Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 300

Versija: LV 7.3.5

Marius_Nesvarbu

Nariai
 • Pranešimai

  207
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

76 Pažengęs

3 sekėjų

Apie Marius_Nesvarbu

 • Rangas
  Patyręs

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nenustatyta
 • VIP:
  Nenustatyta
 • Darbas:
  Nenustatyta

Profilio informacija

 • Lytis:
  Neatpažinta

Paskutiniai lankytojai

2.165 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis: Marius_Nesvarbu2. Administratoriaus slapyvardis?: Frank_Jabit3. Užblokavimo priežastis?: Cytinimas4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/buxCwDH
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Marius_Nesvarbu2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Taip.3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus nuo 16:15val iki 17:25val ): 17;254. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: Taip.
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marius_Nesvarbu2. Ar pasižadate laiku būti renginyje?: Taip.
 4. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Įveskite slaptažodį
 5. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Įveskite slaptažodį
 6. Prieš, nors pats dirbu teisėsaugoj, bet -50 ar 100 taškų butu totali nesamonė. Kodėl? nes teisesauga šturmą daro tik tuomet kada yra nemažai on jų. Bet dažniausiai tuo metu, klaninių vos 2-4 on būna, tai manu šansai nedideli atsigrobti.
 7. 1. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Aurimas_Goo2. Asmens padarytas nusižengimas?: Kiauriai pastatus saudo.3. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Marius_Nesvarbu2. Kokios modifikacijos ieškote: GTA(modpacko)3. Išsamiai papasakokite kokios modifikacijos norite: Numeskit koki gta kad daugiau fps butu4. Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nebūtina): -5. Ar nebus problemų su atsiskaitymu?: nebus.
 9. [1.] Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Marius_Nesvarbu [2.] Kokia tai modifikacija? Apibraukite [Mašinų/Skin/Ginklų/Kelių/Augalijų/Texture/Timecyc/Colormod/Effects, kita] : Modpacko. [3.] Jūsų norima modifikacija [Video, foto]: - [4.] Papildomi komentarai: Kokio gta, kad daugiau fps butu.
 10. 1. Jūsų slapyvardis: Marius_Nesvarbu 2. Administratoriaus slapyvardis?: Matt_Jace 3. Užblokavimo priežastis?: Cytinimas 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/HqeR0to
 11. 1. Jūsų slapyvardis: Marius_Nesvarbu 2. Administratoriaus slapyvardis?: Alcapone_Pablito. 3. Užblokavimo priežastis?: Pusk tiktai. 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/y8GO8B7
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Marius_Nesvarbu2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Taip.3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus): visi4. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: Turbut, kad taip.
 13. [1.] Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Marius_Nesvarbu [2.] Kokia tai modifikacija? Apibraukite [Mašinų/Skin/Ginklų/Kelių/Augalijų/Texture/Timecyc/Colormod/Effects, kita] : SG,DGL ir soundu kokiu ginklu. [3.] Jūsų norima modifikacija [Video, foto]: Numesk savo nuoziuria kokiu. [4.] Papildomi komentarai: -
 14. ♣ Jūsų Vardas_Pavardė: Marius_Nesvarbu ♣ Jūsų pasirinktas skaičius nuo 1 iki 300: 220
×
×
 • Kurti naują...