kad jis nieko neveikia jau kelis mėnesius ? Tau priekaištų neturiu, bet kaip Lukas pasakė, Volkas miega ir nieko neveikia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už ką jam mokami pinigai? Už tai, kad jis nieko neveikia jau kelis mėnesius ? Tau priekaištų neturiu, bet kaip Lukas pasakė, Volkas miega ir nieko neveikia...

 

 

Kelis mėnesius?gal pusę metų?:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žmonės, jai jūsų mastymas yra toks, kad "Viskas mažai žmonių, serveris žlunga, teks ieškotis naujo" vadinasi jums reikia išeiti į realybę, taip būna kiekvienais metais, kiekvienais metais kai atšildavo orai visur krisdavo žaidėjų skaičius, tad neverkšlenkit, sako Invis čia kažką tai blogai daro? O kur Volkas? Kodėl jo niekas čia nemini? Manot jis auksinis? Invis dėl šio projekto padarė dešimteriopai daugiau (jai ne dar daugiau) už Volką kuris galim pasakyti "daro" atnaujinimus, nors niekas nežinom kas ten vyksta, todėl, kad mes ne administracija. Serveris atsistatys, patikėkit manim, bet jai jau taip verkšlenate dėl serverio geriau supakuokite kompiuterį, padėkite į spintą ir išbėkite į lauką, manau kai pagausit tą gerą dozę kaifo kai gali sėdėti ant to pačio suolelio su draugais, kurio sėdėjote su jais praeitais metais, suprasite kodėl mūsų mažėja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Netik :)

 

Pažėk kitus servus :D

Tai tie kitų serverių žaidėjai rūsiuose užkalti sėdi .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Phj, atsigausim. Ne pirmas kartas :D

  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...