Jump to content

Alonso_Endas

Nariai
 • Pranešimai

  123
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

66 Pažengęs

Apie Alonso_Endas

 • Rangas
  Bandantis pritapti

Paskutiniai lankytojai

286 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis: Alonso_End2. Klano pavadinimas: Bahūrai3. Peikimo priežastys: Klanas gali grobti visus miesto pastatus su interjerais, kas 1 valandą ir, kai yra prisijungęs vienas iš Teisėsaugos valdžios atstovų ir yra 10 Teisėsaugos narių ne AFK režime (/teisesauga) [Galioja 5 minutes]. Grobimai gali vykti 10:00 – 23:59 val. Pastatų grobime gali padėti Ginklų prekeiviai. 4. Vaizdinė medžiaga:
 2. Alonso_Endas

  Alonso_End Užblokavo Michael_Anderson

  Koks pisalas ką aš sakydavau ir darydavau. Bet kad naudoji tu tai faktas
 3. Alonso_Endas

  Alonso_End Užblokavo Michael_Anderson

  Visi iš to pačio klano pasidalinot čytais ir ginat viens kitą. Malonu. @Max_Tosha man įdomu kaip tu tokį į free adminus imei :DDDDDDD
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Alonso_End2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Michael_Anderson3. Užblokavimo priežastis: Čytas. (Viską pataiko) Matosi jog wh kadangi iškart žinojo kur bėgti. Dar pataiko daug kulkų per tvorą kiaurai.4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:
 5. Alonso_Endas

  Alonso_End Užblokavo Vilius_Stunt

  Tai kam spaudinėt kelis kartus išeilės kaip aš tave įsodinu, 2. Norėčiau įrodymų jog pas tave taip būna.
 6. Alonso_Endas

  Peikiu Alonso_End

  https://imgur.com/a/uN8W6 Tosha nėra *Myliu Las-Venturas.lt*, tosha nebent apkūnus, tai labai įžeidžiantis žodis
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Alonso_End2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Vilius_Stunt3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų išnaudojimas. (Kaip įsodinu į mašiną jis padaro fake crashą, jog grįžtų neįsodintas. Toks klaidų išnaudojimas yra jo naudai.)4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas: (PERBANINK, NES UŽBANINAU LAIKINAI)
 8. Alonso_Endas

  Unban VIlius_Stunt

  Sveikutis, nuotrauka daryta po relogo. Tuoj įmesiu užblokavimo apeliaciją.
 9. Alonso_Endas

  joshas juda

  O deve eksaitai you a pro. Krč ahujenai yr gražu žiūrėt, net nežinau kas geriau pornhubas ar excito klipai <3
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Alonso_End2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Its_Freedom3. Užblokavimo priežastis: Čytas. Su tabu cbugina4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas: https://www.youtube.com/watch?v=OsGRs3qXveM&feature=youtu.be (PERBANINK)
 11. Alonso_Endas

  Alonso_End uzblokavo Alcapone_Pablito

  0:15 sec per stuną nukirto. Antistunas yra (KIŠUOSI NES AŠ BANINAU)
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Alonso_End2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Sarka_Kacialka3. Užblokavimo priežastis: Čytas(INV)4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas: https://www.youtube.com/watch?v=1LwAslG7JHw&feature=youtu.be (PERBANINK)
 13. Alonso_Endas

  Unban Santa_Boy

  Pašli *Myliu Las-Venturas.lt*, daugiau kaip puse servo žn kad tu čytini, ir prisigavai ne kartą bet pats nustebau, kad atbanina tave dažnai, kai akivaizdžiai čytini. Ban apeliacija: https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/171465-alonso_end-uzblokavo-santa_boy/&tab=comments#comment-1412342
 14. Alonso_Endas

  Alonso_End uzblokavo Santa_Boy

  Žiūrėk krč sg kulkos eina į šonus tai aišku kad kuo toliau tuo mažiau dmg turi imt, o čia beveik toks pats kaip kažkas šaudytų iš arti, labai arti. (DĖL PAGIRIŲ VISKO GALI BŪT). Bet dėl sg žalos tai tikrai taip nepisa iš toli.
×