Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Rokas_Kalpokas

Skundžiamas administratorių prižiūrėtojas - Aurimas_Ehmmett.

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):

Thomas_Hagen

2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė):

Aurimas_Ehmmett

3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate:

Administratorių prižiūrėtojas užblokavęs žaidėją nepateikė banned anketos per dvi valandas, o parašius jam papeikimą - jį užrakino.

4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas):

Užblokuotasis žaidėjas:

ef6cd96031d7418c489c81fe1f6ddf21754.png

 

Įrodymai, jog banned anketos nėra:

5a12563b28e36863bd567ee8d29365d5493.png

 

Įrodymai, jog pažeidė taisyklę:

cb5b89c614a30d0dffa5cbbede2ecf7c586.png

 

Įspėjimą turėtų gauti:

19468aa87b69caa910684f8aa7f5abaa369.png

 

Galiausiai, šitas „nuostabusis“ administratorių prižiūrėtojas užrakino tą temą parašęs, jog jis gali bet kada pateikti užblokavimo anketas. Nuo kada prižiūrėtojai gali pateikti bet kada užblokavimo anketas? Negi jis kažkoks Dievas ar kas? :) Nežinau, Karoli spręsk tu ar tokie kaip šitas neadekvatus žmogus turėtų likti serverio valdžioje vien dėl tokio savivaliavimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip UNBAN prižiūrėtojas, pakomentuosiu šią situaciją:
 

  • Administratorius neužpildė banned anketos per 2 valandas nuo užbaninimo laiko, tačiau pasiteisino dėl ko negalėjo.
  • Užblokuotasis žaidėjas, kurį užblokavo administratorius nepildė UNBAN anketos, nes aiškiai žinojo už ką buvo nubaustas. UNBAN anketos nėra: http://www.part.lt/img/bbd4c9262f0920c58a7002ddfb0ce86b953.png

 

 

 

Bausti administratoriaus nereiktų, nes užblokuotasis žaidėjas nepildė unban anketos (reiškias žinojo, kad prisičytino ir tikrai nebus atblokuotas) , tai ir matome banned anketoje.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

oi tie ožiai.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip UNBAN prižiūrėtojas, pakomentuosiu šią situaciją:

 

  • Administratorius neužpildė banned anketos per 2 valandas nuo užbaninimo laiko, tačiau pasiteisino dėl ko negalėjo.
  • Užblokuotasis žaidėjas, kurį užblokavo administratorius nepildė UNBAN anketos, nes aiškiai žinojo už ką buvo nubaustas. UNBAN anketos nėra: http://www.part.lt/img/bbd4c9262f0920c58a7002ddfb0ce86b953.png

 

 

 

Bausti administratoriaus nereiktų, nes užblokuotasis žaidėjas nepildė unban anketos (reiškias žinojo, kad prisičytino ir tikrai nebus atblokuotas) , tai ir matome banned anketoje.

 

Iš kiek galim lažintis, kad jeigu nebūčiau parašęs papeikimo, jis net nebūtų pildęs banned.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš kiek galim lažintis, kad jeigu nebūčiau parašęs papeikimo, jis net nebūtų pildęs banned.

tai koks skirtumas, jei žaidėjas net unban neprašo, nes žino, kad kaltas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai koks skirtumas, jei žaidėjas net unban neprašo, nes žino, kad kaltas

 

Koks skirtumas, tu supranti, kad nepateikė banned anketos per 2 valandas, taisyklės yra taisyklės.. Ką jūs čia lapauzeriai mazinat jį

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks skirtumas, tu supranti, kad nepateikė banned anketos per 2 valandas, taisyklės yra taisyklės.. Ką jūs čia lapauzeriai mazinat jį

va ta pati situacija. http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/153686-peikiu-mantas-exe/ grinai toks pat ožys esi kaip tas Narcata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai, valink :D rašau, nes yra tikslas, kitaip man px būtų ar jis pildytų ar ne.. 

koks tau tikslas, jei įrodymus kaip čytino vis tiek pateikė :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

koks tau tikslas, jei įrodymus kaip čytino vis tiek pateikė :D

 

Nepramušinėk.. Yra tikslas ir rašau, nesvarbu ar pateikė ar ne.. Bet nepateikė per dvi valandas, o ten jo problemos buvo, kad jam ten kažkas atsitiko.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

oi tie ožiai.. :D

Viskas okei, tegul rašo.

 

Situacija labai paprasta, užblokavau žaidėją aka tave, ėjau renderintis video ir bum erroras, prabandžiau visus turimus renderinimo tipus, tas pats š, perėjau ant movie makerio, kurio nenaudojęs esu apskritai. Mano problemos, ties šituo neprieštarauju. Anketą pavėlavau įkelt gal 20 min., dėl priežasties, kurią jau pasakiau. būčiau pamiršęs užpildyt - būčiau pats nieko neatrašęs ir užsidėjęs įspėjimą, kad būtų ramiau tau. Šiaip ne pirmas kartas, kai tokia situacija ar bent jau panaši yra su administratoriais, neradau temos dabar tarp papeikimų, bet buvo irgi kažkam rašę jog neužpildė banned per 2h, tačiau užpildė maždaug per 2.5-3h, tai įspėjimo net nedėjau, nes visiem pasitaikanti situacija, pasiaiškino kodėl,bano priežastis tinkama ir t.t. O ir šiaip labai durnai pasielgei, taip nori nuverst, tai ko prisičytinęs su ta paskyra unban nepildei?  :(  :(

 

EDIT: Radau vieną: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/155684-peikiu-ledas-competiv/?hl=ledas_competiv

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Viskas okei, tegul rašo.

 

Situacija labai paprasta, užblokavau žaidėją aka tave, ėjau renderintis video ir bum erroras, prabandžiau visus turimus renderinimo tipus, tas pats š, perėjau ant movie makerio, kurio nenaudojęs esu apskritai. Mano problemos, ties šituo neprieštarauju. Anketą pavėlavau įkelt gal 20 min., dėl priežasties, kurią jau pasakiau. būčiau pamiršęs užpildyt - būčiau pats nieko neatrašęs ir užsidėjęs įspėjimą, kad būtų ramiau tau. Šiaip ne pirmas kartas, kai tokia situacija ar bent jau panaši yra su administratoriais, neradau temos dabar tarp papeikimų, bet buvo irgi kažkam rašę jog neužpildė banned per 2h, tačiau užpildė maždaug per 2.5-3h, tai įspėjimo net nedėjau, nes visiem pasitaikanti situacija, pasiaiškino kodėl,bano priežastis tinkama ir t.t. O ir šiaip labai durnai pasielgei, taip nori nuverst, tai ko prisičytinęs su ta paskyra unban nepildei?  :(  :(

 

EDIT: Radau vieną: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/155684-peikiu-ledas-competiv/?hl=ledas_competiv

 

 

 

Pala pala, o ten aš buvau? :D Tu man gali paaiškint, jeigu aš su IP banu sėdžiu kaip aš galiu prisijungti ir pačytint? Tipo su IP changeriu? Seni, pasakysiu atvirai nelabai einasi man tie reikalai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pala pala, o ten aš buvau? :D Tu man gali paaiškint, jeigu aš su IP banu sėdžiu kaip aš galiu prisijungti ir pačytint? Tipo su IP changeriu? Seni, pasakysiu atvirai nelabai einasi man tie reikalai..

tai turbūt proto trūksta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar lygiai prieš 2 mėnėsius pasikeitęs V_P forumo verkiai, kaip čia blogai, kaip čia neįdomu, kaip niekas nesistengia korupcija belekokia, ir ten norėjai, kad LSV viską periimtu :DDDDDDDDDDDDDD, čia tas jausmas, kaip tiek metų verkiai, ir nieko nepasiekiai, o dabar jau jautiesi pažeidžiamas, tai papeikimus nekaltiems žmoniems rašai? Tu galvoji, va paiims ir jis gaus tą įspėjimą? Žmogui problema, tai tu atsičiūhink, ir šoliuok iš čia, gi visi tavo LSV gs sėdi, o ten bėja šūdas, ne servas, tad viniok meškerias iš čia. Aurimas vienintelis žmogus kuris, per tiek LV laiko nėra nuėjęs į kitą serverį, o tu jį nušalint nori :DDDDDDD. Calm yourself bitch, and chill out motherfucker.. :/ 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Dar lygiai prieš 2 mėnėsius pasikeitęs V_P forumo verkiai, kaip čia blogai, kaip čia neįdomu, kaip niekas nesistengia korupcija belekokia, ir ten norėjai, kad LSV viską periimtu :DDDDDDDDDDDDDD, čia tas jausmas, kaip tiek metų verkiai, ir nieko nepasiekiai, o dabar jau jautiesi pažeidžiamas, tai papeikimus nekaltiems žmoniems rašai? Tu galvoji, va paiims ir jis gaus tą įspėjimą? Žmogui problema, tai tu atsičiūhink, ir šoliuok iš čia, gi visi tavo LSV gs sėdi, o ten bėja šūdas, ne servas, tad viniok meškerias iš čia. Aurimas vienintelis žmogus kuris, per tiek LV laiko nėra nuėjęs į kitą serverį, o tu jį nušalint nori :DDDDDDD. Calm yourself bitch, and chill out motherfucker.. :/ 

gs ne šudas o zjbs servas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neveltui galva kaip kamuolis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Viskas okei, tegul rašo.

 

Situacija labai paprasta, užblokavau žaidėją aka tave, ėjau renderintis video ir bum erroras, prabandžiau visus turimus renderinimo tipus, tas pats š, perėjau ant movie makerio, kurio nenaudojęs esu apskritai. Mano problemos, ties šituo neprieštarauju. Anketą pavėlavau įkelt gal 20 min., dėl priežasties, kurią jau pasakiau. būčiau pamiršęs užpildyt - būčiau pats nieko neatrašęs ir užsidėjęs įspėjimą, kad būtų ramiau tau. Šiaip ne pirmas kartas, kai tokia situacija ar bent jau panaši yra su administratoriais, neradau temos dabar tarp papeikimų, bet buvo irgi kažkam rašę jog neužpildė banned per 2h, tačiau užpildė maždaug per 2.5-3h, tai įspėjimo net nedėjau, nes visiem pasitaikanti situacija, pasiaiškino kodėl,bano priežastis tinkama ir t.t. O ir šiaip labai durnai pasielgei, taip nori nuverst, tai ko prisičytinęs su ta paskyra unban nepildei?  :(  :(

 

EDIT: Radau vieną: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/155684-peikiu-ledas-competiv/?hl=ledas_competiv

 

 

Muilo opera 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neveltui galva kaip kamuolis

Pats lošiau, ir pasigailėjau, kad bandžiau. Sėkmės, ten nolaifint, ir nieko negaut :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats lošiau, ir pasigailėjau, kad bandžiau. Sėkmės, ten nolaifint, ir nieko negaut :D

ką čia pjauni triusiku guma *Myliu Las-Venturas.lt*, pauostyk kušplauki

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Matt_Wooxy - 

 

d6e91d6219a8aa31e752fe09fe3a97b4537.png

 

Kaip šitą suprast? :) Iš is *Myliu Las-Venturas.lt* tu čia komentuoji? Bando jis kažką čia įrodyt nerdamas.. Galvoji užtars tave į free adminus? Seni, nebejuokink.. Ir šiaip pačiam reikėtų atsigauti. ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Matt_Wooxy - 

 

d6e91d6219a8aa31e752fe09fe3a97b4537.png

 

Kaip šitą suprast? :) Iš is *Myliu Las-Venturas.lt* tu čia komentuoji? Bando jis kažką čia įrodyt nerdamas.. Galvoji užtars tave į free adminus? Seni, nebejuokink.. Ir šiaip pačiam reikėtų atsigauti. ;)

 

Ir vėl kanale pasakei, kad ateitu pakomentuot, kaip praeita kartą dėl LSV? :DDDDDDDDDDD Gėda turėtu, būt, o šiaip taip leaveninau pažaidžiau nepatiko gryžau, bet nesu tas kuris verkia, o poto ožina :DDDD 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir vėl kanale pasakei, kad ateitu pakomentuot, kaip praeita kartą dėl LSV?

 

Ką ir kam aš kažką turėjau sakyti, dėl kažkokio komentavimo? wtf?! ;Ddd Ta prasme, realiai jeigu tu čia galvoji, kad aš kažkam čia sakiau, kad ateitų užtart, tai tu labai klysti.. Niekam aš nieko nesakiau, nesvarbu man yra visiškai.. Jeigu nori tegul ir komentuoja nesąmones.. Bet esmė, kad tu čia šūdą kažkokį mali, jeigu parašiau tai ne tau parašiau tą papeikimą, o rašau iš reikalo. :) Tu čia pas mus toks leaveris esi *Myliu Las-Venturas.lt* ;dd negausi tu to free admino, gali čia neteisint jo.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...