Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 300

Versija: LV 7.4.2

Partis_Partis

Nariai
 • Pranešimai

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

4 Naujokas

Apie Partis_Partis

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

78 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? : Partis_Partis Iki kada negalėsite prisijungti? : Šiandiena Kodėl jūsų nebus?(jei labai privatu, galite pranešti valdžiai privačiai) : Sadly Šuo mirė.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? : Partis_Partis Iki kada negalėsite prisijungti? : Nežinau, kol pasitvarkysiu interneto plančetę, manau geriau Kodėl jūsų nebus?(jei labai privatu, galite pranešti valdžiai privačiai) : Interneto plančetė pradėjo grybayti, pajungus usb share per laidą į pc ir vistiek išsikrauna, tai ieškau sprendimo.
 3. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? : Partis_Partis Iki kada negalėsite prisijungti? : Šiandieną Kodėl jūsų nebus?(jei labai privatu, galite pranešti valdžiai privačiai) : Dirbau daug, tai tingiu šnd sampą žaisti.
 4. Jūsų vardas_Pavardė žaidime?: Partis_Partis Kelinto rango esate?: Antrojo Kiek turėtumėte gauti algos?: 15k už minutes, 20k už sužeistus, 9k už sveikatos pažymas, 1k už pagydymus (centų nerašau, nes nesismulkinu), 10k už dvi veiklas. Tai gaunasi 55k algos šią savaitę. Įrodymai:https://imgur.com/a/SybbT63 Viskas viename link. Peace and Im out!
 5. Na, aš turėjau omenyje visiškai kitą nelegalią veiklą, kuri vyksta kituose serveriuose(I mean paslaugos ir in-game pinigai parduodami už real valiutą), na patirties prie tokio stiliaus rašinių nelabai turiu, na ir nenorėjau gaišti, bet manau, bet kada galima papildyti visą šitą aprašymą na, o aš jį tikrai papildysiu, nes po keletos darbo dienų projektas tikrai nemažai parodė. btw dėkingas už pinigus.
 6. na man su atsiliepimais yra nekažką rašyti, na neturiu dar tikrojo apibendrinimo ir tsg nebuvo dar apie ką parašyti, nes dar daug ko nepadariau, dar darbų nekeičiau, na tikiuosi ir nereiks keisti, nes dabar esamas darbas man patinka ir visai nesigaliu, o viskas kas nežinoma manau bus ateityje. Na jeigu reikės rašyti atsiliepimą , tai manau kitas atsiliepimas bus daug ilgesnis iš mano pusės
 7. Esu naujokas serveryje. Mano in-game name Partis_Partis. Nesitikėjau nieko naujo ar įdomaus, bet kai pasakė, jog serveryje yra normali ekonomika tai mane labai sudomino. Serveryje yra labai daug malonių žmonių kurie tikrai gali padėti, jeigu normaliai paprašysi. Visas serverio sutvarkymas man tikrai padarė įspūdį, vien dėl to, jog viskas sutvarkyta, visi draugiški, bei nėra nelegalios veiklos. Didelis Ačiū @Deividas_Audi kuris tikrai man padėjo tiek pradžioje, tiek ir dabar padeda. Ištiesų geras projektas, ir manau šis projektas gyvuos ne metus ir ne du. Peace
×
×
 • Kurti naują...